Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0676 01:26:31
EUR 34.6662 01:26:31
USD 32.5707 01:26:31
ALTIN ONS $2380.2900 01:26:31

Grafiği gönderen: celik2119

Bu da bir köşede dursun bakalım. Bir gün piyasaya çıkar belki.

Yorumlar (205)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

pezime ()

bundan (5. adim) sonraki yön için bir grafiginiz var mı? Ustam. Radso yükselir mi? acaba . öngürünüz.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Hocam anlamadım desem ayıp olmaz demi ayrıntılı bir cevap verseniz daha makbule geçer mesele çıkacak mı düşecek mi böyle net bir cevap olsa süper olur :)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

5'in sonlarına yaklaşıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Sitelerr Bu grafiği 3 hafta önce paylaşmıştım. Çizginin ucunu uzatabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Hocam yakındır grafiğin ortaya çıkması

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Piyasaya çıkacağı zamanı bekliyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Kardesim fibonaccide en alt seviye tutuyon en ust seviyeye getiriyon sana direncleri gosteriyor

Fifti__Fifti44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shannon ()

USD, JPY, CHF bunlar güçlü duruşlu paralar. Aralarında salınım olur ama birbirlerini kolay kolay dövmezler.

Saydam_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Buğra11 ()

hocam selam , biraz daha düşer diye diye alamadım, artık sen ne dersen o .
3 e 5 e bakmayıp alacam çünkü 8 eder ?

Ne zaman almak lazım sorumluluk benim

0BeğenmedimŞikayet

Saydam_ ()

Hocam merhaba arkadaşım 7.27 den dolar almış hata tabi şimdi bunu en mantıklı neyle parite edebilir bana japon yeni geldi ama lütfen cevap rica ederim

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Küçük yatırımcıların düşecek demesi yükseliş işaretidir. Küçük yatırımcılara düzenli anket yapılarak ne düşündükleri sorulur. Sonra tersi yapılır :)

Mani_mani_mani_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mani_mani_mani_ ()

İyi yatırımcılar düşecek derken siz gayet soğuk kanlı aldınız gerçekten helal olsun ?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hayırlı günler. Piyasada fırsatlar hep olur. Sağlık olsun. gerisi halloluyor.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hayırlı sahurlar hocam. Sizi takip ediyorum ve ettım. Emma yaptiğinizi yapamadim buda bir tecrübe oldu. 3.31 civarı sattıniz ve o anda gerı aldiniz. Ben 3.23 lerı bekledim. 3.47 yı geçince alacam demiştiniz ve aldiniz ben yıne ikilendim. 3.43 lerı bekledim. Gelmedi ve geç olsada 3,53 den 35% luk aldim. Demek piyası takip edeceğime sizi takıp edip yaptiğinizi yapsam kar ğörcakmişim aslinda. Şaka bi yana var olun sağ olun.

0BeğenmedimŞikayet

Fifti__Fifti44 ()

Hocam üstü kapalı açıklama yapmayın lütfen.
Anlayamıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Fibonacciyi sizden ogrendim hocam bakiyom arada en dusuk seviyeden en yuksek seviyeye dogru uc bes daha sekiz yapar derken hocam biraz cumleyi acma imkaniniz var mi anlayabilecegim bir sekilde

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Fibonacci kardeşim. Üç beş daha sekiz yapar.

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolmakalem06 ()

@celik2119 ,

Amenna :)

Buna şek ve şüphe yok :)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam siz uzun vadede rakamlari nasil buluyorsunuz mesela rasyoyu 120 bin dediginiz zaman hep takip ediyordum sizi hep dediginiz cikiyor bu gelecek rakamlari nasil hesap edip tahminde bulunuyorsunuz bilgi amacli soruyorum yardimci olursaniz sevinirim

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bunların hepsi senaryo tabii hocam. Sonuçta gaybı bilen ancak Allah'tır.

dolmakalem06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolmakalem06 ()

@celik2119 ,

Bu arkadaşın dediğine göre 17 USD olacak sanki :)

Biz bu arkadaşı sevdik :)

Ama XAU 1920 olursa yine XAU alıp yıl sonunu bekleyip yazın keyif yapmak daha mantıklı o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@dolmakalem06 Yaklaşık olarak bu arkadaşın analizi gibi bir şeyler diyelim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Ksk3515 ()

Cevaplar karıştı :)

Ksk3515 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ksk3515 ()

Tfx 335.20 uzantı olmasın diye yuvarladım

Ksk3515 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Maşallah. Bizim teknik göstergeler henüz en tepeden satıp en dipten alacak kadar gelişmedi. Japonların çok çalışması gerekiyor.

Melaike için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebuda ()

cevabınız için tesekurederım Tüm zümreye saygınızın eşit olduguna eminim

0BeğenmedimŞikayet

Zafer_Yüksel ()

hocam bugün gümüş için tepe fiyat kaçtır ve abd piysası açılınca olumlu etkiler mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum