Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:54:17
EUR 34.8238 01:54:17
USD 32.3379 01:54:17
ALTIN ONS $2301.8900 01:54:17

Konu: Gümüş TL Grafik Son Durum Ve Olasılıklar

⭐⭐Emektar07 ()
Gümüş

Herkese merhaba Arkadaşlar Gümüş TL deki Yatay bantımız Hala geçerli şuana kadar yatay bant kırılamadı. Grafikte Tekrarlanan 3,48 sonrası 3,31 çok benzerlik gösteriyor.3,48 sonrası tekrar bir 3,31 Gelme Olasılığı çok yüksek. Diğer Taraftan usd nin 7,15 olması bizi bir üst direnç olan 15,58 i test etmek istemesi ile birlikte Gümüş TL 3,5660 Civarını görebilir. Olasılıklar bu Yönde.3,48 piskolojik Rakam oldu Bu saate kadar 3,48 kırılması gerekirdi.Belki 1 kere daha bu dalgayı Tamamlamak isteyim Tekrar 3,31 e çekilme ihtimali var Tabiki kesin değil Olasılık Ama 3. Dalga olarak Gelmesi muhtemel bir olasılık.

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Süpersin sen ya, yorumlarını okurken yüzümde tebessüm oluyor :))

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurt_Seyit_ ()

Başkan aldıgın zaman yada almaya yakın bir etiket yaparmısın bir jaftadıt tık yok tırsıyorum

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Devamı sizin çizdiğiniz grafikte aşağıya yönlü olarak beklentiniz var

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

güzel kardesim anlamadınmı Alt yorumda 13 saat önce grafik çizmişim bi incele lütfen. Diyorum ki 13 saat önceki grafik işliyor bakalım devamı gelecekmi bu kadar basit.

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_men1 ()

3.35-31-25 de emir var gelirse alır. Ne demişler gümüşe inanma gümüşsüz de kalma :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

karar ver onsu çıkartıyon mu gramı düşürüyonmu:) bana yatırım tavsiyesi ver. kesin kazanacağım hiç kar kaçırmayacağım tavsiye ver bana :)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Sende bi karar ver kardeş bi düşecek bi çıkacak diyorsun , ya düşecek ya çıkacak başka seçenek zaten yok

0BeğenmedimŞikayet

SANAL44 ()

Hocam hangi tarafa daha yakınsınız

2BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Senaryo yavaş yavaş gerçekleşiyormu aceba Yarın bakalım 3. Dalgayı tamamlamak için aşağı süzülecekmi yoksa çıkacakmı

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Dolar yükseldi, beklenir mi 3.31

0BeğenmedimŞikayet

Caravelle ()

Bu gece akyayla beraber kırar tahminim asya uzun zamandır alım yönlü

0BeğenmedimŞikayet

gözde07 ()

Yalniz değilsin kardeşim. Bu alsat çoğu kişiye zarar ettiriyor. Elindeki gram düşüyor. Para sınıtın yoksa bekle 2.3 sene bekle. 5.6 liradan satarsın. Mantık bu olmalı.

Ugur2133 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ugur2133 ()

Full çıktım 3.4 dan dün 3.35 düşer dedim ama 3.48 old nasip değilmiş artık

gözde07 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Bende ilk basta öyle düşünüyordum onstan dolayı ama 3.48 kıramadı kırarmı belli degil ama 3.48 sonrası hep bi 3.28 3.31 görüldü. Sadece bir teori :)

gözde07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gözde07 ()

3.54 den sonra 3.33 olabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

r3kt ()

Bugun bir miktar 3.46 dan sattim alttan almaya calisicam. tuketti beni inanin. irtibati koparmayalim gumusculer olarak

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Gümüş yükseldi artık, iyi yerden satarsınız umarım,

r3kt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

r3kt ()

Iyi bari onu becermissiniz. bende 353 ile brkliyorum kac aydir

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

3.42 oldu alsatla? , yoksa 3.54 tan 2 ay oldu

r3kt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

r3kt ()

Kactan terstesiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

3.51 de direnç var mı hocam, 3.47 den sonra 3.56 mı. Ben 2 ay ters bekledim, iyi yerden satmak istiyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum