Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1129 03:36:53
EUR 37.9427 03:36:53
USD 34.0712 03:36:53
ALTIN ONS $2573.7750 03:36:53

Konu: Ne Yapmak Lazım?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş 26,35 ten 30 dolar a yakın seviyeye kadar yukarı tepki verdi ve geri çekilmedi.
Ne tarafa gideceği belli değil. Geri çekilme durumunda alım seviyesi şu an gri bölge aşağı doğru artan oranlarda kaç kademe verirse.
En alttaki seviye gelecek diye bir şey yok 28,71 den de hatta daha yukarıdan da daha yukarı tepki verebilir dip yaptığından bahsetmek için ise erken. Stratejimiz belli. Ytd.

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0,89722 den üzerine dolar ilave ederek tekrar aldığım gümüş için kullandığım doların üçte bir civarını kadar daha gümüş artırarak 0,98522 den geri aldım. Burada tekrar vurgu yapmak isterim ki aldığım gümüşün üçte birini geri vermiyorum kullandığım doların üçte birini geri alıyorum gümüşüm fazla eksilmiyor yukarı doğru devam ederse kalan üçte bir doları gene devam ederse 0,8715 ten kullandığım doları da geri alacağım.
Takipçilerim için paylaşmış olayım çok sayıda çıkış yapmışsam geri dönüş yakaladığımda ilk bir veya iki kademe girişi erken yaparım dolar eklemem sonraki parçalar içinse ciddi bir geri çekilme olmadıkça işlem yapmam. Dördüncü tura başladım Ytd.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Üç gün önce 27. kusirlere düşünce bak ne yazmış hocam. yani yükselişte yok dsmeye yakın geliyor insanlar alacakken üstüme o dahada Dusecek diyor ve alamayanlar oluyor. kayitlarda var birkaç gün önce attığı mesaj hocam.

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Emlaklarin kira getirisi satis fiyatina göre cok iyi üstad. Ben bir tane 3 odali 1 tane 2 odali emlak alip kiraya verdim. Kiralari ya borsada ya gümüste degerlendiriyorum. Iyi ki almisim dolar bazli biraz pahali gelse de memnunum. Dolara baski 1 sene daha sürerse o alimdaki dolar farki da kapanacak hesabima göre.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Evet öyle kötü huyu olanlar var, adam satiyor gümüsü, full dolar da ya da kkm ye faize yatirmis parayi bir de grafik atiyor gümüsü nerdeyse bedava yapacak, en gicik oldugum sey. Ben sattiktan sonra 26'dan 30'a kadar izledim. Oluyor bazen böyle seyler, nasipte varmis yine 26$ geldi ama alana da engel olmamak gerek. Bunu en cok ons 22$ ken yaptilar.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ben de mecburiyetten araca yönelmiştim maalesef. Ev ve arac kısmında bu sene durgunluk var. Normalde belki de şu sıralar onsu satıp eve yönelmek lazımdı. Bende iki araç var ancak birini ilana koydum arayan soran mesaj atan yok. Favoriye alan bile yok. Kac araç aldım sattım kısa zamanda elden çıkardım. O kardeşimizin hatasi kendi sattiktan sonra gümüş düşünce alacak olanlara tebelles olması. Yoksa ev araba arsa alan herkese hayırlı olsun tabi.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

O arkadaşımız 22 usdlerde dibi ve yükselişin olacağını bildi. Ancak tahminimce yükselişin 26 usdlere kadar gidecegini ve oralarda biteceğini düşündü. Açıkçası ben de 26 usdlerden sonraki hızlı çıkışı göremedim. Fakat zamanla surec bize 30 usd ve üzerinin geleceğini gösterdi. Hatta 32.5 usdyi de teknik göstermeye başladı. Kendisinin hatasi analizine maalesef fazla kaldı. 26 dan 32.5 usdye giden ve 32.5 usdden 26.5 usdye düşen süreçten sonraki hareketlerde hep düşüş yönüne bağlı kaldı. Halbuki arada 2-3 usdlik yükseliş hareketleri pas gecilemezdi. 26.5 usd sonrasi 30.2 usdye yukselis. 3.7 usd kazanç. 27.7 usdye düştük şimdi 29.8 usdleri gördük 2.1 usd kazanç. Düşüş olduktan bu 2-3 usd getiri sağlayacak yerlerde hala düşüş demeyip analizi yenilemek gerek. Şu an mesela goruyor usd tarafında kalmak ciddi zarar. Ons alıp satamazsaniz dolar 1 ayda size %1-2 kâr getirir. Hatta 2 hafta önce 34.2 TL olan dolar şimdi 33.9 tl olmuş. Ons alıp satmayan sadece dolar tarafında kalan gelir elde edemez.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

tamam üstad not aldım emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Gümüsü 24$ dan sattiginda vallahi üzüldüm biraz, sevmesem de hareketlerini. Cünkü o satti gümüs 2 hafta sonra 26$ i kirip gecti. Daire almis hayirli ugurlu olsun. 25$ dan satinca benim imdadima platin yetismisti. Onlari da verip bende emlak almistim. Elde kalanlari da iyi degerlendirmeye calisiyoruz üstad. 29.80'den 3. parcayi da ciktim, bir parcam kaldi. Diger arkadasi da biliyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

981 zirve oldu ve düştü diyelim. 901-981 fibo seviyelerinde ilk destek 962 usd oluyor. 981 zirve olursa tabi. Olmazsa bu değer tepe belli olmadan hesaplanamaz.

Safderûn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Geceniki gün önce herhalde geldi düşüş yönlü yazdı gitti. bilu ilk değil yaptığı ve her konuşmasından sonra gümüş hep çıktı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yanlışım var hümanist çıkınca hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Şimdi bu arkadaşlar düşüş mü diyorlar yükseliş mi sn diebright ytd

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Fed ile bir düşüş gelirse o da düşer buralara. 4-5 yıldır buraları takipe ederim. İstikrarlı şekilde yanılan piyasanın yönünü bilmeyen ve muhtemelen maksatlı olarak buralara gelip korku yayan tek kişi odur. Allaha emanet yatırım yapıyor. 4 yılda 1 kez gümüş aldı onu da gitti ortalarda bir yerde aldı. İyi bir kar alamadan sattığı gibi gümüş esas ivmeyi kazandı. Kendisi sattiktan sonra. Gümüş alım fırsatı vereceği zaman da gelir dalga geçer kimsey fayda vermeden gider. Diğeri de son zamanlarda gelen bir arkadaş o da ne diyorsa tersine gidiyor piyasa.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

981 aşma ihtimali daha yüksek görünüyor gibi

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

peki burda satış yese nereye kadar iner ? tekrar 966 ya mı gider

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Şu an 2 kez satış yediği ve bir onceki tepe olan 981 usd değerinde. İnşallah orayı da aşarsa 1000 usdyi zorlar. Gosterge yarın tepeye ulaşmış olur günlükte. Saatlik ve 4s tepede. İyi yapmışsınız ben kademeli çıkış yaptım. Alımların cogu 963 usdnin aşağısında oldugundan kâr gördükçe gönderdim. Erken davranmış olabilirim. Belki de Fed tarihine kadar yükselir platin hatta tüm etmiş kısmı. Fed tarihine kadar gunluk mumlar yeşil oldukça gosterge şişer Fed zamanı satış yer belki de. O zamana kadar da güzel fiyatlar görürüz.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

:))) Aksam aksam beni güldürdün üstad. O yasiyor mu hala?

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

O zamana derenin Altın dan çok sular akar tamam :)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

@Diebright 966 tutunursa 981 deneme ihtimali var dedin
platinleri satmadım parça çıkışı da yapmadım
981 geldi sayılır göstergeler şimdi ne söylüyor ful çıkış yapılması uygun mu yoksa parça çıkıp 990 1010 filan mı beklenmeli?

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ne rsi ne bolinger ne parabolik sar ne supertrend ne ichimoku bu alemde en iyi gösterge etacarter. Ortaya çıkıp ne oldu ya bu gülüşe kasımda aşk başkadır sinyali verdiği an fullemek gerek.

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Ben kimseye bakmıyorum sitede bir kaç kişi hariç düşünce alıyorum çıkınca satıyorum asıl olan gr artırmak gerisi hikaye iner çıkar :) tamam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim ben burada 28,10 ve altını iki kademe alım yeri olarak gösterdim 1 kademe verdi. Aşağıdaki desteklere inecek diye bir şart yok kaç kademe verirse alınır nitekim yukarı döndü alttan tekrar alım verdi. Şu andan itibaren bence desteklerde girilenin yukarı doğru kademeli çıkılması gerekir Şu an ons 29,75 i görmüş durumda. Çıkış tarafındaki destekler 29,56 29,12 28,58 İniş tarafındaki destekler 29,31 28,77 ( 28,33 27,89 27,26 26,47 25,48 24,10 buralar gelirse satılmaz tutulur ille gelecek diye bir şey yok ben 32 dolar ın üstünden çıktığımı çıka gire 0,8715 e kadar girdim % 82,49 elde duruyor. Sabırla devam inşaallah. ) Gümüş henüz yukarı dönmedi bu şekil devam etse seneye üç haneyi görmesi lazım olacak bir şey değil. Fed in aciz olduğunu biliyoruz ama o kadar da değil manipüle ediyorlar. Sayfadaki engelcilere manipülatörlere dikkat edin zarara uğramayın. Ytd

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Başkan düşerken daha alt destekler çıkarken daha üst dirençler yazanlar sayesinde ne alınıyor ne satılıyor ben her dirençte parça çıkıyorum ger dönüş yaptığında eklemek için 29.10 29.30 ve 29.55 de parçalı çıkış yaptım 30.20 dolar a kadar gelirse bekliyorum şuna %65 gümüşteyim geri dönüşlerde eklemek üzere bakalım 30.20 kırılacak mı tamam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum istemiştin senin için erken olmasına rağmen göndermiştim karar senin ben biraz daha bekleyip 0,9407 den tekrar çıkıp 089722 den dolar ekleyerek geri aldığım gümüşe kullandığım doların üçte birini daha dolara geçmeyi bekliyorum elde sabit tutacağım oran % 80 geri
dönüş yakalarsam sabit tutacağım oranı % 85 e çıkacağım vee giderek artıracağım sabretmek gerçekten zor hiç bu kadar zorlanmamıştım bu sefer çok yordu.

Ben 34 dolara gitmeyeceğini geri dönüş yapacağını düşünüyorum ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an erken ama şu anki görüntü İstemiş olduğun grafik bu şekilde

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki grafikte fazla bir oynama yok beklemek gerekiyor ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ve solda destekler gri hat şu anki geniş bant kademe yerleri görünüyor ille aşağı kadar inecek diye bir şey yok yakın bir yerlerden yukarı tepki verip bir önceki tepeyi de geçebilir. Ortada anlık dirençler var dip ve tepe değiştikçe direnler değişir. Kesinlikle şuradan aşağı inmez veya şuraya inmeden dönmez yada şuradan yukarı gidemez diye bir şey söylenemez görebildiğim kadarı bu.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sayfadaki kuru gürültüden bilgi kirliliğinden önemli uyarılar dikkatten kaçıyor alt yorumda perşembe gününe kadar beklemek gerektiği konusunda görüş paylaşmıştım ve dün kırmızı kapandı bundan sonra en az iki mum daha görmemiz lazım ama ne mumlara ne formasyonlara ne indikatörlere güvenilmez ben her ne kadar daha aşağı gitme ihtimali görsem de aşağıyı değil çıktığım parçayı şimdilik sadece gümüş artırarak gerekirse yukarıdan yerine koymayı ve yukarıyı beklemeyi devamında sinek az yerine çok kaybetmeyi tercih ederse daha önce hediye ettiği dolar larla geri çekilme olması halinde Allah ne verdiyse toplamayı ve her zaman olduğu gibi ara işlemleri değerlendirmeyi tercih edeceğim inşaallah. Ytd.
REŞAT12 (3 gün önce)
Sağ ol kardeşim sana da mum şekli böyle kalırsa ne dersin. Bir sonraki mumun rengi mühim değil mi ? Yani perşembe gününe kadar beklemek gerekiyor gibi.
https://yorum.altin.in/konu/33768510- ne- yap mak- lazim/2

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dip ve tepe beklememek acele sık işlemden kaçınmak iki yöne de tedbirli olmak lazım strateji belli

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnşaallah yanlışlar olsa da bizim bankaların batması zor şu dönemde aşırı kâr ettiler.

Albert22 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum