Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 10:16:40
EUR 34.7551 10:16:40
USD 32.2696 10:16:40
ALTIN ONS $2318.0400 10:16:40

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş
Merhabalar;
Bu rakamlar da burada kalsın bakalım.
// Ytd

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam ay mı yıl mı?

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bu grafiğe like verilir. Gms ons ta aman aman bir geri çekilme olacağını öngörmüyorum ve en dip olarak 14000 ihtimali var kısa vadede üstte 16000 ler var Usd nin hareketleri belirleyici olacaktır Gms tl fiyatı için. Xau 1640 altı sıkıntı ama ben oraya gelse bile düzeltme bekliyorum usd güçlü kalırsa tabiki usd deki geri çekilmeler Xau da satış baskısını artırabilir buda rasyonun düşmesini getirir. Gms ons bundan etkilenir satış yer. rasyo düşünce gms onsun da dibi maximum 14000 dir ytd saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

5-6 bekleyebilirim. Şu an için 90 bin küsür var. Para kazanmaya çok ihtiyacım var . Teşekkür ederim

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

Elbette fakat grafikte fincan oluşumuna dikkat çekilmek istemiş arkadaş
Bunu öngörüyorsa önce 3,05 ardından da 3,29 3,38 bandından kulp yaparak fincan boyu kadar geri çekilme diye yorumlamak daha mantıklıydı
Hem fincan çizip hemde üstte 3,60 rakamını yazman tezatlık içeriyor
Ona binaen o yorumu yaptım

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Paraya ne zaman ihtiyacınız olacak hocam? Vadeniz ne kadar?

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

yorumlarınızı , yaklaşım tarzınızı çok takdir ediyorum. Sizden bir istirhamım olacak. Çok acemiyim. İlk girişimimi 3800 lira zararla kapattım. ( 3.46'dan aldığım gümüşü zarar- kes yaparak 3.37'den elden çıkardım. Şu an için nasıl bir yol önerirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Günaydın kardeşim.

Zafer_Yüksel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

Saol hocam emeğine saglik

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Önceki grafiklerimi inceleyebilirsiniz. 3-4 farklı noktada paylaştım. Yararlı olur umarım.

Abraham08 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

ben ilk etapta aşağı yönlü beklenti içerisindeyim. Diğer grafiklerime bakarak inceleyebilirsiniz. İhtimaldir. Son karar size aittir.

the72 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

Hocam grafik bilgimiz sıfır ama emeğiniz için teşekkürler grafik altına aşağı gözüküyor yukarı gözüküyor diye küçük notlar yazsanız bizde faydalansak hayırlı gunler

0BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

Sizi akillica takip eden zarar falan etmez bu yorum burda dursun mayıs sonu kaç para kar ettim burda yazcam:)

0BeğenmedimŞikayet

Zafer_Yüksel ()

Çelik Bey günaydın

0BeğenmedimŞikayet

the72 ()

Şöyle bir soru sormak istiyorum. Sizce 3.60ın gelme olasılığı kaçtır ya da 3.24ün gelme olasılığı? Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim...

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İki yönde de olabilecekleri yazıyor. teknik analizde böyle yaparız. Bir anda bir haber gelip beklentimizin tersi yönde hareket olursa afallayıp kalmayalım diye.

gizliozne_45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Teşekkürler melek

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Hangisi gelirse ben demiştim diyeceğim :)

gizliozne_45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gizliozne_45 ()

Usta bütün rakamlar var burada :)

1BeğenmedimŞikayet

Kripto53 ()

Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Kripto53 ()

Yıllarda boyunca çeşitli destek ve direnç noktaları oluyor. İllaki grafiklerde son 1 haftayı 1 ayı incelemek gerekmiyor. Geçmişi daha geniş açıdan inceleyince olası dirençleri görmek mümkündür.

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

324 ve sonrasında 305 yaşanırsa devamını kestirebilmek için yeni ölçüm yapmak gerekir. Bi yaşansın tekrar ölçeriz.
Ytd

Ecrndgn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

5 yıllık grafiği inceleyebilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Est.
Sadece ihtimaldir.

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Hocam senın beklentın yukarı yönde değil mı

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Çelik hoca da başarılı buldu grafikleri

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Zaten bilsek varı yoğu bulur buluşturur yatırımı yaparız duruma göre izleriz bir 2010-2011 neden olmasın zemin musait

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Onu bende sende başkası da bilemez biz sabrla bekleriz acele yok

Cpt_Safa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

İnsallah. Ne zmn düğmeye bascak peki yukarı için.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bu baskı sıkıştı merak etme morgan boşa elinde tutmaz

Cpt_Safa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

Abi baskılayan süper baskılıyo.
100 yıl daha baskılıyacak gibi bir hal var.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum