Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:42:56
EUR 34.9839 09:42:56
USD 32.2051 09:42:56
ALTIN ONS $2414.8350 09:42:56

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Merhaba değerli dostlarım değer verdiğim kişilere yardımcı olma niyetinde onları bu önemli günde ziyaret etme gereği duydum.
Öncelikle malumunuz 9 cu aya girmiş bulunmaktayız.Gecmiş 10 yıllık bot çalışma prensiblerini inceledim bunun sonucunda 9 cu ayın zirve olduğu boğa sezonlarınjn hepsinde yükselişin 9 cu ayıda kapsadığını farkettim.Fakat yine bilmeniz gerekiyor ki usd tarihindeki en hacimli aylık mumlarından birinin kapanışını 2 gün önce yaptı bundan ötürü 9 cu ayda hararetli bir ayı boğa savaşı izleyeceğiz.Kur açılışında mini bir sarkma gerçekleşebilir, şuanda kur 4h Ichimoku indikatöründe bulutun üzerinde fakat kritik bir noktada grafikte belirttiğim yeşil yatay hat 6.611 üstüne 4 saatlik kapanışlar gerçekleşirse ikili tepe formasyonu oluşturmak için 7165 hedef alınır.şayet kırmızı hattı 6473 aşağı yönlü kırılıp 4 saatlık kapanışlar gerçekleşirse kademeli olarak pembe hatları sırasıyla test eder 6395- 6321- 6258 buraya kadar herşey normal kur asla bulutun Altın a 6000 altına kapanışlar yapmamalı böyle bir durumda USD yükselişinin 9 ayı kapsamicağı ve 1 ci aya kadar dalgalı bir düşüsün başlayacağı habercisi olur 9 cu atıda kapsayan ve 7165 üzeri günlük kapanış yapan bir usd 8200 ü hedef alır. Tüm bu senaryolar 30 günlük periyodu kapsamaktadır. Sevgi ve Saygılarımla
[g

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gulyabani ()

Emeğinize sağlık hocam, faydalı Bi paylaşım oldu. Hem de yalın Bi dille anlatmanız bizim için daha anlaşılır olmuş onun için de ayrıca teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

Stratejist52 ()

Hoşgeldiniz sahin ustad

0BeğenmedimŞikayet

Beydilli ()

Eline diline saglik

0BeğenmedimŞikayet

Nurullah87 ()

Eline sağlık abicim

0BeğenmedimŞikayet

erlin55 ()

Cok guzel anladim. Tesekkur ederim . Sosyak hesabinizi ekledim ancak onaylamadiniz.

0BeğenmedimŞikayet

gnlde ()

Eline emeğine sağlık kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

akar42 ()

Tesekkurler. ustad

0BeğenmedimŞikayet

Satiye_aslan_69 ()

Hosgeldinz @_SOSYOLOG_ ne ıyi yaptınız tsk ederiz bizleri düşündüğünüz için emeğinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

$riche_riskk$ ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

ByYKuS ()

Yorumunuz için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

By_kar ()

yüreğine sağlık detaylıca anlatmıssın olasılıkları helal olsun. umarım yorumum sana ulaşır :)

0BeğenmedimŞikayet

Serdar0163 ()

Saygılar emeğine sağlık allah bin defa razı olsun ustadım şifalar diliyorum tekrardan teşekkürler size olan vefa borcumuzu asla odeyemeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Aytun ()

Emeginize saglik... o geliyo bu gidoydan ziyade bu tur analizlere ihtiyacimiz var. Cok sagolun

0BeğenmedimŞikayet

mehmedi ()

Size teşekkür ederiz. Lütfen sizin moralinizi bozmaya çalışanlara şahsen kulak asmamanızı rica ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Morcho ()

Teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

hissiyatci_yatirimci ()

slm baskan hos geldin sizin bilgilerinize ihtiyacimiz var

0BeğenmedimŞikayet

ismail15 ()

Teşekkür ederiz üstat. Değerli tecrübe ve bilgilerinizden bizleri mahrum etmeyiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Trysea ()

Benden 20sn sonra yazmışiniz ama tam hislerimin teknik kısmını yansıtmışsiniz 20sn belirtmem deki sebebi de yakın rakamlar alipda yazmış gibi olmayim diye

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum