Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 12:12:40
EUR 34.7336 12:12:40
USD 32.3734 12:12:40
ALTIN ONS $2304.3800 12:12:40

Grafiği gönderen: celik2119

Bu da bir köşede dursun bakalım. Bir gün piyasaya çıkar belki.

Yorumlar (205)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

3.35 destek 3.46 direnç

Erhan5534 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

:)) tmm usta öyle diyorsan

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

slymnclkr ()

Ne büyük bir soz söylediniz.. düşünüyorum, öyleyse varim diyen descartesin sözünden bir eksiği yok hocam.

0BeğenmedimŞikayet

bönbönbakan ()

Mesela ben ikisini saklıyorum nazar değer diye :))

Sır_Katibi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

COVID ()

Alım kısmını anladım
Peki bu durumda satışı nasıl yapacağız, emtia düştüğü zaman satıyorsak kar marjı düşmeyecek mi
Yani 3.46 Dan aldınız
Destek 3.38 diyelim
Sizin satış noktanız neresi

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

3.47 hocam. Aşağıdan almam :)

Dreyup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sır_Katibi ()

Hocam zaten bir çoğu destek ve direnç takip edemediği için katakülleye geliyor.. inerken panik satış çıkarken panik alım gibi.. bu işin birazda ilmini bilmek gerekiyor .. kimse kendini grafiğe yormuyor sanki yarışma programı gibi düşeceğini hissediyorum bence çıkacak yok böyle bi yatırım.. gel gör ki anlatabilirsen.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

mrhappy ()

Bu kadar net açıklanamazdı heralde hocam 3.44 ten satıp 3.38 aldık diye seviniyoduk terse kaldık ?

0BeğenmedimŞikayet

Erhan5534 ()

Hocam suan destek ve direnc noktalarini yazabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

hocam empati yapalım. siz şuan full tl de olsaydınız ve bugünkü bu gümüş hareketlerini görseydiniz(ki gördünüz ) olası alım yerleriniz neresi olurdu. emir girip son defa al yat yapmak için (6 ay veya 1 sene zaman diliminde bozmak sartiyla)

0BeğenmedimŞikayet

BskaN ()

Çelik hocam meleğiniz i sorsam sakıncası varmi

7BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

3.46 fibo direnci kırılırsa 3.47'den alırım. 3.45'ten almam

COVID için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Sır_Katibi ()

Hocam gökyüzü gibi bakma yıldızlar bizim elimizde saklayabiliyoruz.)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Blootfist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ascos ()

Sen işini bilirsin hocam maşallah

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hocam gümüş alımı yaptınızmı şuan için fikriniz ne?

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Herkes düştükçe kademeli alır, terse düşer. Biz yükseldikçe kademeli alır kahve içeriz

0BeğenmedimŞikayet

WallOfStreet ()

Ben %5 ini çıktım 3,45 den ama tümünü çıkıp alttan 3,33 den almadığıma pişmanım. Her seferinde 3,47 yi bu sefer kırar beklentisi hatta takıntısı... Çok uzun vadeli değilim.

0BeğenmedimŞikayet

COVID ()

Direncin kırıldığı ufak düzeltmeler de alıyorsunuz o halde
Mesela su an destek 3.33 direnç 3.38 sanırım
Örneğin 3.38 4h kırılırsa siz 3.37 gibi alım yapıyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Satmam dediğine göre elinde alttan alınan emtia var demekki, elindeki kâr getirmiş belli bir miktar, direnç seviyesi aşacağı belli olmuş ise yükseliş ihtimalini satın alarak ilk aldığı miktardan daha az olmak şartıyla ek alım yapar. Bu alımının düşüş rizikosunu da ilk alımındaki kârı egale edebileceği şekilde stoploss seviyesi belirler. Bilmem anlatabildim mi.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aynen öyle hocam

1BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

hocam, dirençte almıyor. bir üst direnç destek pozisyonuna girdiginde alıyor. haksızmıyım hocam

1BeğenmedimŞikayet

Blootfist ()

Hocam neden size yıldız vermezlerde zerre alakasız insanlara yıldız verirler anlamak mümkün değildir değerli yorumlarınız için saolun

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Burdan alinir mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Trend aşağı dönünce destekler kırıldıkça satarım

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Trend yukarı yönlüyken dirençler açıldıkça takviye yaparım. 2.56, 2.70, 3.10, 3.34 alımlarım

0BeğenmedimŞikayet

COVID ()

Bu işlemin mantığı nedir
Yani direnç noktasında alıp destek noktasında satmak nasıl kar sağlıyor
Fikriniz farklı geldiği için soruyorum yanlış anlamayın

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ben çıkarken satmam alırım. 3.47de durabilse alacaktım.

WallOfStreet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DURMAN ()

Hocam hayırlırlı sahurlar. Dün yaşadıklarımız kabus gibiydi ve iyi bir tecrübe ettik. Tfx de sağolsun düşenin dostu olmazmış deyişini bize yaşattı. Belki 10 defa 3.47 ye geldi ve geri döndü. Ama bu sefer de gelsin 3.45 de vedalaşacam. Gerçi bu sefer de 3.50 ye atar kendini. Rabbimiz iyilerin yokluğunu göstermesin. Bol kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Ons bir 15.07 üzerine atsa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum