Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:43:30
EUR 34.7748 13:43:30
USD 32.4684 13:43:30
ALTIN ONS $2337.9850 13:43:30

Konu: 6.4 dlr grafiği

⭐⭐sadEce ()
Dolar
grafiği kısaca anlatmam gerekirse;
yuvarlak içindeki alan son "düzgün (olması gereken) " düzeltmenin yapıldığı alan.
grafikte iki tane paralel kanal var. biri sarı diğeri mavi. 799 geçilmesi halinde mavi olan üst kanala geçeriz. sarı kanal artık rafa kalkar.
"kısa vade" dibin dibi 6.38, tepedeyse grafik 7.06 gösterse de 7.20 yi test etmeye gidiyor olabilir. uzun vade dip 6.08 altı maalesef yok.
grafik böyle ama benim tahminim 79 da zorlanabilir, oyalanabilir ve 82-83 ten sonra düzeltme yapabilir o da 60 civarı olabilir. tamamen TAHMİNimdir, kimse etki Altın da kalmamalı ve kendi kararını kendi vermelidir. en güzel kararlar; insanın, kendi verdiği kararlardır.

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

Iyiyim @sadEce teşekkür ederim euroda bekliyorum

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

@Kesepar hayırlı olsun. bugün bir havale gelmiş. eğer beklediğim yer gelirse belki ben de alabilirim.

@Volkanata grafiği sabahtan beri çizemedim. 70 lerden dönerse iyi. 84 sonrası beklediğim düzeltmeyi yapmaz umarım :) saat 16.30 abd açılışa doğru bir 792 denemesi daha yapabilir belki.

@Truttt iyiyim teşekkürler. sen nasılsın ? ne yaptın?

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

beklentimi düşürmüştüm bu sabah da 792 kırılmayınca. ne 792 ymiş :)

"Dolar için sadEce yorumu (2 saat önce)
teşekkürler sen nasılsın? 24 ten mi almıştın? bugün yarın beklentimi düşürdüm ben..

Melita için cevaplandı (yorumu göster)"

0BeğenmedimŞikayet

Mutiti ()

:) inşallah o günleride görürüz. Kolay gelsin.

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

siz de sağolun. maalesef yükseliş trendinde al sat yapılınca dlr miktarımızı azaltmayı başarıyor büyük yatırımcılar. artık düşüş trendine girdiğinde dlr arttırabilme umuduyla :)
@Volkanata ben ders çalışmaya başlayayım bari :)

herkese kolay gelsin..

Mutiti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zana24 ()

Gunaydın biz de bwkliyoruz kücuk birnpaeca da olsa kirarsa satarız kirnazsa yatırır parayi bekleriz... teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Mutiti ()

Hakkısınız evet yazdınız.64 ten dolardan çıkınca cazip gelmedi hiçbiri.60 a düştü dolar, almadım dolar artıracaktım ya :) evet dediğiniz mantıklı alımlarımı ona göre ayarlıyım. ilginiz için sağ olun.

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

olmaz bence. yaparlarsa cok buyuk tepki alir. en fazla altyapiyi olusturup online yapabilirler. belki o da

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

benden de sana.. belki 750 sayfa okunmaz demek istemiştir kimbilir :)

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

rica ederim. 24 ten aldım diye yazmıştım. hatta perşembe çok daha uygun firsat vermişti. keşke alsaymışsınız. neyse vardır bir hayır demek lazım. parçalı alımlar yapabilirsiniz. en dibi bulmanız mümkün olmayabilir. o nedenle kendinize kademeler belirleyin isterseniz. örneğin 1 lira 1.15 lira 1.30 lira gibi. şu an 1.25'teyse; 1.15ten bir parça alabilirsiniz, 1 e düşerse bir parça alabilirsiniz.. 1.30 a çıkarsa aldığınızı satabilirsiniz gibi..

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

kim gitmis discoya

1BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Bu ara bu dışlike kim veriyo kim gocunuyo aceba :)) al sana 1 like dostum :))

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

disco mu zamane işte :) biz mahzen derdik. üstelik bizim zamanımızda kur hariç tek cümle edemezdik. bir gün öğlen herkes kar etmiş, şunu mu yesek kebap mı balık mı bir şeyler yazdık toplu katliam olmuştu :)
bu arada açıköğretim sınavlarına girecek olan var mı? sınav olmaz diye ümitliydim ama olacak gibi. ctesiye kadar 750 sayfa nasıl okuyacağım acaba ? :)

0BeğenmedimŞikayet

Mutiti ()

Çok teşekkür ederim fikrinizi almak istedim. euro almadım, dolarda ve euro da düşüş bekledim ama beklediğim düşüş gelmedi. çok az oldu. kararsız kaldım açıkçası.

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

8x lere gelemedik henüz 79da zorlanabilir oyalanabilirin oyalanması. siz euro almak istiyordunuz diye hatırlıyorum aldınız mı ?
bu arada grafiğim şu ana kadar çalıştı ama olur ya hiç çalışmayadabilirdi. grafiğimin ilk yorumunda ki son cümleyi size hatırlatmış olayım tekrar "tamamen TAHMİNimdir, kimse etki altında kalmamalı ve kendi kararını kendi vermelidir. en güzel kararlar; insanın, kendi verdiği kararlardır."

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Dün baya sinirlendi biraz ağır konuştu ondan admin ebedii disco yazmış :)) gelir başka nick ile..

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

o da grafiğin ilk yorumunda var :) "6.4 grafiği" yazan yere tıklarsan açılır.
tl'm olsaydı biraz 704 te alırdım, kalanı gelirse oradan. ama yok :)
bu arada @S_glass ayrılmış :(
@Gadey @NECİM aleykümselam iyiyim sen nasılsın? alım için fikrimi üst satırlara yazdım..
@Kesepar aleykümselam ağbisi :) ne yaptığını bilmiyorum. birazdan okurum merak ettim :)

0BeğenmedimŞikayet

Mutiti ()

Ece hanım 6.80 lerde büyük düzeltme demiştiniz, bu pek öyle olmadı başka düzeltme beklemelimiyiz?

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Abicim selam:))sabah macera içeren bir davranışta bulundum , lütfen bunu yorumlayınız, hatalıysam kulağımı çekebilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

Selam hocam nasılsın ? dün full çıktım da 6.71den aşağı kırma ihtimali var mı? Bu ihtimali zayıf gördüm de o yüzden . Ne dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Düşüş nereye kadar dostum önemli olan o:))

2BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

792'yi yukarı kırmak için gerilemesi gerekti.. dün grafiğimin ilk yorumunda yazmıştım:

"grafik böyle ama benim tahminim 79 da zorlanabilir, oyalanabilir " diye. kolay bir rakam değil gerçekten. 79 demek üst kanal demek ki rakamlar da yukarı rakamlar demek olur. burada oyalanacağız biraz..

@Author doğru yukarıda 792 önemli. aşağıda da dediğin rakam evet olabilir...

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Merhaba, düzeltme mı yaptı dolar, düşüş mu başladı, Dün satmadımm

1BeğenmedimŞikayet

Eximia ()

Teşekkür ediyorum desteğiniz için . Sevgiler

2BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

evet eximia. şu an 79da. biraz daha çıkıp sonra düzeltme olmasını tahmin ediyorum.

Eximia için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eximia ()

Merhaba @sadEce düzeltme beklediğiniz takan hala 6,8x mi?

0BeğenmedimŞikayet

Eximia ()

@sadEce düzeltme beklenti rakamınız haşa 6,8x ler mi?

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

grafiğin şu an ki hali.. çok az kaldı üst kanala geçmesine ..

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

789 takip etmek lazım. sabah grafiğime yazdığım gibi artık herkesin kendi alması gereken karar ama ne karar alırsak alalım panik yok. sakin sakin :) @Volkanata .

@Kesepar geç kalınmış bir karar huzuru seçmen :)

NECİM için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum