Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:53:06
EUR 34.8238 01:53:06
USD 32.3379 01:53:06
ALTIN ONS $2301.8900 01:53:06

Grafiği gönderen: brave__heart

selamun aleykum

dün beklediğimizdende sert hareket yaptı arkadaslar belki biraz erken satmıs olduk ama buralarada kolay gelmedik bayadır bende duruyor bazende insan cebinde görmek istiyor emin olmak için:) piyasada fırsat bitmez parcalı işlem onun için candır..
suan erken ucgen bakalım nereye kırılacak suan beklemedeyim alım için ucenin kırılmasını bekliyorum kırılırsa sayet ona göre yenisini atarım suan önden bilgi olsun diye atıyorum y.t.d

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

OM3R85 ()

Dostum Platinde ışık görüyormusun

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

abim bnm ya çok sukur iyiyim sen nasılsın bende seni özledim ustamsın gumusle ugrasıyom guzel iler çıkardık siteyle biliyon seviyom actionu sende ne var ne yok

Traderrrrr için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

biraz kafa dinledim:) öbür tarafı kullanmıyorum. nasılsın güzel insan. özlemişim seni ve eski günleri

1BeğenmedimŞikayet

yukselll ()

Tamam abi düzeltmeyi bende bekliyorum

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

aynen oyle o bize baksın biz ona değil:)

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

dostum bi bakalım belkide gelmez kırmadan bişey demek olmaz izleyip gorelim ben onden bi attım ole gösterge durumunada bakarız gelirse

yukselll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Hoş geldin sayın Başkan:) bende yazdım diğer taraftan ulaşamadım size.
Maşallah özlettin kendini, başka özleyenler de var.
@Leon_the_professional

2BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Eyvallah Kardeşim, Yükselirseeldekileri değerlendiririz. Düşersede alırız. zaman sıkıntısı Yok.

0BeğenmedimŞikayet

yukselll ()

Abi hoşgeldin:)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw başkan hayırlı kandiller

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

abi enrdesin aramadığım yer kalmadı seni obur taraftandan yazdım sana

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Eline sağlık, tşk ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw başkan şimdi soran olabilir neden dusus satın diyemi diye tabikide hayır sonucat yarı duruyo bendede ama onun yeri farklı orta vadede suan için çıkmasından cok dusmesi işime gelir yatırım böle olur cunku alıyım hemen cıksın mantıgı olmaması olazım tl de kalan için dusus kollamam kadarda doğal bişey yok. makas farkınıda unutma başkan daha erkekn yanlız bi görelim hareket olacakmı

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yukselll ()

Aleyküm selam abi emeğine sağlık düzeltme rakamı 3.19 mu yoksa kırarsa ilk ineceği yer mi orası daha aşağı var mı

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Ve Aleykümselam Rüzgar Dostum. Grafik On numara 319 emir girdim gelirse alırız gelmezse hayırlısı olsun.

2BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

dostum sen misin :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum