Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1185 11:50:21
EUR 38.1286 11:50:21
USD 34.0653 11:50:21
ALTIN ONS $2584.0650 11:50:21

Konu: Ne Yapmak Lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş 26,35 ten 30 dolar a yakın seviyeye kadar yukarı tepki verdi ve geri çekilmedi.
Ne tarafa gideceği belli değil. Geri çekilme durumunda alım seviyesi şu an gri bölge aşağı doğru artan oranlarda kaç kademe verirse.
En alttaki seviye gelecek diye bir şey yok 28,71 den de hatta daha yukarıdan da daha yukarı tepki verebilir dip yaptığından bahsetmek için ise erken. Stratejimiz belli. Ytd.

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Albert22 ()

İnşaallah yakında o riskte bizi bulmaz korkularımız var bu konuda

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alamazsınız zaten. Kimi kime şikayet ediyorsunuz. En azından bizim yabancı ülkelerde olduğu gibi paramızı bankadan alamama riskimiz yok onunla teselli oluyoruz.

Albert22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Albert22 ()

Çok fazla şikayet olsa bu konuda makaslarda bir nebze de olsa düşüş olur diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Albert22 ()

Ben BDDK ya çok şikayette bulundum bu konuda ama sonuçsuz hep

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Makas düşükken 24 saatte 15 işlem yaptığım oldu ama artık makasa göre kademelerin arasını açarak daha az işlem yapabiliyoruz iyi tarafı daha az uğraştırıyor daha çok kâr bırakıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Albert22 ()

Aynen öyle zaten onlarda alım seviyeleri ile karlılık düzeyleri düşük kalıyor ama bankalar verdiği makamlarla nefes aldırmaz hale geldi

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok al sat fırsatı veriyor ara işlemleri değerlendireni zengin ediyor. Ani çıkış ve geri çekilmeleri değerlendirmeden ekranı seyretmekse hem moral bozar hem enflasyon karlısında para erir. Hele bir aldığım fiyatın üstüne çıksında satayım hele bir sattığım fiyatın Altın a insinde alayım diyenler boş yere zarar ediyorlar. Sembolikten başlayarak kademeli işlem yapsalar sadece kâr ederler diye düşünüyorum ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Albert22 ()

Aynen yatay gitmesi muhtemel teknikte bunu kanıtlıyor gelen haberlerde tabi anlık bi gelişme olmadığı sürece ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

Tamam Reşat bey. Hassasiyetiniz için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda sizin durumunuza özel fikrimi stratejimle birlikte paylaşmıştım verdiğim cevaptan duyduğum sorumluluk gereği hatırlatıyorum. Hedefe girdi burdan sonrası size ait nereye kadar gider nereden döner bilmiyorum.
Gümüş için Reşat 12 yorumu (2 saat önce) Cevap yaz
Benim işlem şeklim bu şekilde tabi elinizde az olduğu için çıkışta acele etmemeniz ve yavaş yavaş oran artırmanız gerekiyor. ons 29,65 30,055 aralığı sizin için ilk kademe çıkış yeri olarak görünüyor. Ytd.
husniyealtun için cevaplandı (yorumu göster)
https://altin.in/resat12

Aşağı son temas onsta 29,184 aslında ben anlık takip yapmıyorum ama bir iki deneme sayfaya yükleyeyim dedim grafikteki bozulmalara dikkat sonradan değişebiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum alt grafik üçgenim içine girdi aşağı da sarkma oldu. Olmayabilirdi de grafiğin süresi 18.25 te bitiyor.

1BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

Tamam Reşat bey teşekkürler. Takip ediyorum mümkün oldukça dün kaçırdım inşaAllah bugün 30a yakın yerlerden bir kademe çıkabilirim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@husniyealtun
Alt yorumda sizin durumunuza göre verdiğim hedef geldi buradan sonrası size ait nereye kadar gider nereden döner bilmiyorum.

Gümüş için Reşat 12 yorumu (2 saat önce)
Benim işlem şeklim bu şekilde tabi elinizde az olduğu için çıkışta acele etmemeniz ve yavaş yavaş oran artırmanız gerekiyor. ons 29,65 30,055 aralığı sizin için ilk kademe çıkış yeri olarak görünüyor. Ytd.
https://altin.in/resat12

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rica ederim kardeşim ben de size bereketli kazançlar diliyorum, bu şekilde belki çok uğraşırsın beklersin ama sıfır riskle kazanırsın ytd. Kaybetmek stres olmaktan iyi en azından enflasyonun üzerinde gelir elde edersin ytd

0BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

Reşat bey usd ye mi çıkayım tl ye mi

0BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

Tamam inşaAllah Reşat bey çok teşekkürler bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

Bu arada dediğiniz gibi onda bire neredeyse tekabül ediyor elimdeki gumus. O zaman diğeri usd de beklesin bununla mı işleme devam edeyim sadece.

0BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

30.89 ortalama ile 19kg kadar var elimde. Onu tutuyorum hala. Hatırlarsanız baya zarardaydim hem usd de hem tl de. Elhamdülillah bekle tavsiyelerinizle ikisi de kara geçti. Ama eşim usd yi beklemedi zarar kapanınca full çıktı. Bunu da usd olarak mı çıksam 30.20 seviyelerini bekliyorum. Yoksa bu dönem de tl mi çıksam karar veremiyorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim stratejime göre girilmez bu grafiği biraz evvelde paylaşmıştım üçgenin içine girmiş yeşil çizgiden tekrar biraz tepki almış.
Ama gireceksem elimde gümüş yoksa nerede destek alırsa Onda bir girerim diyelim ki 1000 dolar veya karşılığı TL ile mi girdim. Yukarı tepki de 200 dolarımı geri alırım devamında 300 gene yukarı devam ederse 500 veya daha fazlasını alır eksi veya sıfır ortalamalı gümüşü bırakırım. Bu çok zor illaki bir yerde geri dönüş yakalar o zamanda kâr ettikçe yavaş yavaş oranı artırarak devam ederim.
Çok zor dediğim ihtimal gerçekleşirse gerekirse desteğe inmesini bekler sattığımdan daha yukarıdan 400 dolarlık alır gene yukarı devam ederse hem dolar hem gümüş artırarak gene satar bu sefer eksi dolar ortalamanı gümüşü bırakırım.
Anormal sürpriz bir şekilde gene geri çekilmezse o zaman da 300 dolarlık alır aldığım gümüşü yerine koyar sadece dolar artırarak devam ederim.
Sonraki yazdığım ihtimaller şimdiye kadar hiç gerçekleşmedi ancak biraz bekletebilir. Ytd

Bu grafik günlük işlem yapmak isteyenler için bu gün 18.25 e kadar geçerli.

0BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

29.20 ye yaklaşırsa üçte veya dörtte bir girilebilir mi Reşat bey.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

O GRAFİK 8 EKİM 2024 dört e kadar şu ana kadarki gidişe göre saatlik grafikte görünen hareket. Aşağı yukarı sarkmalar olabilir.

Bu gün 18,25 e kadar bu grafikten bakıyorum.
Üçgenin içine gireceğini hatta belki aşağı sarkma olabileceğini tahmin ettim. Tabi kesin değil her şey mümkün.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yani 29.451 destek olursa 29.9xx e dokunur, burası geçilirse 30.056 ,30.334 e doğru gidebilirsinmi diyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

fed in ağzına bakarak işlem yapmanın sonucu

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafik eksik çıkmış

Senelik grafikten baktığımızda gümüş onsta dip 2025 2028 aralığında 32,22 aralığına gelebilir. Aşağı sarkma olursa ben nimet sayar ful olmamak şartıyla aynı stratejimle toplarım. Gümüş 2003 senesinden itibaren almış başını gidiyor. dolar artırıyorum kâr ediyorum diyene Allah tan akıl sağlığı şifa diliyorum.
Moving averaj ribbon siyah hat çok net gösteriyor.

https://altin.in/fiyat/gumus

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Senelik grafikten baktığımızda gümüş onsta dip 2025 2028 aralığında 32,22 aralığına gelebilir. Aşağı sarkma olursa ben nimet sayar ful olmamak şartıyla aynı stratejimle toplarım. Gümüş 2003 senesinden itibaren almış başını gidiyor. dolar artırıyorum kâr ediyorum diyene Allah tan akıl sağlığı şifa diliyorum.
Moving averaj ribbon siyah hat çok net gösteriyor

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

4 saatlikte dirençler bu şekilde görünüyor kırmızı ile işaretledim.

Farklı zaman dilimlerinde bakmak lazım. Taşmalar ve sarkmalar olabilir.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet kardeşim dip beklemeden uygun seviyede asla ful olmamak şartıyla kademeli alım ve tepe beklemeden aşağı dönüş ihtimali olan yerden başlayarak yukarı doğru artan oranlarda belli oranda çıkış yapmak şu ana kadar hep kazandırdı. Şu an 22 dolar seviyesinde eklediğim toplam gümüşün % 81 den fazlası elimde yukarı devam ederse % 75 i sabit kalacak aşağı dönüş yakalarsam elde sabit tutacağım sabit oranı % 80 e çıkaracağım inşaallah. Sakin

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi emeğine sağlık bende takipteyim mumları ayrıca 4s ye baktın mı rsi macd üst sınırda bunlar 26 da diplerdeydi alım yapın korkmayın çıkacaktır rasyo düşecektir dedik 90 da ama şimdi göstergeler tepelere ulaşıyor gümüşte 26 da alınanların parçalı kademeli olarak çıkılması gereken yerledir diye düşünüyorum ben yazıyorum hep tam tepe dip beklemek yerine iyice düşeni alıp çıkınca parçalı olarak satmak en iyisi gerisi nasip işi arada yanılmalar olur önemli değil

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum