Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:44:29
EUR 34.9839 20:44:29
USD 32.2051 20:44:29
ALTIN ONS $2414.8350 20:44:29

Konu: gümüş/tl tobo hedef

Selâmün Aleyküm, hayırlı haftalar arkadaşlar...

Gümüş/TL
01/06/2020
Güncel durum,

30/05/2020 Tobo hedefi,

Altta bulunan gümüş ons haftalık ve aylık grafikler Cuma akşamı kapanıştan hemen önce paylaşıldı fakat profilimde tek like verilmemiş görülüyor, like peşinde olmadığım komşularca bilinir:) like göstergesi benim için sitede grafiklerin yayınlanıp yayın- lanmadığını anlayabilmek:) dolayısıyla yayın- lanmadığını düşünüyorum önemli uya- rı sin- yallerinin.
Haftalık,

Aylık,

Yorumlar (172)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Gumusle hemhal ola ola icgudulerin kuvvetlenmis bayagi:)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61ts61 ()

ustad bir alt destege gitme olasılığı nedir tşkler

0BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

Gumuste vergi varmi

Bjk42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Düzeltme beklentimi sabah erken saatte yazdım, birkaç arkadaşa da 4,0119 seviyesi kâr alım seviyesi diye ısrarla belirttim, destek seviyelerinden parçalı alabilirsiniz tam olarak bunu kimse bilemez, biliyorum diyenlere de itibar etmeyiniz.
3,84108 kijun- sen desteğindeyiz, kijun işçidir çalışkandır, grafikte destek seviyeleri mevcut.

Bjk42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Hocam gümüş alacam düzeltme tahmini nerde biter ytd

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

İçgüdü diyelim:) bildiğimden değil...

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Abi sen biliyorsun bu isi neden sterline gectin bilmiyorum ama burada baya iyisin

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Burdan toparlanitmi sizce aşağılar varmıdır?

6BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Çok değil 11 saat önce, uyananlar ve aksiyon alanlar için açık açık yazılan düzeltme...

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Adam usenmemis yazmis zahmet edip icini okusalar grafiginaahhh ahh finansal okur- yazarlık mohimmm

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Gümüş/TL
Sabah düzeltme açıklaması ile paylaştığımız alt grafikte fibo 0,618 seviyemiz 3.92427 grafikte milimetrik olarak test edilmiştir.

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Tesekkur ederim abi

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Buluttan çıkış aylık grafik, ay sonu bulut üzeri kapanış yapmadan direnç kırıldı denilemez ama fibo ext. çekilip dirençlere yani gidebileceği noktalara da bakılabilir, daha evvel ki dirençlerde dikkate alınabilir, şu an gümüş ile aramız pek iyi değil fazla bakmıyorum soran arkadaşlar için TOBO'yu paylaşmıştım şükür utandırmadı fakat hem bulut hem de golden cross uzun vade için sinyal olarak kabul edilebilir.

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Abi dun bulutla ilgili bir sey sormustum kafayi buluttan yukari cikarmis ne hedefli calisir diye:) hakkini helal et gene soruyorum birde 3.92 seviyesinde duzeltme tamamlanir mi yoksa oradan bir fibo mu cekeceksin

0BeğenmedimŞikayet

PAPİCİNO ()

@hunter43 Teşekkürler.

PAPİCİNO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

3,9250 ilk beklentim diyelim, 4h kapanış ilk destek kırıldı.

PAPİCİNO için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

PAPİCİNO ()

@hunter43 Günaydın, selamlar. Gümüş TL'de düzeltmeyi hangi rakam aralığında bekliyorsunuz acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Düzeltme ye kalp koymamıssın kalp barmak koyardın normalde

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Hayır yanlış yorum, grafiğin içini oku...

Montajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Yinemi tobo var abi bu seferki hedefi kaç

14BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Hocam gr altın siz ve yönü ne olur

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Kardes sitede en akli basinda bilgi sahibi adamla iki saattir tartisiyorsun hayir hunter baskani tanimasak tammda seni hic tanimiyoruz daha yeni goruyoruz varsa bilgin paylasim yap bnce yalnis kisiyle tartisiyorsun birileri senle kazndimi onu soyle mesela birine faydan dokundumu

CRADKEDSPY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

3.81 de çizilen bi grafik tir hatta almadıma pişman olduydum zaten grafiktede o anki kur nokta nokta şekilde yazılı 3.81 diye insanlara bu şekilde konuşman yanlış bilmedin şey hakkında ithamda bulunma cradkedspy

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Gerek kalmadı abı sagolsun admın ılgılendı sagolsun kısının maksadı bellı

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Da ne verecek kardeş adam verdi geldi ne sataşıyon yeni hedef olsa söler u şekilde sataşma beyenmiyosan hedef vereni takip et

0BeğenmedimŞikayet

thegrammer ()

Selamlar, gümüş Gramda alım noktası nereler sizce 3,60 civarlarını bekliyorum ama beklemesemmi en az 2 yıl beklicem aldıktan sonra.

0BeğenmedimŞikayet

61ts61 ()

ustad kolay gelsin gumuş için alım nereleridir tşkler

7BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Hayır neden cevap vereyim ki, paralı uşa- ğın mı var, inadımdır biraz, üsluba göre hareket ederim.
Zorlama fazla, bende her türlü hedef var...

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt09 ()

Hocam takılmayın okumadan yaziyorlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum