Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0823 08:32:44
EUR 34.9660 08:32:44
USD 32.2853 08:32:44
ALTIN ONS $2356.6800 08:32:44

Grafiği gönderen: yunusbeyytr

arkadaşlar 6681-6560 arasi dönüş yaparsa yeşil oktaki turkuaz hedeflere gidebilir ..oralarda stoplu olunuz taki 7198 tepesini geçene kadar 7198 geçerse 7.3k -7.5k -7.8k 8k..
turkuaz hedeflerin birinden aşağı dönüş yaparsa alim yerimiz kırmızı ok 6290-6350 dir. oralara inerse satış hedefini vereceğim daha sonra ..
bol kazançlar..

Yorumlar (73)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ANALiZCi_ ()

Yunus bey teşekkür ederim

Grafiğin üstüne lütfen yorum yapmayin varsa analizi yapın.

yunusbeyytr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Hocam 6900 den btcdeyim ilk kar gördüğüm yerden satayımmı 7200 gelse zaten zararım 3 te biri çıkar ordan satarım zaten

5BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

ilk hedefi geldi belki gider belki gitmez stop yükselterek beklemek yada düşüş yerini beklemek yada malda değilsen 7200 kırarsa oradan toplamak . seçenekler bunlar.

Denizseda için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Turkuaz noktalara doğru gidiyor mu hocam

1BeğenmedimŞikayet

nlizci ()

Sen varya adamsin üstat Allah seni buradan eksik etmesin :)

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Hocam 6900 den aldım yorumunuz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Kaan14531995 ()

Usta hedef kırmızı ok ucumu

1BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

eğleniiyormuyuz :) turkuaz hedef tp1 ok 6977 ^^

0BeğenmedimŞikayet

Dtyns ()

Sana yine diyorum en basit hesabını yap ilk aldığı zaman hiç satmasaydın şimdi kardaydın ihtiyacın olmayan paraya istersen 8k olsun şimdi al bekle vakti gelince zararın çıkar insallah

Dtyns için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dtyns ()

Zarar yok deniz kardeş ama olması an meselesi heran olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Zarar varmı sendede Hocam şu zararı çıkarsam kafi bana ama treni kaçırmışım 6200lerden yakalasaymışım zarar çıkıomuş

1BeğenmedimŞikayet

Dtyns ()

Deniz kardes sana kim nasil anlatti btc bilmiyorum ama parani kurtarirsan hic bulasma daha ticaret diyorduk resmi kumarmis bide gelcegin parasi diyorlar yerinde durmuyorki bu velet hirs yaparsan kaybedersin bi isimize gucumuze gidelim hayirlisiyla al sat yapmam insalh basimin agrisindan yatamiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Eyvallah Hocam saol tinere

0BeğenmedimŞikayet

Dtyns ()

Deniz karda ac gözlülük etme lazım olmıyan para kadar al madem kâr geldi satarsın gelmedi bugün gelmezse yarın öbürgün yine gelir ozaman satarsın zararına satma madem bu işi bilmiyorsun daha öğrenene kadar kâr ettiğinde al sat yap açık ve net... sana kalmis alip almamak

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Nakitteym Hocam ben

1BeğenmedimŞikayet

Dtyns ()

Sonuç az çok belli burda yazıya dalıyım FIRSATI kaciriyon borsa sayfana git takipte kal 5 10 aşağı ne yakaladıysan al işte bide kullandığın sayfanın internette klavuzu var videosunu izle hızlı olman lazım buraya yazarak vakit geçirirsen olanda gider burdakiler profesyonel

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Saat üçü bekliyğmmi alım yapsam mı şimdi bilemedim ki Hocam

0BeğenmedimŞikayet

Dtyns ()

Sen yazarken 6700 lerdeydi alan aldı btc bundan sonrası 6850 kırarsa yine alim yapın yukarısı gelecek dio 1 btc varsa bekle 6800 lerde biraz alttan yakalarsan al 6700 altına sarkarsa satarsın yoksa bir buçuk saat daha var yükselir diyor benim 1 btc nin 3de 1i alttan girdim sen burdanda girsen 1 btc varsa kâr bırakır 7100 gördün saat acemisin yakalayamazsan balık kacar

0BeğenmedimŞikayet

nlizci ()

Tamamdır üstat yorduk seni hakkını helal et iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

:)) eyvallah

yca1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

: ))) 3 3 vericem tam geceye denk getirip sana 3 tane gönderdim şimdi codex abide sıra ?

1BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

stoplu takip grafiği oku son grafik ve son yorumlar cümleten iyi geceler

nlizci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nlizci ()

Abi hedefler doğrultusunda trenden nerde iniyoruz :)

5BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

1.5 , 1.5 mu vereceksin :))

yca1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

saatlikte 6729 üzeri kaldıkça deneyecektir.

0BeğenmedimŞikayet

Bold__Pilot ()

Kapanislar 11:00 15:00 19:00 23:00 günlük kapaniş 03:00

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Olmadı saatlik 6850 Hocam napakım

0BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Saat bir de 6850 üzeri olursa alım yapalımmı

1BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Abi beğeniler bitmiş yarın senle codex abiye paylaştırıcam :)

7BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

arkadaşlar saatlik 6850 ve üzeri kapanislarda affetmeyin vurun btc e :)hedefler grafikteki turkuazlara varana dek arop yükselterek takip.
son grafikteki açıklamayı okuyup takip..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum