Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:27:44
EUR 34.9839 09:27:44
USD 32.2051 09:27:44
ALTIN ONS $2414.8350 09:27:44

Grafiği gönderen: 61altın61

Şayet bu grafikte görüldüğü gibi 1680 den tepki verirse üst seviyelere gramımı beklemeye alacam. Şayet aşağılara 1670 Altın a sarkarsa sat pozisyonuna geçerim. Ancak şuan için gramımı satma taraftarı değilim. Ytd. Tahminimdir.

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Arif58 ()

Emeginize saglık hocam

61altın61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

61altın61 ()

Hafta sonu o kadar dolandım durdum piyasalarda bu grafikten bir tane çalışma yapan trader göremedim ona yanarım.

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

Verir kardeşim şu an çok sığ piyasa

Gold_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_07 ()

Aynen bende ama ons pek güven vermiyor bakalım izlemedeyiz

godislove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

godislove ()

İyiyiz kardeşim full takip yine

Gold_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_07 ()

Kardeşim mesajını şimdi gördüm sağlığım sıhhattim de çok iyi hamd olsun sen nasılsı inşallah iyisindir
.

godislove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Yazar profiline. Su fiyattan aldım der.

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Alım yapınca yazar mı acaba :)

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Rahattir. Çünkü altin yükselen trendde olunca çok tecrübe gerektirir. Sat al zordur. Satip daha yuksekten alma riski vardır.

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Anladım uzun vadeciyse 20 tl düşmüş çıkmış kısmına bakmıyor unutuyor parayı oda bir güzel yaklaşım iniş çıkışlar kısımında rahat ise cok iyi

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Uzun vadecidir. Kendince uygun olduğu yerden alır ve bekler. Borsadan sermayesini %50 artırdı. Onun için rakam önemli değildir. Onun kadar uzun bekleyen gormedim. Kısa vade yorum yapmaz.370 in altında alim yapabilir.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Uygun yerden altina girmeyi planlıyor. borsadaydi çıkışı kolluyor. Alim yapınca aldım der zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Onun yorumlarına bakıyorum da cok teknik yazıyor altın için nediyor peki bende ara ara bakıyorum anlamak benim açımdan zor

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Evet önceden fiyatlıyor haber geldiğinde duruyor

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Unutma borsa önceden fiyatlar. Temkinli iyimserlik devam.

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Mayıs biraz sıkıntılı geçecek belkide

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bist konusunda biraz daha sabir. güzel günler göreceğiz. Finansal bahara bir girelim. Nisan çok bekletti. Mayıstan sonra piyasalar çok güzel tepkiler verir.

0BeğenmedimŞikayet

fatihcann ()

üstad bu grafik için rsi kısmını ve bollinger bandını da ilave eder misin?

0BeğenmedimŞikayet

monarch1984 ()

hocam görüşlerinize saygı duyarak beyin fırtınası yapmak istiyorum ne ayı piyasacısı nede boğa piyasacısıyım kafama takılan sorular var ismi lazım değil birinin yorumunu dikkate alarak tl de kalmıştım ama hala fiboya göre bu değerlerin aşağısına geleceğini düşünüyorum swap kanalları kullanılırsa ons fibo değerlerine ulaşırsa kaybım büyük oluraltın güvenilir liman denilsede herkesin konuştuğu piyasadaki ürün satış noktalarına gelmemiştir? sonuçta comexlerlede bu piayasa spekilasyona müsait değilmidir?

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Dolar sert düşerse grm ve gumuş düşer gibi

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

6.95-6.96 geçirmezler gibi. 6.60-6,90 git gel.7. 00 üzeri aşarsa zorlaşır dundurmaları. Olacak mi izlemek lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Burdan devam edermi diyorsunuz yukslmesi

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Gramda yanilmiyorsam 368 anlik da olsa görüldü. Çabuk toparladı. Düşse dahi alıcısı var hazır bekliyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Dolar düşer bu tür haberler gelmeye devam ederse kaymaksız kalına bilir

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Dolarin yukselmesi iyi degil. sonrasında ekonomimizin duzelmesi ile çok ugrasilir.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Etkiler. Ons fiyati /31.1 çarpı dolar kuru. Yükselmesi altina yarar. Ons ve dolar oldu birlikte yikselirse ballı kaymak olur. Ons geri cekilmede dikkat ettiyseniz dolar tl yikari gitti.

monarch1984 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Kim de varsa evet onlar düşünsün buyuk firmalar haberi önceden alır

0BeğenmedimŞikayet

monarch1984 ()

hocam dolar/ tl gram fiyatınıda etkilemiyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bu mb bankasının hamlesinde elinde dolar bulunduranlar düşünsün veya büyük firmaların dolar borcu var. onlar düşünsün.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Biz hiç kimseden para istemiyoruz diyoduk erdal atlama haberleri

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum