Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0760 11:34:51
EUR 34.7470 11:34:51
USD 32.2672 11:34:51
ALTIN ONS $2315.8250 11:34:51

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş
Merhabalar;
Bu rakamlar da burada kalsın bakalım.
// Ytd

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

piroz ()

Gümüş altından ayrı çalışıyor gümüş sanayi emtiası dünya düzelir fed dolar basmaya devam ederse gümüş hayal edemeyeceğimiz yerlere gidebilir YTD...

İbrahim1290 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Aynen öyle biraz önce benimde dikkatimi çekti grafiklerimiz neredeyse aynı. Tek sıkıntı onun grafigi yarım geçmişi tam göstermiyo.

Ecrndgn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esmerimm ()

ful platindeyim satış yerini sen söyle bana kirvem:)

ntmen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Yarar tabiki. En büyük beklentimde En Güvenli Liman olan Altından ucuz gümüşe geçiş olur

İbrahim1290 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Slm dostum geliyor mesajın

Merkez Bankası 2020 yılında 3 defa faiz indirimine gitti. Banka 16 Ocak tarihinde yaptığı toplantıda politika faizini yüzde 12'den yüzde 11.25'e, 18 Şubat tarihinde yaptığı toplantıda yüzde 11.25'ten 10.75'e ve 17 Mart'ta yaptığı toplantıda da yüzde 10.75'ten 9.75'e indirdi.

O tarihlerde $ kibarca artışa geçti

Yine bir indirim yine ufak artışlar demek dolareste

Yetede

esmerimm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

esmerimm ()

@ntmen kirvem mesajim gelmiyor mu

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Tşk. ederim hocam o zaman ustaların verdiği alt desteklere dikkat etsin Al sat yapacaklar karar kendilerinde iyi izlesinler piyasayı uçacak çıkış gelecek demesi kolay

Bedava peynir fare kapanında

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esmerimm ()

bende bunu sordum iste kirvem ne anlama geldi bu haber şimdi nasıl etkiler piyasayi

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

doğru biliyorsun. @Emektar07 dostumun grafiğinde kırılmamış gibi gözüküyor. Ama benim çizilerinde YÜKSELEN TAKOZ kırıldı. teyit aldı. pazartesi itibariyle düşüş devam diyor. Belkide @Emektar07 kardeşimizin grafiği işliyordur. pazartesi belli olur

1BeğenmedimŞikayet

esmerimm ()

platinde çalışır mi umut baba

Umutsuz_yolcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esmerimm ()

selamlar kirvem @ntmen bu mb bankasının bir açıklaması geldi şimdi piyasayi nasıl etkiler bu haber

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Yükselen kama dönüş formasyonu degilmi ben mi yanlış biliyorum umarım yanlış biliyorumdur ?

Umutsuz_yolcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutsuz_yolcu ()

Yükselen kama inş calışır bu hafta gümüşe veda ederiz. elinize sağlık.

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

furkanmemıs ()

tüm ütopya düşüş beklıyorsa gumuste o 3.80 hareketı gelmeye baslamıstır :) ytd

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Sterlin e hangi rakamdan alım düşünürsün dostum buralardanmı

1BeğenmedimŞikayet

1100 ()

Sanırım Tfx te platin yok. Ben mi bulamadım? Bilginiz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim1290 ()

Emektar hocam dünyanın düzelmesi gümüşe yararmi

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sonraki senaryolarda 3.63 ler destek olacaktır. En doğrusunu Rabbim bilir

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

O zaman melek hoca daha geniş zaman dilimi olarak bakmış ve 3.80 rakamını da nerde çıkarmış olduğunu mu anliyoruz? Sizde daha geniş bir zamandan bakınca benzer sonuca vardınız

5BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Arkadaşlar YILLIK GRAFİKTE 3.48 kırılma görünüyor keşke grafiği daha önce çizseymişim. şimdi 2 tane senaryo var 1. si burdan kırılıp 3.22 ye gidebilir.3.30 altına ineceğini hiç sanmıyorum ama.. 2. si de takoz formasyonu ile 3.83 e çıkıp ordan yukarı patlayabilir. 1 . senaryo olsa bile 2. senerya % 90 olacak. Yani 3,22 ye çekilirse bile 3.83 e çıkacak inşaAllah(Allah Dilerse). Sadece ve sadece zamanımız gider

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Benim öyle bir beklentim yok kardeşim. @Melek34 grafiğini anlama çalışıyorduk sadece.

Hsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Parayı üçe bölerim. Platin, sterlin ve hisse.

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

BENDE 3.83 Ü BULDUM grafikten ama siz 3,80 grafiği çizmemişsiniz. Herneyse. Birde 5 Yıllık grafik yanıltır Tavsiyem 1 en fazla 2 yıllık olsun.

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

1 SAATİMİ ALDI

Kripto53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsa ()

Hocam .. olacaktı kusura bakmayin

0BeğenmedimŞikayet

Hsa ()

3.83 beklentisi Mayıs gibi mi hicam

0BeğenmedimŞikayet

Destap ()

Kısa dönemde al sat yapıp zarar etmeyen veya gram artıranlara imreniyorum. Ben ne zaman al sat yapıp kar yapayım desem ya gram azalıyor (kar ettiğimizi zannediyoruz çünkü alttan alamıyoruz) ya da zarar ediyoruz. Totelde tl'de ufak kar var ama inanın 2.66dan full aldıklarıma hiç dokunmasaydım kar büyüktü.

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

5-6 ay Çelik BEY

0BeğenmedimŞikayet

Skaplan ()

Aydir ustam yil olsa zaten o fiyatlari katlar

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

5-6 ay Çelik Bey

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum