Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0886 18:21:52
EUR 35.0718 18:21:52
USD 32.1958 18:21:52
ALTIN ONS $2380.0500 18:21:52

Grafiği gönderen: keten_prenses

metin olarak yazdım ama düşmedi belki resim olarak düşer..elinde olan yada takip edenler varsa bugün düşen kap haberleri..

Yorumlar (161)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Pegasus la ilgili analiz yapicaktiniz hafta sonu için söz aldım sizden)) BIST ne olur pazartesi ve hafta beklentisi BIST 30 inecek çıkacak takip ettiğiniz hisse varmı viopta degerlendiriyim teşekkürler kolay gelsin..

keten_prenses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muzaffer07 ()

Ekgyo için bir etkisi olur mu?

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Tesekkurler eline saglik hocam

0BeğenmedimŞikayet

SMG ()

Abla selam Celha 2 gün önce dikkatimi çekmişti ama almaya cesaret edemedim bu haber olumlu yansır dimi yani pazartesi endeksin durumuna göre alış yapmak mantıklı olurmu hisseyi çok iyi bilmiyorum bide yabancı birinin aldığı bilgisi duydum doğru mudur bu durumda hisseye olumlu yansır mı

0BeğenmedimŞikayet

ekrem_19 ()

Bu kar açıklayan hisseler yürurmu prenses ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Altın usd falan çok yüksek geliyor şuan. onun yerine tl tutuyorum Üstelik bistin getirisi çok cazip :)

Zirve0101 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Zirve0101 ()

Sadece hisse olmasın sepetinde bist olumlu haberi sever altın usd gümüş kötü haberi birbirine zıt şeyler alki riski dağit biri düşerken diğeri çıkar mutlaka sende terste kalmış olmazsın birinden diğerine geçiş yani aktarma imkanın olur alttan

ilteris için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Zaten üç dört hissem vardı sonra bi baktım dalmışım baya. dün zamanında da çıktım ama %50 den fazla girmem nakit hep duracak. Dediğini uygulamaya çalışcam da çok disiplinli değilim ben genelde. anlık karar verip aldığım da çok oluyor Ufak ufak giriyorum ama hisseye yüklü değil rahatlığım ondan.

0BeğenmedimŞikayet

Zirve0101 ()

Ben çok konuştum herkes yattı galiba iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Zirve0101 ()

Bütçene göre hisse seçimi yap sen bana bakma elinde çok hisse bulundurma 3yada 4tane güzel sağlam hisse seç bu hisselerin herbirine üçe dörde bölerek al

0BeğenmedimŞikayet

Zirve0101 ()

Taktigimi uygula terse düşmezsin sende hep kazanırsın asla ful dalma borsa bu okyanusa benzetirim hep boğuverir evellah sağı solu belli olmaz sadece mantıklı doğru hareket etmek lazım çünkü yeri geliyor teknikte işlemiyor helede bu günlerde sadece haber akışına odaklandı o yüzden temkinli hareket etmek lazım

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Yok yok ülkece sana çalışmışız

1BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Hey maşallah

0BeğenmedimŞikayet

Zirve0101 ()

İyi geceler hemsom:))

Albatrosadana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

İyi geceler hayırlı sahurlar

0BeğenmedimŞikayet

Zirve0101 ()

Benimde sana tavsiyem sepetin çeşitli olsun mutlaka biri düşerken diğeri yükseliyor geçiş yapma olasılığın oluyor ortalama düşürüp kurtarmak için tlde kalmayı sevmiyorum param hep değer kazansin:))

1BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Çok güzel bir taktik gercekten. Ona alışmam lazım ekside olanı almak yerine beklemeyi tercih ediyorum ben elim gitmiyor almaya. Bu dediğine alışsam iyi olacak. Çok anlık karar veriyorum ama asla yüklü almam artım o. Bugün bir yüklü gireyim dedim günü pozitif bekliyordum o da olmadı :)

0BeğenmedimŞikayet

Albatrosadana ()

Sepet derken hepsinden olmalı zaten sadece hisse sepeti değil. Çok iyi senin sistem. İyi geceler hemso ve altın in üyeleri:) bem kaçar

0BeğenmedimŞikayet

Zirve0101 ()

Aynen hemşo nakitte kalamıyorum ama mutlaka karda olduğum oluyor çünkü sepet çeşitli hisseler dışında gümüş platin altin usd sterlin euro

1BeğenmedimŞikayet

Albatrosadana ()

Bu piyasa kâr görünce acımamalı. Yoksa kâr da gider ana para da gider. Zaman kaybı, stres. yaratır:)

0BeğenmedimŞikayet

Albatrosadana ()

Aynen öyle hemso.. ilk parça x1 ise 2. parça x2 son parça da x4 olursa. ortalama çok iyi düşer. Bunun için nakit. Her zaman candır.

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Pek hoş bir karşılığı olacağını sanmam :)

EFSANEM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Albatrosadana ()

İyi geceler kardeşim

makinaus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EFSANEM ()

Borsacı olarak değilde lojistikci olarak reysaşın iş hacminin düştüğünü rahatlıkla söyleyebilirim bu bilginin borsada ne karşılığı var orasını bilmiyorum tabi:)

0BeğenmedimŞikayet

makinaus ()

Bereketli olsun .
Ben yatar iyi geceler kardeşim.
İyi geceler altın. in

0BeğenmedimŞikayet

Zirve0101 ()

Terstekinin ortalamasını düşür mutlaka ozaman uzun bekletmiyor ama acele etme iyice düşüşü tamamlasın dipten takviye et ozaman çabuk kurtuluyorsun birde herzaman ilk aldığında miktarı az tut düşerse alttan iki katını yatır benim taktigim bu çok iyi gidiyor çok terste kalmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Albatrosadana ()

Neyse ts aldık:)

makinaus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Lojistik Reysaş ki bu sektör hala faal. Üç haftadır bende zararda. Naten de devlet desteği bile olabilir. Diye düşünerek aldım. Bakalım olmadı bekleriz alttan almak çok tarzım değil

0BeğenmedimŞikayet

makinaus ()

Gaplı açınca almak zor oluyor :)
Almazdın bencede :)

0BeğenmedimŞikayet

Zirve0101 ()

Baya geniş hemşo riski dağıtıyorum birinden terse düşersem kardakini çıkıp terstekinin ortalamasını düşürüyorum biraz kar görünce onuda şutluyorum:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum