Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1090 05:22:19
EUR 37.6960 05:22:19
USD 33.9851 05:22:19
ALTIN ONS $2497.4850 05:22:19

Konu: zec

Şunu atimde sinir olsun diskçi.4660 üzeri 4990 dermi acaba, alt rakamları yazdım, short girerim bunu satınca

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

Zroyu shortlasak

Açik_kahve için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Hesapladım, roe 3500 oluyodu, fena kaçtı be. yaww Pepe short riskli demiştim, yinemi girdin, haftalık tavanı yaptı sanırım ama belli olmaz

_elvabd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

Fena kaçtı üstad shortlasak tepeden bari

0BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

Ah ki ne ah açmıştık oysaki

0BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Hafızz, turbo en alt rakamı bulup nasıl kaçırdık be, dedim bide 59 olursa şasirmam diye, oldu be, roe 3000 gitti

0BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Yazıyorum ara ara, ama takip gerekli sadiç, derin iğne gelirse liq eder.
Örnek arb 61 emir attim, hemen gelmez bu rakamlar

0BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

Long hangileri dostum sıktı canımı biraz

1BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Sağlık olsun, liq olmadın ya, şükür, takip ettim sen için, gitmedi yukari. şuan rakamlar orta bantlarda longda shortta riskli. btc 62200,600 arası iğne atacak , ne zaman bilmem. onzaman long almaya bakarsın.30 tane emrim var

0BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

Zararla kapattım maalesef dostum tekrar girip alaşım var short

0BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

10300 Altın a sarkarsa 098 de alır soluğu, yeri de olsam maliyete gelince takip eder duruma göre kaptırdım, riske gerek yok

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bereketli olsun tebrikler sahmeran ustaya da tebrikler :))

htcslk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Ok canım görüşürüz Allah a emanet

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Tamamdır gerci beklerim sanırım ama cok sağol sahmeran kazancın daim ve bereketli olsun emeklerinin karsılıgı olarak hayırlı geceler Allah rahatlık versin

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yazmisgibi oldun ahahhahahhahajjahah hadi ben uyuyayım... bı uykum var valla ondan olmim:) bende sesli güldüm :) bigun grs ins... nasip

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Sağol canım benim sana da bereketli bol kazançlar diliyorum hayırlı geceler senin vesilenle herkese hayırlı geceler bol kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Valla asii suan keşke reelden sana yazabilseydim diyorum bende ne yazsam olmuycak kahkahayla susuyorum

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Engin toprağım iyi etti valla iyi etti... anlıyorum onu ben... sağolasın Allah sendende razı olsun hepimizinki emek , emeginde bereketli olsun arkadaşım cümleten hayırlı geceler olsun...

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Yatacaksan satış emrini gir 6463 üstüne atabilirse sabaha doğru emir gelir yukarı vurmasiyla short yemesi bir olur

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

İnan sayfya girmiyorum ama yorumlarınızı kacırmamaya calışıyorum görüslerine deger verdigim takip ettiğim sayfasına girip okudugum 6 7 kişi var biride engindi ama o da yok :(( girip yazmıyo artık hepinizden Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

O illa olur işlemde olanla olmayan bir olmaz anlarım:) odegilde bişey yazasim geldi aha doğaclama koptum:))) tam yazına iygun ama yazamıyorum anla:)))

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Bacım Dene yanıl yoluyla oluyo valla kötü yer denk getirdigimde oluyo girerken bende sabırsızlık var öyle güllük gülüstanlık olmuyo her hamle :)))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Teşekkürler cano:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Valla çorbada tuzum olduguna sevindim... maşallah trader seniii:)) yapiyosun bu sporu nedimki vur kaç ohhh olsun... çok sevindim:)

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Sanada bir maşallah gönderiyorum kuzum :)

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Valla @ntmen_× ne diyosa doğrudur :))) bu arada selam olsun arkadasıma

1BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Evett evett canım seninkini @Şahmeran_2525 nın yazılarını görüp girmiştim hatta 46 ilk girişim ama korktum onu 50 civarı sattım sonrasında kısa gir çık lar yaptım baktım gidicek sizin fikirlerde aklımda tekrar girdim suan bekliyom bugün 63 yarısını gönderdm

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Aynen öyle orası önemli dokunuşu dahi 69lara taşır geri vitesi olsada enazinda geleceginin sinyali olur... altta 63.800 üstte 66.600bu ikisi biyone kirilmali:)))

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Tamamdır canım emegine saglık 66660 takibimde olsun 67200 ü kısada demiştim ama anladığım kalıcılıgı 66660 dan takip bakayım

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hey maşallah:))) aferin kız sana aha bu @ntmen_× beni bulastirmiyor:) inan burdada yazdım 57,58kirilinca 62yazdim bu destek olursaki 72hedef verdim xrpde:) bilmem gordunmu?
Destek 58ler üzeri tek kalsın hani:)

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

5296 dan tek xrp var elimde long başka işlemim yokk:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum