Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:15:56
EUR 34.9839 20:15:56
USD 32.2051 20:15:56
ALTIN ONS $2414.8350 20:15:56

Konu: gümüş/tl tobo hedef

Selâmün Aleyküm, hayırlı haftalar arkadaşlar...

Gümüş/TL
01/06/2020
Güncel durum,

30/05/2020 Tobo hedefi,

Altta bulunan gümüş ons haftalık ve aylık grafikler Cuma akşamı kapanıştan hemen önce paylaşıldı fakat profilimde tek like verilmemiş görülüyor, like peşinde olmadığım komşularca bilinir:) like göstergesi benim için sitede grafiklerin yayınlanıp yayın- lanmadığını anlayabilmek:) dolayısıyla yayın- lanmadığını düşünüyorum önemli uya- rı sin- yallerinin.
Haftalık,

Aylık,

Yorumlar (172)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

CRADKEDSPY ()

hala cvp vermemek ıcın dırenıyorsun . anladıgım ılersı ıcın bır hedef yok bunu anlıyorum kolay gele bız ılerde hedeflerı beklemeye devam ederız sımdıden yayınlarız profılımızde sıkıntı yok.

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

O zaman bu yazdığınızı tekrar okuyun, 3,81 de çizdiğim grafiğe tekrar bakın.
İyi günler.

kardes burayı gorduk beklıyorduk zaten burdan sonrasını soruyorum zaten :)) yanı 4.14 gelınce 4.15 mı dıyeceksın :)) ayrıca bunu ayrıca bu sabah cızmıssın 3,81 dekı formasyonun degıl bu. okuma yazmamıs var dedıgım gıbı 4.14 e gelınce 4.15 der gıbı degıl oyle yapmıssın grafıkde sol ustte cızım tarıhın saatın bıle bellı yapmayın boyle :))

https://yorum. altin.in/tum/gram- altin

CRADKEDSPY için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

eyvallah elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

CRADKEDSPY ()

kardes ıtham ettıgım felan yok 4,01 grf. baktım o rakam zaten gelmıs tmm sıkıntı yok sımdı asıl ılk sordugum soruya gelıyorum burdan beklentın ne . nıyetım en basında sonrasını ogrenmektı konu dallanıp budaklandı ilkindede yazdım zaten rakamlarımız uyusuyormu dıye sordugumu. syglar @hunter43

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Arkadaşlar benim bu formasyonu kaç seviyesinde çizdiğimi biriniz anlatabilir mi, alt yorum yapan arkadaşımıza, ben 2 grafiği alt alta paylaştım hem 3,81 de ilk çizdiğimi, hem de hedef tamam diye ama sanırım arkadaş dikkat etmedi ve bana itham ettiği davranış şekli hiç hoş değil...
Bu formasyon Perşembe paylaşıldı bugün sonuçlandı, yani bugün çizilmedi, grafiklere tekrar bak değerli kardeşim her iki grafik alt alta zaten.
Saygılar.
@CRADKEDSPY

0BeğenmedimŞikayet

CRADKEDSPY ()

siz hep yanlıs yapın sıkıntı yok :))) bende verıyım odeselım o zaman :))

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

bu like size hunter43 ustanin sayfasinda iken yanlışlikla verildi, pardon @CRADKEDSPY.

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

@hunter43 kaç günlerdir ev telasesi v. s sayfayi ziyaret edemedim, kesinlikle bakardim sayfaniza ve like verirdim, likepesinde olmadiğıniz malumumuz zaten... Ellerinize sağlık... ömrünüze sağlık, bereket... Sizin bu hususta cok basarili olduginuzu sizi surekli takipvedenler cok iyi biliyor... Tebrik ve takdir ediyor, saygilar sunuyoruz...

1BeğenmedimŞikayet

CRADKEDSPY ()

3.91 4.01. bekledım geldı 4.10 4.20 sonrakıler gumus onsdan degıl dolardan gerılerse gerıler destek verırse daha rahay ulasır hedefıne aynısını profılımdede paylastım. bırılerı gıbı gelmıs rakamı beklemıyorum ben . ytd.

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CRADKEDSPY ()

cumayı gormedım bılmedıgım ıcın sordum zaten ses yok grafıgıne baktım bu sabah 8.16 da cızılmıs zaten o saatlerde bu rakamlardaydı kardes. yanı ekranda gelmıs gorulmus rakamı grafıge 2 cızgı cızıp atıncamı oluyor bu işler. gelmıs rakamı herkes gorur grafıge dokmenın anlamı sadece ılerı gerı dersın hedef verırsen manası vardır

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

senin bundan sonraki hedef nedir

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

gunaydın hunter abı elıne saglık... ben sızın grafıgı gordum cok guzel calısma.. elınıze saglık..
borsaya kaydık bıraz rasyo da dusmus gumustekı fırsatları kacırdık.. saglık olsun

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Golden kros amı gidiyoz

1BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Yanlışın var cuma günü çizdi ben az alım yaptım

1BeğenmedimŞikayet

Bozkurt09 ()

Aleyküm selam tesekurler iyi çalışmalar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

CRADKEDSPY ()

kardes burayı gorduk beklıyorduk zaten burdan sonrasını soruyorum zaten :)) yanı 4.14 gelınce 4.15 mı dıyeceksın :)) ayrıca bunu ayrıca bu sabah cızmıssın 3,81 dekı formasyonun degıl bu. okuma yazmamıs var dedıgım gıbı 4.14 e gelınce 4.15 der gıbı degıl oyle yapmıssın grafıkde sol ustte cızım tarıhın saatın bıle bellı yapmayın boyle :))

4BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Fikriniz neyse zik- riniz o diyebilirim ancak bu hareketinize, neden eng- elley- eyim ki istediğinizi düşünebilirsiniz, formasyon yakalamışım, hedefi 12'den vurmuşum, hedef gelmiş bu mudur sizin bana davranış şekliniz.
Yeni bir formasyon olmadan ne diyebilirim müne- ccim miyim ben...
Siz istediğiniz için yazayım o zaman Ben demiştim...
Ucu açık ben demiştim ne demek, ben grafikte HEDEF 4,01XX diye 3,81'de belirttim güzel kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Hayırlı kazançlar... Grafikten pek anlamıyorum... Bulut üstünde hareket mi başladı demek istediniz. @hunter43

1BeğenmedimŞikayet

CRADKEDSPY ()

@hunter43 bir cvp vermedın yokmu ötesi :)) ben demiştime gelıyor bu grafık bu sekılde ucu acık yorumsuz kalınca hbrın olsun istersende engelle önemlı degıl :))

12BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Gümüş/Ons
İşte yeni ay, işte son durum;
01/06/2020

29/05/2020

0BeğenmedimŞikayet

CRADKEDSPY ()

kardes bundan sonrası ne olucak tepe soyleyebılıyormusun rakamlarımız uyusuyormu dıye soruyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Adalet_peşinde ()

Mumkunati yok kesin like vermisimdir abi eline emeğine sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum