Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 13:06:11
EUR 34.8238 13:06:11
USD 32.3379 13:06:11
ALTIN ONS $2301.8900 13:06:11

Grafiği gönderen: senollkaan

ons beklenti

[grafik d=12060_GR9nwpj1_NW.mp4][/grafik]

Yorumlar (339)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Freedom26 ()

Ben de 330 dan çıktım şimdi seyrediyorum

S_idali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fenerbest66 ()

Senin kararın diğer türlü vebal alır ama sonuçta elinde altının kalmış olur

İzmirEfesi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lâ_Mekân ()

Şenol hocam eğer yön yukarıysa tl yi neden başka yatırıma yönlendiriyorsunuz..

senollkaan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

S_idali ()

Merhana hocam 327 den gramdan çıktım arkasından seyrediyorum şimdi ne yaomam lazım düşüş olurmu alım firsatı verir mi

0BeğenmedimŞikayet

essen13 ()

Buralardan tavsiye etmiyorsunuz anladığım kadarıyla doğru mudur

1BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Hocam 2 lira saldı alsammı

0BeğenmedimŞikayet

Musataf ()

Tlde olanlar burda beklemesinmi. baska yatırım derken Demir kereste işine mi tavsiyeniz

0BeğenmedimŞikayet

md26 ()

hocam platine bu seviyelerden girilir mi yada gümüşe

0BeğenmedimŞikayet

Efe312 ()

Diğer yatırımlardan kastınız, ne önerirsiniz kaçtan girilir ve nekadar bir vade beklemek gerekiyor. Kusura bakmayın böyle ardı sıra sorular sordum çünkü yorum sınırımız var imiş :) Eldeki nakit 200.000 tl teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

daha gram altın yon yukarı dıyorsunuz degil mi hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Einzelhaft ()

Azıcık. Mantık lütfen ya

Efe312 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

vade probleminiz yok ise devam tam gaz ileri tl de olanlar ile baska yatırım lar düşünebilirisiniz

Efe312 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efe312 ()

Merhaba şenol hocam, 322 den elimde 600gr mevcut. Ayrıca bi o kadar alacak nakit elimde mevcut. Uzun vade bekliyebilirim. Acaba eldeki gr ları çıkayım mı? Biraz salarsa toplam tl ile tekrardan mı gireyim, yoksa elimde gramlar kalsın salınca eldeki tl ile girmek mi mantıklı, saygılar

0BeğenmedimŞikayet

iyikiM ()

Hocam çıkış rakamınız bellimi :)

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Hocam buralardan girmek tehlikelimi sizce

0BeğenmedimŞikayet

emekçi43 ()

Şenol hocam hayırlı günler bu saatten sonra bu Grm düzelt mesi kaç puan dan olur tahminiz nedir.

0BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Buradan önemli olan yorumları okuyup kendi analizini oluşturman. Al sat riskli Altın uzun vade işidir. Fiziki Altın iyidir sahip çıkın.

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Büyük olasılıkla olucak diyor. Bu seviyeler tehlikeli 360 ta olabilir ama tehlikeli dedi. Sabah izledim yeni video atmıs.

Şoför_Nebahat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cforcandetta ()

bence öyle öyle en son kar etmeye başlıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Çok fazla anlamadıgım için destek ve dirençlerden yol gösterici olur diye izliyorum traderları ve ekonomistleri. Ama nasıl oluyorsa yanlış yorumu uygulayıp zarar ediyorum. Sanki bütün dünya bir olmus benim alıp satmamı bekliyor. Kendimden nefret ettim resmen.

zedge07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

o düşüş olmazsa MEMİŞ lerinden tavana asacam onu :))) dahada cıkmazsın ortalıga

Şoför_Nebahat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şoför_Nebahat ()

İslam Memiş beyin yorumlarını saptırmayalım Nisan ayı içerisinde bir düşüş bekliyorum 320 ye kadar olabilir dedi.

0BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Yapılan yorumlar size fikir versin işlem yaptırması.

1BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Sizi yeni takip etmeye başladım daha once denk gelmemiştim eski yorumlarınıza baktım verdiğiniz veriler hep gelmiş. İslam memiş ve bir çok ekonomist 320 e düşücek dedi. Bende panik yapıp sattım 330 dan almıstım. 300 e kadar düşünce az kar yapıyım çıkıcam diyede söz vermiştim kendime. Bu kadar çıkabilecegini hiç düşünmedim. Ve hala cıkıyor. 150 gr alsam zarar edermiyim. Yada bir rakam varmı suraya kadar bekle ordan al yada sat dıyebılecegınız.

0BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Burdan altın alınır mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Zemheri33 ()

Duzeltme de bi parca alınır mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

izmirli hemşerim neden sattınız ısrarla devam uyarıları verildi. gerçi nasipten ötesi olmaz panik ile işlemde bulunamnızı tavsıye etmem kaybetme yüzdeniz yüksek

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Hocam iyi günler bszı srkadaslar kotkuttu 342 den sattım şümdi arkasından bakıyorum. Evdekilere rezil oldum niye sattık diye hayıflanıyorlar. Burdan alınırmı lütfenbyardımcı olurmusunuz. Kafam durdu sağlıklo düşünemiyorum artık

0BeğenmedimŞikayet

Bali ()

Elinize sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Altın$_avcısı ()

Hocam elinize sağlık durum pozitif ama herhangi bir düzeltme olursa düşüş beklentiniz kaça kadar olur saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum