Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:16:45
EUR 34.7748 13:16:45
USD 32.4684 13:16:45
ALTIN ONS $2337.9850 13:16:45

Grafiği gönderen: Carpediem37

Arkadaslar stop icin minik bir duzeltme yapıyorum. Gartleye göre 1670 altı demiştim.Fakat bölgede ayrıca Abcd paterni var . Bunun icin stop seviyemiz 1663.10 altı 4 saatlikler. YTD

Yorumlar (168)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

zaten uzun vade dusuneceksek en güzeli fiziki ama oda şimdi değil. makas çok kuyumcu şu anda

Burçak60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Eyvallah ustam saygılarımla

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Bende aynısını düşündüm ama bazen tek başına karar veremiyorsun malesef. Bundan sonrasına bakacağım zararın neresinden ne kadar azla dönersem iyidir diye.

Salihozdogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaleli_Turkish_Soldier ()

Çok teşekkür ederim. Sitede yeni sayılırım ilginize çok sevindim. Değerli bilgiye ulaşmak kolay değil. Burda böyle bir imkan varken hem bilgi kirliliği çok oluyor hem izlediğim kadarıyla emeğe saygı noktasında da sıkıntı var genel olarak...

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Salihozdogan ()

Herkes kasaya atıyor sorun olucağını düşünmüyordum sağlık olsun olmuşla ölmüşe çare yoktur

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Ustad midilliye binelimmi bekliywlimmi

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Benim tarzım degil o. ^_^

sürmeli_66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nee_olduuu ()

Bence daha bekliyecege benziyosun

Penelope için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Karariniza saygi duyuyorum fakat neye gore 355 bekliyorsunuz, birçok kişinin dusecek demesimi etkiledi

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

@Carpediem37 Ustam merhaba gram altın almak için tahmini bı fiyat söyle ki yine rapaiçin attığı gibi top 90 na gitsin :) tahmini saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Beklenen gün gelecekse cekilen çile kutsaldır diyim . Kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Kasa içinde garantisi yok dediler ne koyduğunu banka bilmiyor dediler. çok istemistim halbuki kasa.

Salihozdogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Salihozdogan ()

Bankada kasa kiralama var senelik fiziki yapsaydınız keşke

0BeğenmedimŞikayet

Penelope ()

Hocam öncelikle bu güzel çalışma için çok teşekkür ederim tüm yorumları okudum ve gramda 355 yi beklemeyi karar verdim umarım doğru düşünüyorumdur...

1BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

En güzeli emin olun. ben fizikiden döndüm 3 sene önce çok pişmanım çok. He ama saklama yerim yoktu cekindim aklıma sokular yaptım. keşke yapmasaydim bulsaydim bir yer de kalsaydı

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Tamam olacağım çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Burçak60 ()

Ben biraz daha bekliycem yüksekten almak istemiyorum ama baktım böle gidiyor kuyumcuya gidip fiziki alıp al yat yapıcam

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Sabırlı olun

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

yanlış yapıyoruz anladım. önümüzdeki hafta içi son bekleyişim olur herhalde sonra ne kadarsa koyup devam etmekte fayda var

0BeğenmedimŞikayet

Sıvap ()

Ben de hiç uğraşmayıp boş konuşanlara engeli basıp zaman kaybından tasarruf ediyorum.

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Bu fırsat iyi miydi uzun vadede peki bir tık aşağısında da gelme ihtimali olabilir mi

3BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

merhaba sayfadaki gereksiz yorumları görmek istemezseniz. sağ üst köşede yorum ayarlarından takip ettiğim kişilerin yorumları işaretlerseniz kirliliği önlemiş olursunuz. Ben öyle yapıyorum. Bilginize

Kaleli_Turkish_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Su an 85 direnc konumunda degil mi hocam orayi gecmeye calisiyor herhalde gecerse sizin bahsettiginiz tepki buradan gelecek gibi

0BeğenmedimŞikayet

Burçak60 ()

Biz daha bekleyeceğiz gibi duruyor bende 340 sattım sonra aldım bir saçmalıdım panik satış yaptım TL de kaldım korkuyorum artık almayada nasıl olacak bilemiyorum inmiyor da

0BeğenmedimŞikayet

Çınar2016 ()

Teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

İçimi acıttın şimdi. Nasip diyelim. Bu fiyatlar olmaz ama.

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

Evet kesinlikle anne usulü uzun vade. 332 den satmistim. o fiyatlar gelmez ama en yakın oranı bile gelse yapıp kaldırıldı ama gram eksik olacak ama ne yapayim

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Teşekkur ederim. Amin. Ecmain. Ölmedik daha ^_^

esilaaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetizm ()

Arap atına binerken Bizi de etiketleyin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Midilli diyelim ^_^

Faruk_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum