Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0786 16:54:48
EUR 34.8016 16:54:48
USD 32.2442 16:54:48
ALTIN ONS $2327.4250 16:54:48

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Merhaba değerli dostlarım değer verdiğim kişilere yardımcı olma niyetinde onları bu önemli günde ziyaret etme gereği duydum.
Öncelikle malumunuz 9 cu aya girmiş bulunmaktayız.Gecmiş 10 yıllık bot çalışma prensiblerini inceledim bunun sonucunda 9 cu ayın zirve olduğu boğa sezonlarınjn hepsinde yükselişin 9 cu ayıda kapsadığını farkettim.Fakat yine bilmeniz gerekiyor ki usd tarihindeki en hacimli aylık mumlarından birinin kapanışını 2 gün önce yaptı bundan ötürü 9 cu ayda hararetli bir ayı boğa savaşı izleyeceğiz.Kur açılışında mini bir sarkma gerçekleşebilir, şuanda kur 4h Ichimoku indikatöründe bulutun üzerinde fakat kritik bir noktada grafikte belirttiğim yeşil yatay hat 6.611 üstüne 4 saatlik kapanışlar gerçekleşirse ikili tepe formasyonu oluşturmak için 7165 hedef alınır.şayet kırmızı hattı 6473 aşağı yönlü kırılıp 4 saatlık kapanışlar gerçekleşirse kademeli olarak pembe hatları sırasıyla test eder 6395- 6321- 6258 buraya kadar herşey normal kur asla bulutun Altın a 6000 altına kapanışlar yapmamalı böyle bir durumda USD yükselişinin 9 ayı kapsamicağı ve 1 ci aya kadar dalgalı bir düşüsün başlayacağı habercisi olur 9 cu atıda kapsayan ve 7165 üzeri günlük kapanış yapan bir usd 8200 ü hedef alır. Tüm bu senaryolar 30 günlük periyodu kapsamaktadır. Sevgi ve Saygılarımla
[g

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

nurdur ()

bu kadar çalışma çöp mü?

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Selam Degerli Hocam. Ellerinize sağlık. Bizi unutmadiginiz icin size minettarız

1BeğenmedimŞikayet

Mayın72 ()

@_SOSYOLOG_ umarım sağlığınız iyidir, 1- 2 kere geçmiş olsun mesajı attım ama görmedim sanırım, yüreğiniz ve emekleriniz için sağolun, varolun. Size diğer tarafta özel bir mesaj atmıştım yanıtlarsanız memnum olurum saygılarımla ytd

0BeğenmedimŞikayet

ymnhuseyin2018 ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Teşekkür ederim emeğinize sağlık..

2BeğenmedimŞikayet

accemiiiii ()

baya özlemişiz sosyolog hocayı :)) bir saat olmadan 113 beğeni

0BeğenmedimŞikayet

Purof ()

Sayin Hocam degerli calismalariniz icin tesekkurler
Bende tam sizin yillik olarak inis cikis tarihleri ile ilgili mesajinizi ariyordum. Ilac gibI geldi
Emeginize saglik

0BeğenmedimŞikayet

gulcan355 ()

Hocam elinize sağlık gelmenize çok sevindim size kuşla ulaşmaya çalıştım kabul ederseniz

0BeğenmedimŞikayet

AcemiSelcuk ()

Hocam sizi tekrar aramızdag örmekten cok mutlu oldum. umarım sağlığınıza kavusmussunuzdur. tekrar gecmis olsun.
Cahilliğimi bağışlayın. Paylaştığınız grafik yorumunuzda bahsettiğiniz 4 saatlik kapanışlar. bu gece piuasa açıldıktan sonraki dönem icinmi baslar yoksa Sabah Tr piyasası açıldıktan sonrasını mı baz almak gerekir. tsk. saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Ltf_a ()

Hoşgeldiniz hocam emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Beklekazan ()

Supersiniz USTAD emeginize saglik

0BeğenmedimŞikayet

TimTuna ()

Hocam altın ve gümüş ons ile ilgili öngörünüz veya çalışmanız var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Tuhal ()

Tşk ederiz paylaşımınız için . ? >?

0BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Emekleriniz için teşekkürler saygıdeğer @_SOSYOLOG_

0BeğenmedimŞikayet

M_elih ()

Kıymetli @_SOSYOLOG_
Medikal sorununuz nedir merak ettim, belki bir yardımımız olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

TERMINATOR_46 ()

Olası politik gelişmeler bu öngörülerinizi olumsuz etkileyebilir, haksız mıyım?

0BeğenmedimŞikayet

MCCC ()

Gayet açıklayıcı olmuş hocam teşekkür lere.

0BeğenmedimŞikayet

Rummen ()

Enf. verise tl ile mi girilmeli dolar la mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Sıfır_bir ()

Emeğiniz için teşekkürler hocam iyi çalışmalar

0BeğenmedimŞikayet

cancanim ()

teşekkür ederim Sayın sosyolog verdiginiz bilgiler için selametle efendim

0BeğenmedimŞikayet

DOLARCI_HACI ()

teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

hayatidlr ()

Eyvallah hocam saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Dsahin ()

Merhaba... ne iyi ettiniz geldiniz... emeklerinize sağlık ? >?

0BeğenmedimŞikayet

ikiters_bidüz ()

Adamsınız hocam takipteyim sizi!

0BeğenmedimŞikayet

Ceres9093 ()

Analizlerinizin takipçisi olduğumdan izliyor ve çok faydalanıyorum. Emekleriniz için çok teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Eymenileenes ()

Emeğiniz için teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ramco0 ()

Geçmiş olaun allah şifa versin ve fazla özletmemen dileğiyle teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Kko ()

Tesekkur ederiz degerli bilgileriniz icin. onumuzdeki gunlerde bizi yime aydinlatirsamiz seviniriz degerli kardesim.

0BeğenmedimŞikayet

hissiyatci_yatirimci ()

baskan ful dar var 6. 55 altina duserse satimmi simdi

0BeğenmedimŞikayet

Eragon23 ()

Teşekkürler ve de çok geçmiş olsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum