Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0747 14:28:59
EUR 34.6976 14:28:59
USD 32.2647 14:28:59
ALTIN ONS $2315.6500 14:28:59

Konu: gümüş/tl tobo hedef

Selâmün Aleyküm, hayırlı haftalar arkadaşlar...

Gümüş/TL
01/06/2020
Güncel durum,

30/05/2020 Tobo hedefi,

Altta bulunan gümüş ons haftalık ve aylık grafikler Cuma akşamı kapanıştan hemen önce paylaşıldı fakat profilimde tek like verilmemiş görülüyor, like peşinde olmadığım komşularca bilinir:) like göstergesi benim için sitede grafiklerin yayınlanıp yayın- lanmadığını anlayabilmek:) dolayısıyla yayın- lanmadığını düşünüyorum önemli uya- rı sin- yallerinin.
Haftalık,

Aylık,

Yorumlar (172)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

İşte hayalimiz ve planımız...

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Magnum_33 ()

bişey kapatmadım madem 1 tane veriyor sistem oda dost dan geliyor yeter de artar bana dost ABİMİZ :) hayırlı gecelerin olsun ALLAH A emanet ol

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Dostum; Sayfanı beğenilere kapadın mı bilemiyorum..1 beğeni kabul ediyor gerisini etmiyor.. @admin'e bir sor ister İSEN.. İyi geceler..

Magnum_33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Magnum_33 ; Dostum iyi akşamlar/geceler... Ben o yorumu Sn. @Gzdee'ye yazdım seninde adın geçmek zorunda idi.. O kahvaltı mevzusu Sn. @Gzdee ile aramızdaki bir latifedir.. Sen üstüne alınmışsın.. (Bir daha okursan yorumumu anlayacaksın.. )Ayrıca her daim tarafıma yaptığın onure edici yorumların için sana müteşekkirim güzel insan.. Bir Adana'lı olarak, seni ağırlamaktan ben çok memnun olurum.. Ayrıca bizler karşılıksız severiz ve hiç kimseden bir talebimiz çok şükür olmadı bugüne kadar, olamaz da.. Almayı bırak paylaşma tarafındayız her daim.. Aylık giderimi yazsam infial olur, gerekte yok.. Çok şükür sağlığımız yerinde olsun başka bir şey istemiyoruz.. Bol kazançlar güzel insan..3 beğeni sayfanda...

Magnum_33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Magnum_33 ()

7. jandarma k. Er. Eğitim Alayı İzmir yeni foça vatani görevimi yapmak için gelmiş dim dost ABİMİZ bende İzmirin yeri ayrı dır kadife kalede yakın akrabalar ım ikamet ediyor halen kahvaltı alacağım olsun demiş sin:) bir Malatya lı olarak yanlış kişiye söyledin dost ABİM iz :) biz misafir etmek den zevk alırız eşimizi dostum uzu büyüğümüz ü inşaALLAH Bi gün nasip olur aynı sofrada oturmak

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Canı sağolsun, çip çip çip

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

$ bir yukarı yapsa 484 hesapta.. Ons gereğini yapıyor..

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Her tarafta at oynatmaya yaşımız müsait değil, yalnız majör hisseler günlük takibimde.. Bir de bu 3 ay orası rizikolu, bugün coştuğuna bakma.. Hele 3 Kasım sonrası neler olur neler.. Burası daha güvenli.. @Gzdee..

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

EyivALLAH.. Umarım/dilerim yanılmaz.. Çip- çip- çip... @Gzdee

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

O zaman borsa iptal dost hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Biraz işlerim var 2 gün.. Yalnız dostlar ani değişimleri anında aktarıyorlar, yani her daim takipteyiz.. Vergi düştü sıkıntı yok artık.. @Gzdee..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Baba vangaya güvenimiz sonsuz :)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

2 atım var hocam, üzülmek yok

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

484 ten okuturuz bu 475 bıktırdı ama bu defa kıracak inşALLAH.. ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

O zaman ilk durakta ineriz alttan toplamak için, yarın burada olurmusunuz

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Keşke siestada olsaydık, neyse yarın önemli yalnız alım için acele etmeseydin.. Aldığımız yerin 2 kademe altı bizim 2. kurşunu atacağımız yer biliyorsun.. Hayırlı olsun.. Ekim ayı, hazan mevsimi.. Bekleyip, göreceğiz..455 bantı 2. alım yerimiz,445 son atımımız.. Gelir İSE.. ytd.. @Gzdee

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Dün gelseydi haber bir fırsattı ama bugün yapıldı, olsun canımız sağolsun

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Yalan yok yarınada güvendim bam güm daldım

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

16:40 ta mesaimiz başladı bugün.. Geç yatınca... @Gzdee..

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Gzdee; Kem- küme gerek yok.. Çok iyi yapmışsın.. Bu silkelemenin yarın sonucunu alacağız.. Yalnız unuttuğumuz (vergiden dolayı) al- sat lara da başlayabiliriz.. İnan bunu önce duysaydım ve de akşam fazla ayran içmeseydim,475'ten okuturduk.. Sıkıntı yok, fırsatlar bitmez.. Hayırlı olsun, bereketini görünüz efendim... YTD.. (Az önce benim bankaya baktım özellikle EURO'da makas 7 krş, $'da 6 krş, Gram'da 4 TL.. Yani vergi düşer, makas açılır, klasik ülke düzeni.. Vergiden kurtulalım da yeter..)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Siestadamıydınız hocam bugün gündem buydu :)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Amin her daim hocam, üstüne kahvede içeriz:) Yalnız ben bugün kem küm 470 tende aldım :/

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Abi bu nasıl bir parçaki her seferinde 4500-5000 vergi çıkıyordu... maşallah diyelimde nazar değmesin. Kazancın daim olsun İnşallah...

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@Gzdee; Teessüf ederim yılın haberini şimdi okudum, bana yazmamışsın.. Vergiler binde 2'ye düşmüş.. Bu konuda 50 kere "sürümden kazanın" diye yazmıştım.. İnan her parça alışımda 4500-5000 TL vergi ödeyip,5 TL civarı ortalama yükseltiyordum.. Al/satçılar yaşadılar.. Bu kararı geçte olsa alanları kutluyorum.. Bol kazançlar..

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Tünaydın değerli @Gzdee.. Bu fevkaledenin fevkinde yorumunla güne başladık.. (Saat 16:40 olmuş gerçi).. Kahvaltı hep aklımda olacak, unutturamazsın bak.. Önce biraz para kazanalım ve sağlığımız yerinde olsun ona bakarız.. Gram Altın gece ne olmuş bakmadım. Bu hafif düşüşler beklenendir, sıkıntı yok.. Aldığımız yerin üstünde, zaten yapacak bir şey de yok.. Yarın önemli bir bekleyelim bakalım, Ons gayet iyi durumda..3 beğeniniz sayfanızda efendim.. YTD...

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Yazdığım geldimi size.

seda_boz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

@RiCHiE__RiCH__ bu arkadaş gümüş den iyi anlıyor yardımcı olabilir

seda_boz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Teşekkür ederim sağolasıniz beyfendi

Ust14 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ust14 ()

hoş geldiniz beyefendi inşallah kalıcı olursunuz

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÇOK_ESKİ_DOSTLAR ()

Evet benim komutanım

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum