Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 19:28:50
EUR 34.7340 19:28:50
USD 32.4558 19:28:50
ALTIN ONS $2335.8750 19:28:50

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş
Merhabalar;
Bu rakamlar da burada kalsın bakalım.
// Ytd

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Hpcam marhaba sabah 8 k nın yarısını 3.3850 den cıktım alıyımmı sımdı dolar duzeltmesı nereye kadar olur gümüş gramı kac tlye düşürür

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Usd yönünde ferahlık tan bahsedebiliriz Mb nin durumuna bağlı swap olursa biraz etkisi olur diyebiliriz. Swap Sonrası yine yukarı atar ama.

Gms ons zaten ucuz rasyodan da anlaşıldığı gibi. Abd nin alacağı ek tedbir ler onsları yukarı taşır bence. Ki alacaktır yine bunun son toplantıda fed sinyallerini verdi zaten. Bu tedbirler ters etki ile vix endeksini yukarı da taşıyabilir aynı zamanda buda önemli.
Piyasa gümüş kullanılmadığı farz edelim ben etkisinin çook az olduğunu düşünüyorum belirteyim. Böyle bile olsa az olan ürün değerlidir. ytd teknolojik olarak kullanılıyor sadece otomotiv yönünden bakmak yanlış olur. Gms nin önü açık uzun vadede.

Tek önemli olan usd nin hareketleri dediğim gibi. İç piyasa nın Mb nin önlemleri belirleyici kısa vadede

martinsen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cemilcemil ()

Allah emeğinizden razı olsun

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

martinsen ()

Şu an ferahlık var mi peki?

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Hayır 3.30 lardan çıktım ben kardeşim.

3BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Est hocam.
Grafikleri günlük olarak baz almamalısınız. Kademeli olarak aşağıya iniş sonrasında yukarıya çıkış olacağını düşünüyorum ancak bu hemen yarın olmaz.

Enes33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Benim bildiğim ara trendlerde ( düzeltme) trend çizgisi çokça test edilir. geniş bant haftalık ve aylıkta bakılır. 1 çalışma da öyle yapayım :)

3BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ana alışlar 2.80-3.20 arasında ama nasıl olacağını bilemiyorum şimdiden. Bir bakmışsın ynılmışım 3.47 den trene dalmışım :) Ama yanılmazsam ana toplamayı 5 parça halinde 3.20-2.80 arasında ypacam gelirse . ) onun dışında günlük vur kaçlar tabiki olacaktır. misal gelirse 3.24 al 3.33 sat yaparız. 3.17 al 3.24 sat yaparız. 3.07 al 3.17 sat yaparız. vs. vs. bakarız yani. yeterki grafik işlesin :) fırat çok olur. ama taiki parçalı çalımak lazım.

TEKRAR YAZAYIM. BÜTÜN ÇALIŞMALARIM 3.47 KIRILIRSA ÇÖP OLUR. SEBEBİM ÇOK OLSADA 3.47 GEÇİLEMEYECEĞİNE DAİR PİYASA OYUNCULARI BİZİ OYUNCAK EDECEK HERŞEYİ YAPABİLİR:)

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

martinsen ()

Gumusde misin hala !

grds58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

@Emektar07 ile grafiklerinize baktım dostum ikinize de teşekkür ederim biriniz dar bantta biriniz de geniş bantta bakıyorsunuz bence ikisi de olabilir. Geniş bant iyidir büyük resim görünür:))

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Gumuste alış rakamkn kaç kardeşim:)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim profilimde grafiklerde var 1 bakıverirsen sevinirim. hatamız varsa uyarırsın :)

1BeğenmedimŞikayet

the72 ()

Gümüş hiç güven vermiyor. Sorumada cevap verdiğiniz için teşekkürler umarım herkes yerinde kararlar alıp ona göre pozisyon alır haftaya...

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

@WallOfStreet alt yorumu okuyun

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Gümüş refahtan etkilenir dostum böyle düşün. altın gibi

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Uygun yerden alırsan memnun olursun. Gram dan çıkıp 2.55 den girmiştim..

0BeğenmedimŞikayet

Enes33 ()

Hocam bu grafikle yarın gümüş ne durumda olur acaba ? Yeni başladım gümüşe grafiği yorumlayamadım kusura bakmayın.

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Grafik için ben teşekkür ederim düşüncelerimi okumuş resmen. Bir düzeltme yapabilme ihtimali var ama o hafta bu hafta olmaya bilir abd de ki ölümler hafta sonu vix endeksinin yukarıya kırmasına sebeb olabilir abd açılışında vix yükselebilir yani o yüzden gms ons, açılış negatif olup sabah salabilir. abd ile hafta açılışında yükselişle baslayabilir. Diğer dxy spx endeksleri ve diğer endeksler, usd de diğer etkileyici bileşenler destek verirse abd açılışı pozitif olma ihtimali var. Zayıf sat sinyali hala mevcut olup usd takip edilmeli 7.05 seviyesi takibimde ytd

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WallOfStreet ()

Bende grafik yok pek anlamıyorum açıkçası

3BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Teşekkür ederim.
Gümüş çok hızlı hareket eden bir emtia. Ve etkilendiği çok fazla parametre var. Düşüş ya da yükselişi net bi şekilde öngörmek çok güç ancak grafiklerden çıkanlar aşağı yukarı bu yönde.

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Senin çizdiğin grafik varmı bu kırılmayla ilgili bi inceleyim.2.40 Tan beri yükseliş benim kafamı çok karıştırıyor.3.22ye kadar bir ihtimal var geri çekilme Haa ben beklemiyorum ama gelirmi gelir net birsey yok dedigin gibi pazartesi salı netleşir.10 ar 15 er krs geri çekilmeler olsada yönün yukarı olduğunu düşünüyorum Aksi bir durum olmazsa orta vadede 3.80 üzeri Net birşekilde karşımızda duruyor. Görecegiz insaAllah

0BeğenmedimŞikayet

WallOfStreet ()

Bu hafta için grafiği özetleyebilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Şuana kadar geçenler pek memnun degil. Bundan sonra dünya normale dönerse en güvenli liman terkedilir ve ciddi satışlar gelir daha sonra hangi emtiaya geçilebilir diye düşünülür ve en ucuz emtia olan gümüşe geçilir. Tabiki rasyoda 80 lere tekrar düşebilir.

0BeğenmedimŞikayet

martinsen ()

Altındakiler neden gumuse geçsin geçenler memnun mu? Yorum alabilir miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

esmerimm ()

tmm abem benim tsklr

Umutsuz_yolcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutsuz_yolcu ()

Değilim abem.

esmerimm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esmerimm ()

digorlu umut kral değilmisin sen abem benim

Umutsuz_yolcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutsuz_yolcu ()

3yıldır al sat yapıyorum. teknik bilgim yok. burda birçok güzel insandan öğrenmeye calışıyorum. mayıs ayına kadar risk çok fazla. elimdekileri tl çevirip beklemeye gececeğim. tabiki bu acemi fikridir. ytd

esmerimm için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum