Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:11:25
EUR 34.9839 10:11:25
USD 32.2051 10:11:25
ALTIN ONS $2414.8350 10:11:25

Grafiği gönderen: 61altın61

Şayet bu grafikte görüldüğü gibi 1680 den tepki verirse üst seviyelere gramımı beklemeye alacam. Şayet aşağılara 1670 Altın a sarkarsa sat pozisyonuna geçerim. Ancak şuan için gramımı satma taraftarı değilim. Ytd. Tahminimdir.

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Yani bist olumlu etkilenir diyormusun

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Günlük al satci değilimdir. Bilmem de. bilginize. tesekurler. Elinizde altin gumus varsa tutulmalı. temel teknik =DOW abiyi takip ederim. Onun görüşleri yorumları önemlidir benim icin. Ondan anladığım öğrendiğimi anlatmaya çalışıyorum. Grafik çizmeyi bilmem. Yanlış anlamayın takipçi derdinde değilim. Panikle al sat yapılmamasına uğraşıyorum.

Abdurrahmanmercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdurrahmanmercan ()

sizi takibe başladım saygılar selamlar erdal bey

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bu vardı zaten daha öncede demiştim. Bir şekilde mb si dolar bulacak diye. Cuma gunu bir sekilde mb si dolar bulmak için altin sattığı söyleniyor.

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Erdal mb yurt dışı merkez bankalarıyla svap görüşmeleri yapıyoruz açıklaması yaptı biste yararmı bu açıklama

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bayansiniz galiba. Onlar kolay kolay altin al sat yapmazlar. Fiziki toplarlar. Kolay kolay da bozmazlar. Ben eşimden kolay kolay altınını isteyemem:) hep dursun demiştir.

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

İnşallah dostum iyisin dimi sağlığın sıhhatin nasıl

Gold_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_07 ()

İyiyim çok teşekkür ederim. Tmm uyumam piyasa açılışı çok önemli. Bol kazançlar kardeşim

godislove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

İlerleyen zamanlarda belli olur takipyeyiz.

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Şuanlık net bişey yazamam, saygılar.

Goldhunter_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkans ()

Altın uzun vadede her zaman pozitif takma sen:) ağustosa doğru 400 ü görebilme imkanı yüksek ytd

İnaç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

Daha önceki haberde sterlinle swap diyordu

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnaç ()

Pozitif derken abi altın için de geçerli mi acaba

0BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Daha önce böyle bir haber vardı söyleniyordu, swap yolu açılırsa şayet Mb için pozitif olur diye düşünüyorum.

hb5050 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hb5050 ()

Peki, merkez Bankası başkanı diğer ülkelerle swap görüşmesi yapıyoruz dedi. buradan nasıl bir sonuca uladabiliriz

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Bende tersteyim yorum yapmam yanlış..

orhan1193 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

orhan1193 ()

sizin düşünceniz nedir dusus mu yukselismi olur zaten. zarardayuz öneriniz ne olur

godislove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Siz kaçtan aldınız peki, yok ondan degil ben bu işde tecrübesizim acemiliğime kapılmayalım diye

1BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Altını belirleyenler malesef büyük oyuncular bizler figüranız

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Siz bilirsiniz. Karar sizindir. Benim yorumlarından etkilenip kimse islem acip kapatmasin. Ben yatırımımı yaptım. Bekliyorum. Ne olacagini izliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Biraz daha bekleyeyim hızlı karar almayayım izleyeyim piyasayı okuyayım ve inceleyeyim altın, döviz gibi degil altını belirleyen biz degiliz onu anladım kesinlikle, biraz daha takip ediyim haklısınız hızlı karar ile bu iş olmaz

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Takip edin. Al sat tuşuna siz basıyorsunuz. Hislerle beklentilerle yatırım yapılmaz. Çeşme akarken testiyi doldurun. Bitince içmeye suyunuz olsun. Yatırım geleceğe yapılır. Bugüne yapılmaz. Çünkü bugüne yatırımı yapan dunden düşünmüştür. ve yapmıştır.

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Merhaba kardeşim biliyorum bende seni hatırladım nasılsın keyfin nasıl burda dikkat edilmesi gereken yerler var ederim elbette yazarım sana herkes kendi çizgisini kendisi yaratacak hatırlıyosun güzel yerlerden dolar satmıştık seninle sabır ettik çünkü burda da beraberiz kaderlerimiz aynı ... gece 1 de bekle sakın uyuma kardeşim..

Gold_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Kesinlikle ama bu altının gercekten farklı reaksiyonları var döviz gibi degil onun belirleyeci faktörler kesinlikle farklı, 375 den alsam unutsam bir bakmışım 350 ye inmiş oda işte ah vah olucak bu durumda biraz daha piyasaların sakinleşmesi lazım herhalde

0BeğenmedimŞikayet

İKTİSATMEZUNUİŞSİZ ()

ben sizle benzer işlemler yapmıştım bozmadım bekliyorum gramdayım. heyacanla geceyi sonra salıyı bekleyecem. bakalım neler göreceğiz biraz artış gösterene kadar bekleyip sattıktan sonra al yatı kovalayacam ben de. bakalım neler görecez. adapte bitmediği için yorum yazamıyorum çok kenarda bekliyor olacam

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Kendime faydam olsa burada yorum okurmuyum, çıkmakla iyi yapmışsın bilemem yükselecek diyende cok düşecek diyende bu gece herşey belli olucak, ama bende bekliyorum full tl deyim altın banada güvenilir bir para birikimi geliyor işte hangi seviye dip bilen yok sorun orada

Alper68100 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alper68100 ()

324 den girip 371 den karlı bu şekild e tl ye döndüm 1 aylık süreçte 5 bin indirdim tavsiyen nedir şu an tl deyim düşüp yine altına dönüş yapıp altın vuruş yapayimmi

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Kimsenin kesin kestirmediğinden zarar %100 bilen yoktur, ama aslında işte en güzeli al yat yapacaksın onunda bence biraz daha var herhalde piyasalar biraz toparlanınca bakalım neolucak ona bakalım piyasa tek bizim ile bitmiyor altında oyüzden izleyecegim hızlı karar almayacağım

İKTİSATMEZUNUİŞSİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İKTİSATMEZUNUİŞSİZ ()

hatta aklıma gelmişken altında ve borsada destek direnç ve gösterge nedir gibi arama yaparsanız çok güzel anlaşılır videolar var teknik bilgi edinebilirsiniz bu da sizi rahatlatır bence tavsiye ederim. yatırım tavsiyesi değildir ama :)

0BeğenmedimŞikayet

İKTİSATMEZUNUİŞSİZ ()

son kararın siz de olması ve herkesin kesin böylee olacak demelerine kulak asmamak daha mantıklı gözüküyor . yoksa panik oluyor insan sizi anlıyorum o yüzden . çoğu kişi uzmanlardan daha uzman olarak kesin net konuşuyor kapılmamak lazım. internet çağındayız asıl yatırım uzmanlarını dinlemekte fayda var onlar daha raahatlatıcı konuşuyor paniğe mahal vermiyor. gece olsun bakalım neler olacak hepimiiz için. iyi kazançlar olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum