Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:35:35
EUR 34.7748 11:35:35
USD 32.4684 11:35:35
ALTIN ONS $2337.9850 11:35:35

Grafiği gönderen: Carpediem37

Arkadaslar stop icin minik bir duzeltme yapıyorum. Gartleye göre 1670 altı demiştim.Fakat bölgede ayrıca Abcd paterni var . Bunun icin stop seviyemiz 1663.10 altı 4 saatlikler. YTD

Yorumlar (168)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

4BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Herkes ikna oldu ama @admin tatminkâr değil henüz ^_^. Tesekkur ederim. Eskisehir e selam olsun

Zeynep_eskisehir_ için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Dediklerinin hepsi doğru. Iki onemli seviye var ons icin. Birincisi 1700 1703 bobini. Ikincisis dusen trend cizgi direnci 1705 1709 fiyatı. Tahmini test seviyeleri burası. 1710.50 uzeri 4 saatliklerde tutulur. Bu zor ama. Isteyen 1700 ve 1709 gelirse onsun tepkisini alir. Çikar. YTD

Kaleli_Turkish_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elifffff ()

O da yıldızlı zaten sadece kendisi kaldırmış sanırım yıldızını

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Zeynep_eskisehir_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaleli_Turkish_Soldier ()

Hocam öncelikle emekleriniz için teşekkür ederim. Mümkün olduğu kadar yorum yapmadan izliyorum beğenip geçiyorum sayfanın gereksiz doldurulmasına da kızıyorum sizlerin yorum ve grafikleri arada kaybolmasın istiyorum.
Sorum şu doların bu yükselişi Gramı destekleyecektir illaki çünkü hesap buna göre zaten. Ons'ta 1700'lere olabilecek bir tepki kalıcı olabilir mi oralarda yani doların bu seviyelerde kalması yada yükselişe devam etmesi durumunda. Teşekkürker...

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kompocyo ()

Hocam çok oyalandi kıramayacakmi acaba.

0BeğenmedimŞikayet

like34 ()

4h da 1676 altında olmasına ragmen beklentınız yukarı mı dıyor dogru mu anladım hocam? alım dusunuyorum o yuzden sordum

1BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

5 7 mayisa kadar yukselis sonra dusus olurmu madenler acilicakmis boyle bi beklenti var yorumunuzu alabilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Erzm2 ()

Abi birde bana cevap yazsan :( elimdeki gramı ne yapmalıyım sence kalan nakitle kaçtan gram almak mantıklı?

0BeğenmedimŞikayet

Fec ()

Slm @Carpediem37 Bu tepki yukselisinden sonra tekrar dusecegi anlamina mi geliyor? 381.23 den bir parca almistim simdi aldigim o parca kadar hada param var
Ortalamayi dusurmek icin buradan alip zararimi kurtarip cikabilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_eskisehir_ ()

Gercekden yildizlirardan fazla yıldızı hak ediyordunuz
@admin

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Giriş ons ile oldu. Dolar ekstrası

smtozdal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bakacaz hocam. Patern bir dönüs yapsın

mrym için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mrym ()

hocam tepki yükselişi nereye kadar olur bende elimdekileri satmayı düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

smtozdal ()

Reis tepli yükselişi nereye kadar olur ons destekler mi?

0BeğenmedimŞikayet

YoYo34 ()

Teşekkür ederim

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yok kardeşim. Tepki yukselisi bekliyoruz.

YoYo34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YoYo34 ()

Hocam 377 den altin var cikiyimmi ne dusunuyosun

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bu paterni bağlayan bir durum degil. Iki patern mevcut. Tercihim ilki olsun

like34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Nasipten öte köy arama. Her zaman gecerli bu kural. Şansını zorluyorsun. Ramakkaldı

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Gereksiz konuşuyordu. Zaman önemli benim icin

Goldhunter_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

like34 ()

Hocam sımdı dolar yukseldıkçe onsu baskılar mı yoksa ons tepkı mi verır benım kafam karıstı

0BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

Abi meleda diye birini engelledinmi kaldirabilirmi diyo tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ons hic kıpırdamıyor risk kaldımı abi sence 1670yakin

0BeğenmedimŞikayet

Erzm2 ()

Nasılsın abi ? elimdeki gramı dolara geçmem mantıklı mı ? @Carpediem37

1BeğenmedimŞikayet

lemonagacı ()

Sen bi tahminde bulun ''Ya Tutarsa''demiş rahmetli:)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

O zaman zararkes yap yas . ^_^

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emkya ()

Siz bu sitede en tecrübelerindensiniz. Sizi burda herkes saygı duyuyor bizler yemi yatırımcıyız bizim anlıcağımız dilden birşeyler yazarsanız seviniriz. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

_XEZAL_ ()

Espirili yanıtlarınıza hastayım hocam gülümsetiyorsunuz :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum