Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 18:24:10
EUR 34.7339 18:24:10
USD 32.5072 18:24:10
ALTIN ONS $2392.1450 18:24:10

Konu: Gümüş TL Grafik Son Durum Ve Olasılıklar

⭐⭐Emektar07 ()
Gümüş

Herkese merhaba Arkadaşlar Gümüş TL deki Yatay bantımız Hala geçerli şuana kadar yatay bant kırılamadı. Grafikte Tekrarlanan 3,48 sonrası 3,31 çok benzerlik gösteriyor.3,48 sonrası tekrar bir 3,31 Gelme Olasılığı çok yüksek. Diğer Taraftan usd nin 7,15 olması bizi bir üst direnç olan 15,58 i test etmek istemesi ile birlikte Gümüş TL 3,5660 Civarını görebilir. Olasılıklar bu Yönde.3,48 piskolojik Rakam oldu Bu saate kadar 3,48 kırılması gerekirdi.Belki 1 kere daha bu dalgayı Tamamlamak isteyim Tekrar 3,31 e çekilme ihtimali var Tabiki kesin değil Olasılık Ama 3. Dalga olarak Gelmesi muhtemel bir olasılık.

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LokiLoki ()

Grafik patladımı zamını varmı kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Çok sevindim. Çok Tesekkür ederim.

Biricik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Tamam hocam çok teşekkür ederim alınca yazarsan çok sevinirim inan senin sayende hem tersten çıktım hemde 5 bin kar oldu yarıdan fazlasını satmadım bekliyor Allah razı olsun inan hep dua ediyorum

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Hayırlı sabahlar Alım yapmadım hâlâ 3.48 kırdı sayılmaz usd kaynaklı yükseliş bende karar veremedim Burası Terste bırakabilir Direnç çünkü. Birazdan grafiğe bakacagım. Birde usd yükselise devam ederse Artık 3.30 3.36 göremeyebiliriz. Her yükseliste destek Rakamı değişiyor.3.50 üstü tutarlı kalırsa alınabilir diyecegim ama ondada ons kaynaklı bir direnç kırması gerekir. Kısacası usdnin düşmesi gerekir düşmezse ons Altlarda zaten yükselis kaçınılmaz olur. Yalnız dolarda 7.40 7.50 ye gidiyormuş havası var. üzgünüm ama çok kararsızım.

Biricik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Hayırlı sabahlar kardeşim ne yaptın aldın mı yorumlarını bekliyoruz takipçilerin olarak

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Emir girişleri

Rdk32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Hocam gümüş için emir görüşleriniz değiştimi yoksa aynımı

0BeğenmedimŞikayet

Murat0310 ()

Full tl deyim ne yapmamı önerirsiniz hocam?

0BeğenmedimŞikayet

LhaNetLy ()

Anladım teşekkürler bikaç kez gördük orayı ama orayı görüncede ötesi gelecek gibi hissettim hep ki yanıldım doğal olarak birazda inad ettim radikal kararlar vermek gerekliymiş sanırım eyvallah.

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Ben olsam 3.48 i hiç kaçırmazdım nedeni 3.48 2 krş da makas 3.46 3.52 ile arasinda 6 krs var bu 6 kuruşu Allahın izni ile insaAllah hertürlü kurtarırdım. Özellikle ilk gördügünde çıkardım ve beklerdim.

LhaNetLy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Ons Asıl yatay bant direnci olan 15.54 e dokunmadı. Buda beni aceba 3.48 den dönermi durumuna soktu. Eger 3.48 den dönerse o zaman tekrar 3.31 lere gelme ihtimali var dedim. Ama usd geri çekilirse ihtimal Artar. Şuan icin görünen Alt Destek 3.3670

Caravelle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LhaNetLy ()

Hocam ben 3,52 den full girmiştim gümüş e 3,72 den düştügü için ful girmiştim tabi korona yı hesaba katmadım 2,40 lara kadar geriledi şimdi durum ortada yatırım tavsiyeniz olarak değill ama şu an durumum da siz olsanız nasıl bir yol izlerdiniz merak ettim ben ısrarla bekliyorum 3,52 i tabi o zaman kear almadan da çıkarmıyım bilmiyorum ama fikrinizi merak ettim yerimde olsanız nasıl bir yol izlerdiniz.

3BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Herkese Hayırlı geceler Arkadaslar. Gelme ihtimaline karşılık TFX emirlerim ilk alım %7 5K 3.4050
ikinci alım %14 10K 3.3670 . Gece Gelirse diye kenarda dursun ...
Asıl bekledigim yer 3.30 - 3.36 Arası bu sefer orta vade icin bekleyecegim. Usd de geri çekilme olursa şayet beklediğim yerlerin gelme ihtimali güçlenecek.

Keko_04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keko_04 ()

Hocam sen nerden alim yapcaksin

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

cok iyi anlatmissin olayi, buyuk ders niteliginde.

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caravelle ()

Üstad dolar kuru çıkarken 3.56 yapıyor da düşüşte 3.31 i de yukarı taşır gibi

0BeğenmedimŞikayet

tanalel ()

Güzel özet

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_men1 ()

Takip ediyoruz efendim 3.35 den aldınız ben üç kuruş için almadım

12BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

amenna kardeşim. ironi yapıyorum. böyle sorulmaması gerektiğini anlaması lazım arkadaşların. destek kırılırsa düşeceğini direnç kırılırsa çıkacağını destekte alıp dirençte satılacağını kırılmanın anlık olarak kararını verilmek için aşırı hacimli bir kırılma görmek gerektiğini aksi halde en az 1-4 saat kapanış beklemek gerektiğini parçalı alıp parçalı satılması gerektiğini hiçbirşeyin sürekli düşüp sürekli yükselmeyeceğini ve PARASI YATIRIM PARASI İSE AL- SAT DEĞİL AL- YAT YAPIP HER 100 KURUŞLUK YÜKSELİŞLERDE SATIP 20 30 KURUŞ AŞAĞIDAN ALIP HEM TL HEM GRAM ARTIRMASI GEREKTİĞİNİ ANLAMASI GEREKİYOR ARKADAŞLARIMIZIN

0BeğenmedimŞikayet

Ednan ()

Kesin birşey diyemeyiz ama 7.20$ fiyatlama gelmedi daha onslara yarın dolar düşerse bundan en çok etkilenecek olan gramlar olacaktır

0BeğenmedimŞikayet

LokiLoki ()

Sırf son grafik için takibe aldım. Bakalım grafik işleyecek mi

0BeğenmedimŞikayet

Emlkçı ()

Aynen haklısın emeğine sağlık basarilar

1BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Teşekkürler, özgürce düşünce ve beklentilerinizi dile getirin lütfen.. saygılar,

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Kesin Yarın Diyemem Yarın Sabahı ve öğleni görmemiz gerek gidişat ne yöne olacak Birde Grafik çizer bakarız

6ndeks34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gevcelli ()

Onlar hep var. Kimse fikrini belirtemeyecekse bu forum niye var.

3BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Aynen Ama Gaybı Allah c. c Bilir. Sende Biliyorsun ki Sadece Tahminde Bulunabiliyoruz :- )) Bazen planda olmayan şeyler çıkıyor karşımıza işleri altüst ediyor dolar gibi

0BeğenmedimŞikayet

6ndeks34 ()

Yarın mi o 3.36 ihtimali hocam.. geriler mi o kadar

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

keşke biri kesin olacak şeyi söylesede pozisyon açsak de mi :)

6BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

13 saat önce kırmızı mumlar yoktu Yine Aşağı kırılma ihtimali olacağını belirtmiştim. Tekrar 3,36 gelme ihtimali var ama bu sitede birşey yazmaya korkar oldum en ufak birşeyde saldıracak tipler var :- ))

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

mümkünmü :- )) Şimdi şöyle birey var usdnin ani ciddi yükselişi planları karıştırdı. piskolojik 3,48 Rakamı ve Onsla gelen 3,48 Rakamı var. Ağır basan Tekrar bir dalga daha yapması yada bikaç dalga sonrası daralan üçgen formasyonundan dolayı yukarı patlaması. Ayrıca YTD yazmayı sevmem

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum