Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0979 00:24:53
EUR 37.6047 00:24:53
USD 34.2538 00:24:53
ALTIN ONS $2653.7800 00:24:53

Konu: Op 4h fincan kulp deneme stoplu..

kayso ()
Bitcoin

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ortakahve ()

Dün dedim abi, kısmen longa girebilir diye, girdi, lakin önümüzdeki hafta ortasi önemli, buralardan alıp en tepeden satmak zor gibi, ne kadar çıkarsa çıksın geri gelecek muhtemelen. ıcp x16 7100 emir at Dursun istersen, ama yukarı çıktıkça alt rakamlar gecikir, burdan riskli

The_hacim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ortakahve ()

168 geçerse olabilir kisada ama x75 le fazla yedirmez, yani teoeden satamazsim o kadar x le. kâr tatmin ettiği yerde yüzde 75 satıp kalanı Alisa stoplu şansını deneyebilirsin, kazara giderse yukarı 2xx 22xx olur belki zorda olsa

kayso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

66 ları gecerse oyle yapar gıbı

1BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

İyi akşamlar sadıç piyasa ne durumda var mı varmı işlemlik durum

Ortakahve için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

1.74 satış verdim nasıl?

Ortakahve için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Yakındır sadıç bu sefer 50 ye gidecek..

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ortakahve ()

Gece dediğim yerin bı tık Altın dan döndü, alamadım mı ordan

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

yukarısı yok yanı gıtmezmı uzun vade dıye 9 x yaptım dı

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

262 266 dirençler sadıç aşağıda 255 aşağısı stopla istersen

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

vadelı gırdım ben dun 0.259 dan 9x

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Crv spot vadeli devam sadıç 25 zemin inşallah, belki bir 24 yoklar

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

sadıc kendın oplarda gezıyon crv longladık dun gıtmıyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• Op 4h fincan kulp deneme stoplu..12

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum