Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:29:59
EUR 34.8238 16:29:59
USD 32.3379 16:29:59
ALTIN ONS $2301.8900 16:29:59

Grafiği gönderen: senollkaan

ons beklenti

[grafik d=12060_GR9nwpj1_NW.mp4][/grafik]

Yorumlar (339)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

şogın ()

20 saat önce cizdin attin. Helal olsun sağlam grafik in var usta

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Amin herkesin

Ceu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Allah razı olsun abi. Abi para pul hikaye gelir geçer. Allah sağlık versin. İyi akşamlar diliyorum Allah gönlüne göre versin inşallah

Kobrayakışıklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Akşam 47'ye düşmüştü düşer dedim almadım bugün halini görüyorsun bugün 55 tane aldım Allah bir an önce dermanını bulsun bu ilacın para bulunur ama sağlık bulunmaz cam bulunmaz kendine iyi bak hemşerim

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Abi öyle de dolar bizi yanılttı 330 kısmı ile almadık şimdi oraları bekliyoruz :) ne yapalım kader kısmet bekliyoruz. Düşerse alacağız yapacak hiç bir şeyimiz yok maalesef

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

aynı ben de düşünüyorum da ineceğini de arkadaşım ortalık çok karışık haberler her dakika felaket haberleri veriyor 53 den almadım gittim 55 den aldım ilacın bulunması daha 1 yıl diyorlar ölümler çoğaldıkça insanlar sanki dolara saldırdı krema saldırdı almak için

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Abi ben ful TL bekliyorum. Artık bu piyasadan almam düşüş bekliyorum gelirse alırım gelmezse de kader kısmet ne diyelim. Bu meret hep çıkacak değil ya

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Hemşehrim nasılsın hala bekliyor musun ben 50 gram aldım karda bekliyorum TL ye geçtim ekrana baktıkça cildiracam tavuk yerine ellerimi yiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

ben tahmin edeyim. acil paraya ihtiyaciniz olana kadar rakam ne olursa olsun beklemeye devam :)

senollkaan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fanuba10 ()

Beklentiniz gelmek üzere nokta atışı olacak 1652 yakacak , inşallah sonrasında döner tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

Altıngram41 ()

Birkez daha sadece sizi takip etmenin en doğru karar olduğunu anladım hocam. Bayan olunca cesaretim olmuyor, sizi takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

Beste ()

Tarih olarak neresi

0BeğenmedimŞikayet

apnea341 ()

Hocam platin nereye kadar

0BeğenmedimŞikayet

iyikiM ()

Hocamm umarım. cok beklemeyiz ben paniklemem :))

0BeğenmedimŞikayet

Altıncı_amca ()

Evet cesaret size ait olan birsey ama düşünce ekonomistlere. keşke kendiniz cesaret etmiş olsaydiniz. Her ekonomistin her dediği her zaman olacak diye de birsey yok

Altın0606 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Vadeniz çok uzun ise gumus ons olarak çok güzel yerlerde. Gümüş tl olarak pahalı gelebilir. Dolar tl den kaynaklı. Gümüş alınıp uzun vade beklenebilir. Bayanlar altınını kolay kolay bozdurmaz. Gümüş biktirir. sabırlı isen her yerden gimus alınıp unutulmak şartıyla ama. Metaller alınıp satılmaya pek gelmez.

0BeğenmedimŞikayet

Altın0606 ()

Hak yiyemem faydasını cok gördüm, ama her alım fırsatında burdan alınmaz diyerekten baka kaldım. Benim cesaretsizliğim

Altıncı_amca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altıncı_amca ()

O ekonomistler ne derse tersi çıkar genelde.

0BeğenmedimŞikayet

Altın0606 ()

Evet takip ediyorum banka uzerinden alış satış olarak 327den full TL ye gectim bir daha da alamadım hala izliyorum heran düşebilir diye, ekonomistler öyle yorumluyor, :(

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Al sat kaybettirir. Tabi buralardan aldıysanız sıkıntı yaratır. Ons in onu açık. Dolar tl devdestek veriyor. Yoksa gram tl buralarda olmazdı. Senolkaan bey var iyi takip edin. Herkes onun gibi al unutcu olsa.

0BeğenmedimŞikayet

Altın0606 ()

Fiziki satış yapmıyorum cumartesi bilgi almak için aradım kuyumcumuuzu bu fiyattan alıyor, satıyor

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Elimizde varsa fiziki satmayin. Nereye gideceğini görün.

0BeğenmedimŞikayet

Altın0606 ()

Ankara da kuyumcular acık bazı semtlerde, bu fiyattan da alıyorlar aradım sordum

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Tut elindekini. Kuyumcular kapalı. Sanal altin varsa yani bankada gram tl varsa 330 lar ve daha asagisi tutun.

Kuralsızz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuralsızz ()

Hocam aynısı bendede var 6 bilezigim var 121 den onlarla al saat yapmıyorum düğün için saklıyorum 5 yıla yakın oldu alalo. anladigim kadarıyla gram artirinca al satın karlı dimi yoksa sadece para artırmak ise yaramiyor

0BeğenmedimŞikayet

Kaplan16x ()

Hocam platin icin ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Can_Musti ()

Yüksel de yoksa düşmez kardeşim

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Cok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_özdemir ()

Merhabalar acaba gram icin cikis kac olmali 354den girdim.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Kolay takip açısından gimus ons grafiğini takip edin. Dolar tl ne olmuş pek ilgilenmeyen. Mutlaka etkisi var dolar tl nin tüm emtialara. Gümüş ons 25$ civarına geldiğinde çoğu gumuscu çok rahatlar. Dolar tl o zaman ne olur bilmiyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum