Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:01:13
EUR 34.7748 13:01:13
USD 32.4684 13:01:13
ALTIN ONS $2337.9850 13:01:13

Konu: 6.4 dlr grafiği

⭐⭐sadEce ()
Dolar
grafiği kısaca anlatmam gerekirse;
yuvarlak içindeki alan son "düzgün (olması gereken) " düzeltmenin yapıldığı alan.
grafikte iki tane paralel kanal var. biri sarı diğeri mavi. 799 geçilmesi halinde mavi olan üst kanala geçeriz. sarı kanal artık rafa kalkar.
"kısa vade" dibin dibi 6.38, tepedeyse grafik 7.06 gösterse de 7.20 yi test etmeye gidiyor olabilir. uzun vade dip 6.08 altı maalesef yok.
grafik böyle ama benim tahminim 79 da zorlanabilir, oyalanabilir ve 82-83 ten sonra düzeltme yapabilir o da 60 civarı olabilir. tamamen TAHMİNimdir, kimse etki Altın da kalmamalı ve kendi kararını kendi vermelidir. en güzel kararlar; insanın, kendi verdiği kararlardır.

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Cengiz_HaN_ ()

Ben bilmem @sadEce bilir

magnet34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

magnet34 ()

60 ın altıda ihtimal varmı?

Cengiz_HaN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cengiz_HaN_ ()

60 da emrim vardi gelmez mi

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

umut edelim inşallah

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

60 bekliyorum ama gelir mi muamma ...
bu arada @Guclu mahzene atılmışsın kardeşim. lazım mı yiyecek, su filan gönderelim mi :)

NECİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

valla dun 6.64 ten giriş yapacagım dedim derken musteri geldi onu gonderene kadar banka kapandı makas acıldı ben de gıden gemının ardından bakakaldım sımdı ada vapuru beklıyorum ama yandan carklı maksat agır ve emın adımlara ılerlesın saygılar. bu arada sizde dıp alım hedefı nedır merak ettım

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

estağfurlah aleykümselam Necim. salıya kadar sakin geçer muhtemelen. sonra yine kaldığı yerden devam edebilir. ben de son bir alım için bekliyorum fırsat verirse alabilirim umarım salıya kadar.. sen naptın?

NECİM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NECİM ()

selam hocam nasılsınız yon yukarı mı gosterıyor

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

692 kırıldı bile :p
aldın mı sen?

Cengiz_HaN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cengiz_HaN_ ()

Hic bisey kirilmaz burdan yukarı yardira yardira devam :)

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

@Cengiz_HaN_ 692 -668- 639 kırılırsa benim rakam gelecek :)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

maşallah da bankaya emir giriliyor ya ondan bahsetmiştim o yorumda.
62 anlıkta hemen yukarı attı zira.. sadece banka emirleri çalıştı anlamındaydı.

ahhmet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

Kim ne derse desşn önce kendi aklımız.
Yıllardır bu taktikle çalışıyorum. çok şükür zarar etmiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ece Hanım 6.70 üstü yükseliş devam edermi. Fikrinizi almak isterim. Bu seviyeden almak riskli mi.

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

hayırlı olsun. emirle çalışanlar bu nedenle bizim gibi kendi alım yapanlara göre avantajlı oluyor bu tür durumlarda.

ahhmet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

günaydın yok efe alamadım. dün 62 geldiğinde sistemi açana kadar 65e gitti. ki banka o sırada 67den satıyordu, almadım. inat ettim 60 için. gelir mi gelmez mi muamma tabii..

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

Biz yakaladık, en para yavaşlattı.
6.65 zor aldık , vergi dahil

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Günaydın, hayırlı sabahlar. Dolarda buradan yükseliş devam edermi sizce. Dün 6.62 yakalayamadım. TL de kaldım. Siz alış yaptınız mı

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Yanlış hamleler hiç dert değil, beni asıl üzen yanlış hamlelere müdahale için kırdığım asırlık küp oldu:)) boşa kırıldı sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Abicim :)) senin açıkça hedefe giden öngörünü iskalayan bendim, affınızı taleb ediyorum:)) saygılar sevgiler.

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

yalniz sunu ekleyeyim bugun benim icin cok hareketliydi. debelendik ettik ayni yere geldik. sabah ciksa da inse de kabulum diye basladim ogleden önce fişekçi oldum ögleden sonra şelaleci. şimdi gene ayni yerdeyiz inene de eyvallah çikana da eyvallah. sabahkinden tek fark sayenizde azcık da olsa dolar artirabildim

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

evet hocam grafiginizi yedim yuttum apartta bekledim. ama daha cok ders calismam lazimmis. ben 6.70 den döner diye dusunmustum. bir sonraki sefer 6.60 lara gidecek diye okumustum. başta cok uzulmustum dalganin tepesini yakaladimda dibini yakalayamadim diye ama sonradan üzuntum gecti. öneriniz sayesinde parcali aldigim için inse de ciksa da eyvallah.
hem siz ne dersiniz dolarda dalgalar ve fırsatlar bitmez. sayenizde çimenlerde yuvarlanmaktan emeklemeye geçtik. sizin gibi koşamam bwlki ama elbet yürümeyi de ögrenirim. tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

estağfurlah. sağolasın Spyboot teşekkür ederim.

Spyboot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

:)) tamam dostum

1BeğenmedimŞikayet

Spyboot ()

Tebrikler hocam başarılı yorumlarınızdan ötürü

1BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

@Guclu şelaleye bağlamak mı :) 2 hafta önce yazmıştım, ptesi grafiğin ilk mesajına yine yazdım. alt yorumda oku bak..

79 zorlanabilir oyalanabilir. 82 sonrası 60'a düzeltme yapabilir diye.. 79 günlerdir defalarca denedi kıramayınca indi artık. dün akşam kesepar'a "yol çamurlu" dedim, "toplantı öncesi" dedim sinyali verdim. sabah sayfaya beklentimi düşürdüm dedim, daha ne yapayım :)

unutma ne kadar düşerse, ivme için o kadar iyi.. keşke 60 altı gelse diyeceğim de tamamen şelaleciliğe bağlarsın diye demiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

yarın abd ve avrupa kapalı onu da hatırlatayım..

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

ecb açıklamaları var; tüm üyeler daha güçlü para politikası üzerinde görüşbirliğine varmışlar..
teşekkürler @Hurşit8231

Truttt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Süper bir yorum tebrik ederim ustadim aynı görüşü destekliyorum

1BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Yapacağınız her türlü hamle olmadsı gerekendir, umarım bereketli olur, saygılar sevgiler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum