Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0887 21:37:19
EUR 35.1160 21:37:19
USD 32.2337 21:37:19
ALTIN ONS $2379.1100 21:37:19

Grafiği gönderen: keten_prenses

hocam bundan sonra size göndereceğim liste bu formasyon oluşumu olanlar listesi bu örnek çalışma mesela hazırlaması 10 saniye:)) yine aynı şekilde trend yönlü sorgulama buyur içinden seç diyecem size:))) nasıl olmuş mu:))

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

VYaman ()

Eyüp bir yerde sıkıntı var... mesaj yazdım diyorsun ama mesajın görünmüyor.. bu mesajını görüyor öngörünü söyle diyorsun ama zaten bu mesajın alt mesajında öngörüm yazılı:) Tüm enstrümanlar için satış değil alım fırsatı görüyorum her düşüşü.
Yanılabilirim YTD

Dreyup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

patron, ön görünü söyle bari

VYaman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

bu sayfada sadece resim olarak paylaşma imkanı var excel formatı malesef:))

Satılık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Satılık ()

Eğer çalışmalarınızı Excel formatında paylaşırsanız incelemek isterim Prenses Hanım teşekkür ederim

keten_prenses için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

hazır kodları var hocam sizin talebinize göre uyarlayabileceğiniz geniş zaman olsa aslında çokta zevkli olur neyi istiyorsan onu sorgulayabileceğin ama hem sürecin içinde onu takip edeyim bunu takip edeyim o da olsun bu da olsun derken çok zor oluyor:)) sabahlamalara doymadım sistemi çözecem diye... :))

1BeğenmedimŞikayet

VYaman ()

çalışmam yok ama öngörüm var:)
Enstrümanların tümü için her düşüş artık alım fırsatı önümüzdeki 6 ay için.
YTD

Maestro62 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

terminalin formasyon sorgulama sistemi... istersen verileri excel'e atabiliyorsun takip edebilme adına..

Satılık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VYaman ()

Gün gelir sistemi sen yazarsın... ketsy:)

0BeğenmedimŞikayet

Satılık ()

Prenses hanım bu excel formatımı yoksa terminalin verdiği bir arayüz mü

0BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

T e k t u 1,40 ile 1,75 kısa vade, p o l h o (2,75) kısa vade - c e m a s (1,20) kısa vade

Soran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maestro62 ()

Bilge insan saygılar 57 den alınan 70 den verildi hedefi tutturdum ama ivme hala yukarı ama kar cepte iyidir. gümüş ile ilgili bir çaluşmanız varmı teşekkür ederim @VYaman

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

:))inşallah hocam... ama güzel oldu hatta çok güzel oldu:)) kötü tarafı sisteme bağımlı kalıyorsun, sistem seni satın almış oluyor aslında:))... yapacak birşey yok güncele ayak uydurmak lazım...

0BeğenmedimŞikayet

VYaman ()

Tam yol ileri:)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

selamlar hocam bu arada nasılsınız:)) 2 haftadır takip ediyordum onu fbar için aldım tam çözmüş değilim :))hepsi bir arada olunca aşırı yükleme sorunsalı ay sonuna kadar kullanmaya devam:))

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

aldım hocam onu da:)) kullanıyorum...

0BeğenmedimŞikayet

VYaman ()

BKM Sistemleri diye bir indikatör sistemi de var.. onun da demosunu iste incele:)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

bu f system... ve algo ikisi bir arada... ikisinin kulvarı farklı öyle diyeyim ama birbirine paralel :))

Kaybedenler_kulübü_03 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaybedenler_kulübü_03 ()

Prenses günaydın algoritma pakedi ilemi boyle tarama yaptın. F- system pakedi hakkında bilgin var mı. Bugün terminali alicamda

0BeğenmedimŞikayet

Soran ()

Sn hocam bu takipteki hisselerden çıkış zamanı belli mi

Guiding_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

tamam hocam hallederim ben :)) o iş bende... bundan sonra pişirmek sizin işiniz:))

0BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Tamamdır kardeşim , görüşmek üzere, hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Tamamdır kardeşim, güzel bir programmış

0BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Bugün 3 tane de daha ekledik, P o l h o , T e k t u , C e m a s

40 tane olmuş, bir incelerim bende durumlarını

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

tabiki hocam hem denemiş oluruz.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Profilimdeki hisseleri bir ara bakarmısın,
Son durumlar neresi, zahmet olmazsa kardeşim.

37 tane var, takip eden arkadaşlar da var

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

zorlanmasına zorlanıyorum kabul çok fazla detayı var bu hafta sadece bununla ilgilenmeyi düşünüyorum... bir haftayı kaybetmeye razıyım diğer haftaları kazanmak varsa işin ucunda:))

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

hocam yetmez dahası var diyelim takip ettiğiniz liste var 20 hisselik sadece 20 hissedeki bütün formasyonları vs. tek tuşla takip edebiliyorsunuz sonrasında da:))

0BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Kullanmakta bunu beceri ister. :))
Sen zaten yaparsın, ellerine sağlık kardeşim.

Biz eski sistem devam :)

Bunu iyice kavra, bende geçeyim olmazsa :))

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

kullandığım terminalin bir üst seviyesi algoritmik sürümü... ben hazırlamıyorum sistem kendi hazırlıyor:))

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

hocam terminali algoritmaya çevirdim yani ilave ek paket aldım:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum