Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0618 09:04:00
EUR 34.4625 09:04:00
USD 32.4339 09:04:00
ALTIN ONS $2387.2650 09:04:00

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Ben tşkr ederim hocam, satarkende kurun altından alıyorlar %1 de var, bankalardanda zengin değiliz neticede ... yinede siz bılırsınız inş daha iyi yerden alım verir şansınıza sonra çıksın, 3 lıke uçurdum sayfanıza

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Hoşbulduk Sn. @Gzdee.. Bu konu sitede çok konuşuluyor..1995 yılından beri aynı banka ile çalışıyorum.. "Trade" yapmadığım, orta- uzun vadeli alım yaptığım için pek umursamıyordum ancak bu % 1 işi de oluşunca artık bu hafta bu konuyu değerlendireceğim.. İlginize teşekkür ederim.. İyi geceler.. (Gram Altında da 3 TL makas var bu arada..)

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Yeni alımlarımız için kritik yapıyoruz şimdiye dair değil

Erdem_ALK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musataf ()

Açılış ne yönde

0BeğenmedimŞikayet

Erdem_ALK ()

acılmadıki

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Hoş geldiniz hocam, kwyt trkte makas 40 kuruş sterlin de diğerlerı 20 kuruş, belki faydası olur fikir açısından, sizin makas kökten budamaya girmiş:)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Değerli @Gzdee; İnşALLAH.. Sterlin gün içinde bile çok sert aşağı/yukarı hareket eden bir para.. (10 krş. gibi).. Ancak büyük bir sıkıntısı var.. Benim yıllardır çalıştığım bankada makas net 7 krş. maalesef, serbest piyasada da 5 krş civarı. Bu her daim böyle idi.. Çok sert hareket ettiğinden maalesef makaslar çok yüksek.. Tek yolu zirve üstü hedef belirleyip, uzun vade alıp tutmak.. Cuma'ya kadar piyasayı izleyip bir karar vereceğim.. Size bol kazançlar dilerim, hayırlı geceler.. (3 klasik- lıke- benden size gidiyor efendim.. )..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Yok hocam , trade artık şansa vurmuş büyük ikramiye gibi hayallerde kaldı, son yen maceramdaki gibi üzmesin yeter. Şansımız bol olur İnş

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

İyi geceler; Sterlin ve Euro'nun yukarı tepkisel hareketlerinde ne kadar hızlı olduğunu gördük..8.2760 aşağısına gitmeyen "Kraliçe" 1-2 günde 8.4650 seviyesini gördü.. Tarihi zirvesi 7 Mayıs 2020'de gördüğü 9.0198 seviyesi malumunuz.. "Trade" olayı bence bitti..8.27'ye aldığınız 1 sterlin size makas vergi olarak 8.42 olarak maliyetleniyor.. O yüzden uzun vade de zaten, şimdi level yazmayayım, enteresan yerlere gideceğini öngördüğüm "Kraliçe" ve "Sarı kız"son zirveleri de gözetilerek alınabilir.. "Trade"yapacağım derseniz o kısa vade de riskli ve sıkıntılıdır.. Şansınız bol olsun.. Asla YTD...

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Şükür diyeyim, vergi makas derken son iki kurşunum kaldı oda sağlama gitmeli, etiketlerseniz cok sevınırım piyasa zaten anlık değişiyordu şimdi zorun zorunda:(

0BeğenmedimŞikayet

sigortaci70 ()

Kripto Paralar Karşılık Olarak Kıymetli Maden Kullanıyormu. Yada Kullanırmı Uzun Vadede BU Kıymetli Madenleri Olumlu Etkilemez mi

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Değerli @Gzdee; Çok şükür iyiyim, ya siz? .. Siteye gün içi/akşam girdiğimde ilk işim, takipçisi olduğum değerli üyelerin yorumlarını okumaktır.. (Gündüz/akşam fark etmez, o güne ait yorumlarını düzenli okurum.. )Sizle çoğu zaman, kapsama alanı dışında kalıyoruz. (? ! ). Detaylı yorumlarımı yazdım.. Sterlin ve Gram Altın takibindeyim, önümüzde ki Cuma muhtemelen, alımlarımı yaptığımda size de bildirim yapacağım.. Uzun vadeli alacağım, çok dikkat çekici değerler göreceğimize inanıyorum.. Size 3 (lıke)gönderiyor, hayırlı Cuma'lar diliyorum.. Bol kazançlar dilerim..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Denk gelemıyoruz hocam, nasılsınız? Likelarımla ıyı geceler diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Çilek_yiyen_adam ()

Zaten Ons ve usd bugün bize, el ele verirsek neler olur alın görün dercesine mini bir gösteri sundu.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

zaman su gibi akıp geçer. daha dün gibiydi ons altın 1200 lerde dolaşıyordu..

NeT42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Ben ederim:))

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

birde doların artacagını düşürsek gram altını hayal bile edemiyorum.

fatihcann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

ben çizmedim. gördüm paylaştım. ufkumuz açılsın :)

Altın_avcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

her durumu göz önunde bulundurmak lazım. ben on altının 1000 dolar olacagını öngören grafiklerde paylaştım. bu piyasalarda herşey olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Üstat; Hayırlı geceler.. Grafik harika.. Size de inandırıcı gelsin.. Çok çetrefilli ve puslu yıllar bizleri bekliyor..3 (lıke)ta benden size gidiyor.. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Halilim eline sağlık. Önce bir önümüzü görseydik be güzel dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

SabredenDervis29 ()

Merhabalar hocam, rica etsek bizler için grafiği yorumlar mısınız?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

tarih tekerrür eder diyor Üstad.

GERİ_DÖNÜŞ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

:)) di mi bana da çok çocuksu geldi
Hahahha

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Aynen doğru demis kim dediyse çocukça bişey:)

0BeğenmedimŞikayet

fatihcann ()

simdiden kenara alıp yatmak lazim. seneye bu rakamları bile arayacağız

0BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

Bir bana trip yapma demiş:)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Evet çok güzel demiş sevdiğim şairlerdendir kendileri :)

4BeğenmedimŞikayet

NeT42 ()

Ne güzel demiş Özdemir Asaf di mi?
'Bir seni görsün istiyorsan gözüm, bir beni görmeli gözün. ' :)

0BeğenmedimŞikayet

Cagobyte ()

merhaba altın gram işine ilk defa giricem 14 gram civarında altın alacağım fakat kaçlara geldiğinde almalıyım?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum