Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 03:15:19
EUR 38.1653 03:15:19
USD 34.1635 03:15:19
ALTIN ONS $2659.4050 03:15:19

Konu: PC İletişim ve Medya Hizmetleri 2023.12

PCILT 2023.12

Karar da kazanç da okura aittir.
Yatırım tavsiyesi barındırmaz.

Enflasyona paralel sabit açıda fiyatlama söz konusu.
Teknik analizcilerin seveceği türden bir grafik yapısına sahip.
Destekte al, dirençte sat cinsinden. Yabancı para cinsinden değerlendirmedim; ancak medya kuruluşlarına profesyonel destek hizmetleri sağlayan bir iletişim şirketi. İyi yönetildiği sürece güzel al sat yapılır kanaatindeyim.

Yorumlar (133)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Karaa_han ()

hahaha agzına sağlık senın dayın ınsanları ıyı tnıyor işte her civcivin eti yenmez...

öyle uzaktan yok degerlısın yok sevuyorım demekle olmaz nasıl olsa bu civciv garantı kafeste başka civcivlerde olsun arayışında olunca ınsan elındekını de kaybeder dayına selam soyle kbrıt alsın gelsın ortalıkta kutk çok yakacaz hepsını

Gopartırım_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bir hisse ismi vereyim size. Bunu temel analizden anladığını sananlar öyle bir aldılar ki hisse iki yıldır bir türlü düşemiyor:
HEKTS.

İnanılmaz ama gerçek. Böyle meşhur hisseler aynı zamanda ardlarında en çok enkaz bırakanlardır.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bu formasyonları kim neden uydurmuş diye sormalıyız aslında.
Bunları düşerken malı satmak, çıkarken de malı elinizden almak için uydurmuş olamazlar mı?

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Sizin için yazdıklarımı sabırla okursanız sonunda kazanan siz olacaksınız.

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ayrıca çanak ve kulp, yengeç kelebek formasyonları, bayrak veya flamalar...
Bunları bir ben mi biliyorum diye bir türlü sormaz insan kendine.

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Yani temel analiz bilmek lazım anlamak için diyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bize üstün gelen genellikle sabırsızlıkla bir an önce kazanma isteğidir. Tabi bir de herkesin takip ettiği ema, ichimoku bulutları bolinger bandları, vesairedir.

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Üzülerek şunu söylemeliyim: Yanlış sorunun doğru cevabı olmaz.

Direnç ve destek nedir bunu bilmeliyiz önce. Direnç ve destek tanımları çoğunlukla fiyata göre yapılmaktadır. Bu büyük bir hatadır. Toplu alış ve toplu satış olan yerler alış için destek satış için dirençtir. Bu da çoğunlukla bir fiyat değil, bir fiyat bandıdır. Kimi zaman bu bandlar aşılsa da çoğunlukla alış veya satış devam eder. Özellikle de hisse senedi için durum böyledir. Çünkü alış veriş bilanço bazlı fiyatlanır.

Teknik açıdan gelmeyecek fiyat yoktur. Ama temel analize göre asla gelmeyecek fiyat vardır. Bu fiyatlama neden, neye göre yapılır bilmediğimiz için çoğunlukla teknik analizin derinlerinde kayboluruz.

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam size birşey sormak istiyorum bir hissenin dirençte geçemediğini nasıl anlarız, günlük grafikte takibini yaparak kaç günlük mum kapanışı izlemeliyiz.

1BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Civcvi muratgiln damındn uçurdulr suyuna da pilav pişirdilr

0BeğenmedimŞikayet

Gopartırım_06 ()

Cvciv e gurban ederim o klitesizi o kadar hkreti yemiş ssmus cvciv bile gagalard

Ü_han için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gopartırım_06 ()

Dibi sıyırmış on binler de kar satışı gelebilir dayım beş binlerde drift yapmış X2 gonya yolunda

1BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Civcivlerin cinsi iyi değilmş kesp yedik bitti, sıra kelle paçada

1BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Mayısta gonya yolu tadilattaydı, haziran İnşallah sol şeritten son sürat gideriz ne dersin kuzime sor bakım o ne diyor

0BeğenmedimŞikayet

Gopartırım_06 ()

Cvcvlere yem atmaya gidecektir

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Önceki yazdığım mesajın her kelimesi tecrübe ile oluşmuştur.

Dikkatle ve tekrar tekrar okuyun. Her bir kelimeyi inceleyin.

Mum oluşumu ne demek, fiyat örüntüsü nedir, örüntüde yırtılma nedir, lütfen kafa yorun.

Çünkü samimiyetle size yardım etmek istiyorum. Ancak uzman yüzücüler boğulmakta olan birine yardım etmeden önce kişinin tamamen hareketsiz kalmasını beklerler. Çaresizce soru sormayı bırakın. Verilen kaliteli ipuçlarının izini sürün. Otobanda bir o yana bir bu yana koşarsanız kaza kaçınılmazdır. Bırakın araçlar hızla aksın. Siz durağa yürüyün. Muhakkak otobüs gelecektir.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Hoş geldin sister'ım , gitme kal bu şehirde

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gopartırım_06 ()

; )) daha gelmem diyordu en son gonya yolunda kalmış (

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Yok bee, erol taş gibi adamdı rahmetli, ben hiçte sevmezdm ikisinde

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Dayına selam söyle borçlarını ödesin, garaambr derneğindekilern selamı varmış de o anlr

0BeğenmedimŞikayet

Gopartırım_06 ()

Dayım kafa gopartmam için beni gönderdi önünüze atacam kelle leri

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Burcuda oğlak değil ama keçi inadı var, istemezse ses vermez, hatta selam sabah vermez, azıcık vefasızfır

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Bana kelle paça borcu vardı görürsen hatırlat seldacım

0BeğenmedimŞikayet

Gopartırım_06 ()

Aysel y. oglu gün gelir unutursun...

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Yazdıklarımı dikkatle okuyunuz.
Mum oluşumu esnasında dedim.
Önceki mum sonraki mum demedim.
MEGAP aylık mum oluşumu esnasında yeniden yukarı döneceğini biliyordum. Bu nedenle telaşa kapılmadım. İhtiyacım kadarını satmak için uygun aralığa gelmesini bekledim ve yükselmenin sonunda fiyat örüntüsünde oluşan yırtılmayı görünce 10.06 dan kısmi çıkış yaptım. Şimdi düşüşü kolluyorum, malımı yerine geri koymak için. Allah nasip ederse de başaracağım. Bu bir anlatıcı ile değil, tecrübe ile kazanılacak bilgi. Sizi size öğreten olmaz. Bu sizin kendinize borcunuz. Artık yakınmaları bırakın. Talep eden olun. Seyirci olmayın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum