Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 06:32:50
EUR 34.9631 06:32:50
USD 32.5599 06:32:50
ALTIN ONS $2333.0050 06:32:50

Grafiği gönderen: senollkaan

ons beklenti

[grafik d=12060_GR9nwpj1_NW.mp4][/grafik]

Yorumlar (339)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dolar46 ()

Şenol Bey usd, altın ve gümüş için yeni güncel çalışmalarınız olacak mı, Hayırlı günler.

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Şenol kardeşim merhaba ben sitede yeniyim, ama yaklaşık 3 aydır senin yorumlarını takip ediyorum. Bu kadar nokta atışı yapan birini tanımadım. Rabbim senden razı olsun. Bazıları senin yorumlarını anlamıyor, veya çekemiyor yada bile bile seni yıpratmak istiyor. Acizene fikrim bildiğin yoldan şaşma sana dua eden çok insan var. Yozgat'ta gelirsen ağırlamak isterim. saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Tesekkurler sizinde. inşallah bu mübarek günde butun sorunlar bitmiş olur.

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Günaydın erdal bey kandiliniz mübarek olsun

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

euro/dolar paritesi masum masum albeni diyor, bir miktar daha nakitim var, euro için görüşünüzü paylaşır mısınız. Teşekkürler

senollkaan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmazxx ()

Senollkaan bey takip ettiğim birisiniz sayfada yeniyi yorumlar asağıda kaldığında sayfada yorumunuzu nasıl bulabilirim

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Senol hocam gecen yine buna benzer yorum ypatın galiba 3 aya bile kalmaz demiştin gümüş için yanılmıyorsam çoo beklermiyiz yoksa. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Pırıl ()

Ya çok yüksek yerler insan korkuyor ama yükseldikçe yükseliyor hepsi yüksek sştın Euro dolar gümüş

Isvecden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cidra ()

Insan korkuyor ama terste uzun sure bekler mi die

Isvecden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın2022 ()

şenol bey buradan altına girilir mi al sat için.370 e çıkarmı düzeltme gelmeden. saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Isvecden ()

Beklemek cok zarar tl de ben söyliyeyim de sabah bende dağıttım hepsini dolar ve altına

Cidra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cidra ()

Tl deyim ne yapacagimi bilemedim beklemekte zarar

0BeğenmedimŞikayet

SNC ()

Elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

6 7 yıldır burdayım ben efendim :) denk gelmemiştir suan için çalışma hazırlayamadım cevaplamaktan soruları

nurbur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nhl ()

Şenol bey, düzeltme için çalışma yapacakmısınız

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri33 ()

Hocam allah razı olsun bugun 379 lıra karımı aldım, allah bereket versin

0BeğenmedimŞikayet

fortuneall ()

Hocam altın ile gümüş paralel mı düşüş yaşar

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

bereketli bol kazançlar olsun hayrınızı yapın daha da güzel olacaktır unutmayınız yol açık devam

oguz4230 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Eğer gece yarısı daha cesur olup 345'lerden alsaydım sufle tadındaydı, biraz oyalandık ama geçte kalmadık. Biraz daha portföyüm vardı Keşke gümüş tavsiyenizi de uygulasaydım. Neyse artık önümüzdeki maçlara bakacağız:)

1BeğenmedimŞikayet

Samsunsporr ()

Filmin devamını bekleyen kaç kişiyiz?

0BeğenmedimŞikayet

oguz4230 ()

Kardeşim sayende 7k kar sağladım gümüşten. Allah işini gücünü rast götürsün. Düzeltme yapar diye çıktım 3,19 da. Şimdi izliyorum. Şu anda 3,27 direncini zorluyor. Düşünceni almak isterim. Allaha emanet ol.

0BeğenmedimŞikayet

nurbur ()

Senol bey, ilk defa nasip oldu izlemek sizin grafiği? Nasil kacirmisim bu güne kadar? 1700'lere değecek diye öngörüyorsunuz yalnis degerlendirmedi isem? O zaman dönüşen az kaldi, 1658'lerdeyiz su anda.. Dolarda varmi yaptiginiz grafik? Elinize saglik, nerdeydiniz bunca zaman siz?

0BeğenmedimŞikayet

brkn134 ()

Hahaha medyum senol abshdhffh

0BeğenmedimŞikayet

gökhanbey ()

şaka mı yapıyorsun millete akıl verenlerin başkasından akıl almasını aklım almıyor.

şogın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şogın ()

Allah razı olsun baya sevindim. Sizi dinlicem

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

kar elde ettiğinizi düşünüyorum

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

sana bişey söyliyim mi sabırlı olursan uçurur seni gümüş 3,5 falan hikaye olacak anladın sen

şogın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şogın ()

Gümüş te 3.5* terse kalmıştık bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

LATİŞŞ ()

cok teşekkür dualarımızdasınız allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

şogın ()

Elbette. Allah razı olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum