Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 12:53:33
EUR 35.0053 12:53:33
USD 32.5814 12:53:33
ALTIN ONS $2348.5850 12:53:33

Grafiği gönderen: celik2119

Gümüşte yükseliş trendi devam ediyor. Destek noktamız, kırmızı çizgimiz 3.35. Yeşil çizginin mumun Altın a inmiş olması, bulutun inceliyor olması, Tenkan senin altında kapanış yapması yükseliş trendinin zayıfladığını gösteriyor. 3.46 üzerinde kapanış yaparsa trendin yeniden güçlendiğini düşünebiliriz.

Yorumlar (80)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kardeşim zor soru sormuşsun. Birkaç aya yükselecek ama bugünlerde yön belli değil

Rdk32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Sn@celik2119 bey; sizler de sağolun ,3.435 den aldığım gram gümüşten terste kalmıştım, sayenizde 2.62 den başlayan alımlar yaptım, tekrar teşekkür ediyorum, her şey gönlünüzce olsun, saygılar.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blootfist ()

Çok teşekkürler hocam iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

3.80 ile 4 arası

Blootfist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blootfist ()

İyi akşamlar hocam sene sonu beklentiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

AyaZ005 ()

Çelik abi seni bilen biliyor iyi yorumları dikkate al konfor tuşunu kullan kötü yorumlara :)

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Çelik hocam gümüş yönü yukarımı yoksa daha aşağı mı olur.

0BeğenmedimŞikayet

esmerimm ()

abem biri gumus sallantida dedi sana bir sorayim dedim güzel görüyormusun gümüşü

0BeğenmedimŞikayet

cem_A ()

@celik2119 hocam soruma cevap vermediniz ama ben yinede birkaç bişey söylemek istiyorum. Şuna eminim ve görüyorum ki bu platformda seviliyor ve önemseniyorsunuz. Önemsenmeyen bir kaç kişinin yakışıksız yorumunu ciddiye almayinız. Herkes kalitenin farkında emin olun.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Saygılar hocam sağolun

karambahtıkaram için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sene sonuna göre düşünürsek burası ucuz bence

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet kardeşim öyle

_zahir_ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

elifnas27 ()

Likeler sana hemşo

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Allah bereket versin. Güzel kar almışsınız

alex10fb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Follower_ ()

Tesekkur ederim

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kardeşim ben uzun vadeli işlem yapıyorum. Bu konuda @dtmustafa çok iyi

_Follower_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Follower_ ()

Abi sen başkalarının dediğine bakma su aşamada öngörün nedir 3.325 ort 7kgr var 20k alır var su ortamda ne öngörüyorsun satsak alttan alabilir miyiz rica etsem cevaplar misin

0BeğenmedimŞikayet

01aslan ()

valla bende başkan o gün çok güldüm :))

bönbönbakan için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Az önce grafik paylaştım hocam. 3.35 üstünde tutundukça yükseliş umudunu korur.

Erhan5534 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bönbönbakan ()

:))) hadi ben yatıyorum iyiymiş

01aslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erhan5534 ()

Celik bey dtmustafa ve siz bu sayfanin en guzel ve isabetli yorumcularisiniz fazla yazmam ama sayfada sizi gizliden takipteyim masallah diyorum enerjinizden birsey kaybetmeyin gumus icin yorumunuz nedir mumkunse yazabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Size saygısını yitiren birini ben engellerim.

0BeğenmedimŞikayet

01aslan ()

abla tamamda oda engelleme uzmanı geçenler gümüş 3.47 ken dedi satmayın çin uçuracak gümüşü çin bi açıldı gümüş 3.30 düşdü:))neyse dior ben yatıorum arkadaşlar bizde yazdık nereye gidion hani çıkmadı felan hepimizi engellmş lazmda deil

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tek bir mesaj atmadım. İsmini hiç anmadım.

GumusKALP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Daha ağırları da var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum