Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:32:44
EUR 34.9839 23:32:44
USD 32.2051 23:32:44
ALTIN ONS $2414.5450 23:32:44

Konu: gümüş/tl tobo hedef

Selâmün Aleyküm, hayırlı haftalar arkadaşlar...

Gümüş/TL
01/06/2020
Güncel durum,

30/05/2020 Tobo hedefi,

Altta bulunan gümüş ons haftalık ve aylık grafikler Cuma akşamı kapanıştan hemen önce paylaşıldı fakat profilimde tek like verilmemiş görülüyor, like peşinde olmadığım komşularca bilinir:) like göstergesi benim için sitede grafiklerin yayınlanıp yayın- lanmadığını anlayabilmek:) dolayısıyla yayın- lanmadığını düşünüyorum önemli uya- rı sin- yallerinin.
Haftalık,

Aylık,

Yorumlar (172)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Takıp sıramda 3, sessızce olurmu

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Yok uçurdum

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

O zaman Haluk Levent den vefasız sana gelsin. saka bir yana dolarlar duruyor mu hala

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

İyi ettin, vedasız gitmenide unutmuş değilim

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Teşekkür ederim.
Gümüş grafiğini dün bayağı inceledim her açıdan çok dipte olduğunu düşündüm. sabah ziraatten vakifa attım parayı gümüş aldım.
Alım yapınca geleyim dedim.

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Gözde Hanım vallah merak ettim Hunter Hocayı. Gerçek adı nedir acaba.

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Hoş geldinn, niye gittiysen dönmene sevindim. Bereketli olsun arkadasım

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Adı güzel senmısın

1BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Selam dostum dostum full gumusteyim 5.77 vergi dahil.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Hunter hocayı soranlara ne dıyelım , bilemedim :/

He_Is_A_Legend_Ritaretta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Son gümüş bükücüydü kulakları çınlasın :)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Nerde buldun

Meleda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meleda ()

Hunter hocamı buldum ben takipteyim

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Evet usta avciydi. O gitti bak ne hallerdeyim... Sayesinde Gumuste iyi kazanmıştım ; ) Şimdi de bir yol gösterse ...

2BeğenmedimŞikayet

He_Is_A_Legend_Ritaretta ()

Bir zamanlar bu arkadaşa değer verir takip ederdim.
Şimdi yokluğunda kendi çağımızda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.
@NURCİ_55

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Gümüş bulutun içine girdi abi düşüncen nedir

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Sevgili @hunter43 kardeşim. Grafikleriniz çok başarılı. Ben uzun vade gümüş gram dayım. arada trade yaparım. Gümüşün huyunu da sizin kadar olmasada bilirim. :)) Şimdi bu grafikte 21 hazirana kadar sizce 3,71 altına düşmez ve kapanış yapmaz ise tekrar bir atak yaparak daha yukarıları hedefler mi acaba ne dersiniz. ? Sevgiler Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Bozkurt09 ()

Emeklerinize saglik hocam

1BeğenmedimŞikayet

birinci ()

Anladım üstad. Chiko geriden geldiği için dogal olarak oradaki tenkan konumuna göre işaretleme yaptınız o tarihle alakası olmayan bir işaretleme. Yaptığınız değerlendirme 3 haziran a göre çizilmiş bir kıyaslama.

Teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

dt_met_20 ()

Değerli hunter43, aynı durum, günlük ons altında da var. (Kesişimler). Ichimocu yorumlanması açısından soruyorum. Düşüşün devamı durumunda kijun- sen destek olarak çalışabilir, oradan yukarı bir hareket beklenebilir diye bir yorum yanlış olur mu? (GBPUSD olumlu görünüyor, gbp almak istiyorum önümüzdeki PZT. kapanışını mı, önümüzdeki hafta kapanışını mı görmeliyim. Tabiki daha birçok faktör var ama genel bir perspektif susarsanız sevinirim ) Selamlar, saygılar

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Hayır AL sinyali değildir.
O bölgede işaretli yerde gördüğünüz mumları aşağıya kesen İchimoku indikatörünün en önemli parçalarından olan Chikou Span çizgimizdir ve kesişim SAT sinyalidir. Fiyatı 26 bar geriden takip eder ve Tenkan/Kijun kesişimlerinde teyit görevi de yapar mumların ve bulutun üzerinde veya altındaki pozisyonuna göre...
kafanız iyice karıştı gece gece:)))

birinci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

birinci ()

Üstad ilk kırmızı yuvarlak la belirttiğiniz satış sinyali yazınız alış sinyali olarak mı yazacaktiniz. Çünkü orada 4.02 ye bir atak yapıyor. Bende yeni yeni öğrenme ve araştırma aşamasında yım. Bilmediğim birşey mi var o bölgede merak ettim.

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Bu duzeltme isinde son durum nedir abi altinin fisini cektiler. Gumus hala dayaniyor. altinda Bekledigin rakam 89 ema destegi 352 lere bu sefer adim adim yaklastik bu ayin 15. de 90 gun doluyor senin grafikten okumustum gumuste suzulecek mi sence ? Grafik formasyon ne der bu konuda

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

3 gün önce TOBO dönüşü DÜZELTME yazdığımız ve paylaştığımız alt grafikteki gümüş için güncel durum.
En son 5 Mayıs yani tam 30 gün önce 4 saat 89 ema üzerine (siyah çizgi) çıkan gümüş, biraz evvel 17:00 kapanışı ile 89 ema altında mum açılışı yaptı.

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Abi gbp tl ne durumda bi kalpli grafik alsak

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Abi tesekkurler kujin sen destegi 84 te iyi calisir demistik siyah alt banda 3.795 dokunma olasiligi kuvvetli mi? Geriye donuk isaretlediginde dokunma noktalarini elips icine almissin

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Ne demek istiyor abi

9BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Bu grafikte altta dün sabah paylaşılan düzeltme sinyalli dünden bugüne eskisinin yenisi...
Görüşmek üzere, hoşçakalın...

GÜMÜŞ/TL 4 Saat;

0BeğenmedimŞikayet

61ts61 ()

tşkler ustad saygılar

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

3,84108 son yükselişin yarı geri alım seviyesi yani fibo 0,50 düzeltme seviyesidir ve normal şartlarda buradan veya 0,618 seviyesinden yani 3,79693'ten yapabilir tabi bu bir düzeltme olarak bitecekse:) Bu dengesizin sağı solu belli olmaz.

61ts61 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum