Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0649 04:34:54
EUR 34.6087 04:34:54
USD 32.4761 04:34:54
ALTIN ONS $2323.3750 04:34:54

Grafiği gönderen: celik2119

Bu da bir köşede dursun bakalım. Bir gün piyasaya çıkar belki.

Yorumlar (205)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tekrar gelecek. Kabus bitmedi :(

Sır_Katibi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sır_Katibi ()

3.35 üstü 4 saat geçti ki . ?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hokkabaz_ ()

3.47 de direnç var 4 h kapanış olursa 3.47 destek olur. Bu sefer oradan 3.60 ları hedef yapar.

WallOfStreet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ya 3.34'ü kırarsa?

SANAL44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sır_Katibi ()

3.46 tı en az 4 saat test etmesi sonucu olumsuz geldi ve kıramadı.

BskaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SANAL44 ()

Hocam nasıl olsa 3.47'yi kıracak burdan almak daha fazla kâr getirmez mi?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Farklı gerçekten. Herkes gider Mersine ben giderim tersine :)

WallOfStreet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hocam sterlin en son 69 dan almıştınız 3. Parçayı aldınız mı almadyisaniz kaçı kırmasını bekliyorsunuz 8.82-3 mu?

0BeğenmedimŞikayet

BskaN ()

Bide sormak istediğim bisey dün mesela 3.46 nin üstüne çıktı gümüş kırmak derken üzerinde beklemesi mi yoksa. 3.46 yi geçtiği an kırılmış mi sayılır çünkü dün 3.46 nin üzerine çıktı gümüş

0BeğenmedimŞikayet

WallOfStreet ()

Bu mantığı anlamıyorum. Kanal finans tunç u anlamadığım gibi... Niye şimdi almıyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Sır_Katibi ()

Sizin aldığınız yerden biz satmayı hedefliyoruz:))

0BeğenmedimŞikayet

DURMAN ()

Hocam yatırım uzmanlığı konusunda başlangıç ve ileri düzey olmak üzere anlayabileceğimiz türden bir yazılı kaynak(kitap) öneriniz olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Teşekkürler hocam kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Dogan_Kartal ()

Hep dönecek hissi verdiler 3.46 dan hocam bir anda kırıp götürecek olabilirler

0BeğenmedimŞikayet

Sakin63 ()

Anladim hocam rahatsiz ettiysem kusuruma bakma kafama takılmıştı sordum rahatladım:)

0BeğenmedimŞikayet

BskaN ()

2 parça kaçtan aistiniz peki çelik hocam

0BeğenmedimŞikayet

Sır_Katibi ()

Alttan aldığınız güven veriyor ve vade probleminiz yok sanırım..

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İki parça gümüşüm var. 3.46yı kırınca üçüncüyü alacağım

alex10fb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kitapta ne yazıyorsa onu yapmaya çalışıyorum. Bu stratejiler binlerce örnek üzerinde deneme yapılarak geliştiriliyor. Benim fikrim değil.

Sakin63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hocam alim yaptınızmı gümüş yapmadiysanjz alim yeriniz neresi

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu kez önce londrada silkeleyeceler sanki.

Dreyup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sakin63 ()

Anladim hocam ama keşke ordan satmasaydınız ne biliyim 3.45 varken? ben şahsen satmazdim beklerdim nitekim sattiginiz yerdende arkadan baktirdi en azindan 15 krş daha yükseğe satar arkadan bıraktıracaksada ordan baktirsin düşüncesindeyim
Saygilar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

hocam dün abd açılışında gram gümüş 3.38-40 arası idi. ve sonra abd liler satici ciktilarki 3.32-35 bandina indirdiler. ABD acilisina kadar 3.38 seviyesinde gram gumus seyrederse mantiken yine satmazlar mi

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tabip kardeşim

BskaN için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Dirençte takıldıktan sonra biraz geri çekilip tekrar kafa atar. Alttaki desteği kırana kadar şans veririz. Yani 3.40'tan geri dönüp kırsa siz tekrar alıncaya kadar 3.50 olabilirdi. Bugün sterlin satanların arkadan baktığı gibi

Sakin63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tostçu_ ()

Aynen hocam ortam çok gürültülü bu yüzden sedece takip ettiklerimin yorumlarını gör kısmını seçerek uzak duruyorum. böyle gayet güzel
Sizlerde eksik olmayın inşallah elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

BskaN ()

Hocam normal mesleğiniz nedir bu konularda çok tecrubelisiniz net konuşmuyorsunuz keşke herkes sizin gibi olsa panik satışlar olmaz en azindan

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Atıyorum aslında ama gürültüden duyulmuyor:)

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sakin63 ()

Hocam sizi hep takip eder kiymetli bilgilerinizden faydalanmaya çalışırım ayrıca da bilgilerinizi burda paylaştığınız içinde teşekkür ederim
yanlız kafama takılan ve her soracam dediğimde unuttuğum bir konu var
Geçen haftadaki düşüşte 3.35 kirarsa elimde 2.60 ve 2.70 olan alımlarımı satarım dediniz ve gerçektende akşam 17.00 kapanışında burda ekranda 3.33 civarındayken sattım dediniz peki 3.46 nin fibo desteği olduğunu biliyordunuz hatta bunu ben sizden öğrendim ve geçilmediği taktirde gümüşün düzeltmeye gideceğini ön görüyordunuz neden 3.4× larda satmadınızda büyük ihtimalle 3.31 lerde falan sattiniz bunu gerçekten çok merak ettim ve bunu affınıza sığınarak sormuş bulundum
Ve gercekten sizden ve dr. mustafa beyden etkilenerek 3.44 ve 3.45 ten satip çok güzel al sat fırsatları yakaladım:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum