Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 22:15:35
EUR 34.8238 22:15:35
USD 32.3379 22:15:35
ALTIN ONS $2301.8900 22:15:35

Grafiği gönderen: senollkaan

ons beklenti

[grafik d=12060_GR9nwpj1_NW.mp4][/grafik]

Yorumlar (339)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Süpersin hocam, iyi ki varsın ve iyi ki geçte olsa dinledim seni, teşekkür ediyorum

senollkaan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ben_Kısaca_TD ()

Müzik çok güzel olmuş, en sevdiğimden :)

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

teşekkürler faydalı olmuştur eminim

şogın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şogın ()

1657 geldi helal olsun valla. İyi ki izlemişim

0BeğenmedimŞikayet

Efsun35 ()

Aynen müzikte gaza getiriciydi:) bekliyorum ozaman satmak yok yoka devam:) sessiz kalma abi videoları bekliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Şahin_06 ()

@senolkaan hocam grafik vs attığınızda benim gibi anlamayanlar icin kısa bir yorumda yaparsanız çok Makbule geçer
dualar alırsınız teşekkürler hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

taureg ()

Şenol hocam grafikler için teşekkürler, çalışmalarınız için tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

kubilay01 ()

Hocam burdan gireyim mi

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

asıl ben tebrike derim sizi cesaretli davrandığınız için böyle yatırımcılar kazanacak

mani11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Komiser_ ()

Güzel kardeşim teşekkür ederim. Bizim gibi acemi yatırımcılara ışık oluyorsun. Sağol Varol. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

mani11 ()

Hocam gece yorumlarınızı ve videolarını okuyup izleyip 2 haftafır cesaret edemediğim grma girdim çok şükür kazandık Allah yolunuzu açık rtsin.

0BeğenmedimŞikayet

kapitale_yolculuk ()

Teşekkür ederim, ? izliyorum ne kadar özverili uğraştığınızı, yukarı doğru çıkış yaptıkça cesaretim kırılıyor. Grafikler benim işin birşey ifade etmiyor maalesef ?

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Hocam yorum hakkimiz dolmustu su an genisletilmis galiba sizi tebrik ederim sizin sozunuzu dinleyen daima kazaniyor. Buradan sonra beklentiniz nedir ons altinda kaclari hedeflemektedir.?

0BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

hocam bi düzeltme beklemiyor musunuz gramda

0BeğenmedimŞikayet

27hasan ()

Peki size bi soru burdan gram alirmsiiniz :)?

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

öncelikle paranız bereketli olsun inşalllah şöyle söyliyim ben doğrudan şu seviyeden bu sevıyeden alınız satınız demekten ziyada ara ara buradan görseller olsun videolar olsun paylaşıyorum soğuk kanlı olan yatırımcı yada kendine güvenen yatırımcı yön belirliyor izledikten sonra ona göre kararını kendisi veriyor ben kimseden para talep etmeden gönüllü olarak yardımcı olmaya çalışıyorum ama hep kaznacağız anlamına gelmez bu yolda kaybetmekte var kazanmakta inşallah çocukların geleceği için güzel kazançlar elde edersiniz efendım

kapitale_yolculuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_1059 ()

Hocam elinize sağlık, gümüş beklentiniz kaç nerden düzeltme gelir.

0BeğenmedimŞikayet

sports07 ()

Muhteşem, tebrikler...

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Tebrikler şenol bey gram tl de nerden düzeltme gelir ortalama teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

vetishak23 ()

Buralardan gram alinirmi hocam, düşeceği yok gibi

0BeğenmedimŞikayet

kapitale_yolculuk ()

Merhaba hocam, ben biyolojinin, siz buranın hocasısın takip ettiğim kadarı ile. Bu rakamlarla tl de kalmışken ne önerirsiniz. Karınca kararınca çocukların eğitimi için biriktirilen 30 bin tl için

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

teşekkürler düzeltme yakalarsam atmayı düşünüyorum efendm

GGOKHANN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

Farkettim ikisi de size gitti kusura kalmayın

fanuba10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fanuba10 ()

Nana değilbana değil @senollkaan a sorabilirsiniz , onun video çalışması nokta atışı oldu

ben_bu_işi_bilmiyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asil35 ()

Şenol hocam slm ayın 8 de Fed toplantısı var neler olur acaba fikriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

fortuneall ()

Hocam bir sorum olmuştu ama cevap vermediniz

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

neden olmasın yapabiliriz :)

Aralık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

senollkaan ()

şuan için demiyorum uzun bizimki öyle aramızda gecen bir söz analiz flan olmadı netlik içermemektedir

Cidra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EymenEren ()

Hocam gümüş TL yorumu yaparmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Hocam 1652 verdiğiniz raksm geldi. Şimdiki hamle nedir. Verdiğiniz rakamlar geliyor. Cok geç keşfettik sizi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum