Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:22:41
EUR 34.7748 11:22:41
USD 32.4684 11:22:41
ALTIN ONS $2337.9850 11:22:41

Konu: 6.4 dlr grafiği

⭐⭐sadEce ()
Dolar
grafiği kısaca anlatmam gerekirse;
yuvarlak içindeki alan son "düzgün (olması gereken) " düzeltmenin yapıldığı alan.
grafikte iki tane paralel kanal var. biri sarı diğeri mavi. 799 geçilmesi halinde mavi olan üst kanala geçeriz. sarı kanal artık rafa kalkar.
"kısa vade" dibin dibi 6.38, tepedeyse grafik 7.06 gösterse de 7.20 yi test etmeye gidiyor olabilir. uzun vade dip 6.08 altı maalesef yok.
grafik böyle ama benim tahminim 79 da zorlanabilir, oyalanabilir ve 82-83 ten sonra düzeltme yapabilir o da 60 civarı olabilir. tamamen TAHMİNimdir, kimse etki Altın da kalmamalı ve kendi kararını kendi vermelidir. en güzel kararlar; insanın, kendi verdiği kararlardır.

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

ayni fikirdeyim necim ben de banka kapanisindan birkaç dk önce satış düşünuyorum hedefime bikac kurus var gelir veya gelmez. @sadEce hocam bu duruma ne der bilmiyorum ama mesai dışı düzeltme gelme ihtimali riski almak istemiyorum bu düzeltmeden faydalanabilmek için

NECİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

yok abı özel bankaların kapanışına denk gelirse zararı olur o yuzden bır kac dakıka once kısmetse cıkıs yapacagım duzeltme de olursa gırıs yaparım dıye dusunuyorum. ne dersınız sayın @sadEce ve sayın @@TeknikAnaliz06

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melita ()

İnş çıkarız burda sabretmeyi öğrendim ben olmadı karda olanları çıkar onu bekletirim hayırlısı :)

1BeğenmedimŞikayet

kpm ()

geldiğinde yerimi biliyorsun uğra mutlaka

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

781'i 5 kez denedi kıramadı. biraz geri çekilip yine deneyebilir..
@kpm ve ben o gün 37deydim :)
@fairman evet ama haftasonu bir yazı okudum belki sen de görmüşsündür. bill gates ve eylül 2019 da yapılan salgın hastalık simülasyonu. doğruysa eğer, kafa karıştırıcı bir durum olur ..

ozgurozan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kpm ()

saat 16:30 a kadar vaktim var :))) bu gözler günde 80 kuruş gittiğini gördü bekliyorum :)))

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

biraz daha yukarıda herkesin emirlerini özellikle stoplarını kontrol etmesi lazım.
@Volkanata teşekkürler.
@kpm ödemelerin için 76 istiyordun bugüne 78 buyrunuz :)

TeknikAnaliz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozgurozan ()

Like like:) teşekkürler grafik çalışman içinnn
80 - 60 unutmuyorum )

0BeğenmedimŞikayet

TeknikAnaliz06 ()

5.71 döndüğü nokta var güçlü direnç 6.84 milleti bu rakam patlattı

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

teşekkürler Melita. dlra nazaran daha ağır kalıyor ama en azından son alımım 24 tendi. 32ye kadar geldi. halbuki geçen hafta 365 yapmıştı ..

Melita için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

ellerinize saglik. bekliyorum 6.80-6.82

2BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

@_Victory_ @legend84 @TeknikAnaliz06 @NeT42 grafiği göndermemden yarım saat sonra 756 nın kırılması :)) bir sonraki kırılma anını da sizden beklerim artık :)

@Guclu sen öyle söyleyince tomun peşinde ki jerry canlandı gözümde :)

1BeğenmedimŞikayet

Melita ()

Ellerinize sağlık keşke euro da hizlansa kalp atışlarım hızlanıyor :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum