Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:29:28
EUR 34.9839 00:29:28
USD 32.2051 00:29:28
ALTIN ONS $2414.8350 00:29:28

Konu: Platin ons

Gittikçe genişleyen bir zig zag var ancak 4s rsi zirvede sarkma olursa dip yapabilir karar noktalarında dolanıyor eğer tepeye kadar tamamlamak isterse son tepe olan 2006.6 yı geçmesi gerekiyor bence sarkma daha ağırlıkta takibe devam. Hayırlı geceler…

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi buradaki bazı işlere akıl sır ermiyor biliyorsun :)) birileride sayfa sayfa dolaşıp bizim gümüşte millete alım yaptırmadığımızı ve herkesi zarara uğrattığımızı yazıyor! Abi akıl alır gibi değil ya ve bazılarıda bunlara inanıyor hiç araştırmıyor bu adam 26 ya düştüğü zaman ne demiş gümüş sayfasında ne etmiş bakmıyor bi garip işler akıl tutulması mıdır nedir ben anlamıyorum valla. Dipte o kadar yorum yaptık alıma başlayın diye orada dalga geçenler ayrı şimdi bunlarda alım yaptırmadım diye lanse etmeye çalışıyorlar. Takip et bak özellikle gram sayfasına gir bak abi hakaretin bini bi para haklı tarafları olsa özür dileyecemde öyle bir durumda yok nasıl bir iştir insanın inan aklı ermiyor nasıl böyle davranabiliyorlar nasıl yalan konuşuyorlar bir insan neden bunları yapar neden bunlara gerek duyar ve kendisini bu kadar küçültür akıl ermiyor?

BJK_35_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Tesekkur ederim kardesim. Bilmukabele

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Evet biliyorum kardesim.
Ama milletin yazdiklarini okuyorum salya sümük düşsün alım yapayım diye ağlayan
herkes gümüşün 30 üzerine çıkaxağını bilmiş alım yapmış resmen komedi utanır insan.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi bende nakit yoktu ama düşüşün bittiği belli idi alın dedim ancak bir anda kanal tepesi olan 30 u geçer diye bende tahmin edemedim hesap ettiğimden daha fazla çıkış yaptı rasyo çok sert düştü 80 desteği dahi tutamadı onu

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

:)) Hayırlı kazançlar abi bereketli olsun inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Eyvellah sagol kerim kardesim .
Artik hangini takip edecem yetişemiyorum ayrica sen bana bir kasa gonder durum onu gosyetiyor :)))

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Biliyorum o gün seninle istisare ettik bende nakit yok dedin ben 2 parca almayi düşünüyordum seninle konustuktan sonra 4 parca alım yaptım sonradan bir kac kerede ekleme yaptim.
Sonra beklemeye gectim baktım platin var bir iki al sat yaptim hosuma gitti daldim platinede.

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Anladım abi . umarım beklentimiz karşılar..

Hasan_Hüseyin_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bereketli olsun abi :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi elimde nakit yoktu inan olsaydı alacaktım 26 da ama 30.13 kanal tepesi idi ben şahsen orada satardım büyük kısmını almış olsaydım doğruyu söylemek gerekirse böyle yapardım çünkü 30 kanal tepesini bir 2 deneme ile değil daha fazla deneyerek kırar diye düşünüyordum bende ana hedef 34.7-8 tobo hedefi ve kanal tepesi 35.39 dur tobo hedefini çok uzun zamandır takip ediyorum sadece 26 30 kanalını biraz daha kullanır sonra tobo hedefine gider diye düşündüm bu erken oldu benim için burada tabi 1 yıldır destek hattının Altın a atmayan ama bu hafta o desteği alta kıran rasyonunda etkisi büyük oldu beni şaşırttı 1 yıl sonra :)

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_Hüseyin_ ()

Korkuyorum satmaya bide bankada kur farkı cok

Terlikci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

29.04 ile 30 92 arasi platinleri topladım.

1BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Kerim kardesim senelerdir sayfada soylerim sabir ve cesaret kazandirir diye .
Tüm 26 dan aldığım ve öncesi tüm gümüş ve
30.92 den aldığım
platinler kapı gibi duruyor.
Platinde al sat bile yaptim.

1BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Platin sattinizmi abi

Hasan_Hüseyin_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Zararına sanmıyorum ama karlardan oluyorum alim zamanları ucuz olduğu azda olsa anlaşılabiliyor ama satım yerlerini yapamıyorum ayalarlayamiyorum

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sabır önemli bir şey eğer zamanında almışsan sabret bekle acele etme zararına satma fazla kâr alacam diye kârınıda kaçırma dengede tut

fhantasyouh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Alırım da biz önceki zararımızi kurtaralım derken daha da battık onun yüzüne oldu çok ısrarcı oldum olmadı hiç satmamak daha iyi demek

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Nasip işi hepsi kardeş sıkıntı yapma fırsatlar bitmez. Destek hattında yazmıştım aslında dipte ancak tepeyi pek beklemiyordum yaptığı zig zag hareketini devam ettirdi direnç hattına çıktı merak etme düşer yine alırsın

1BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Alıp sene sonuna kadar beklemek daha iyiymiş en sonunda öyle yapacam yoksa alsat zarar ediyoruz

1BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Yükselişler görünce çok üzüldüm ama ne yapalım artık

0BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Etiketleme yaparsan sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Olur kardeşim inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_Hüseyin_ ()

33 dayandı gümüş 10 den az fazla

2BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Platin ve gümüş ons alim noktaları gelince yazacak misin kardeşim seninde fikirlerini alalim

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Cümlemizden inşallah kardeşim

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Eyvallah kardeş. Sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@fhantasyouh kardeşim üst yorum incele sende sormuşsun bana arkadaşa daha önce yazdım sayfaya düşmedi düzenleme yaptım tekrar attım

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

_Gümüşçü_ (26 dakika önce)
Konu: Platin ons

Fm içi hareket tamamladı kardeşim bunu uzun zamandır çizip atıyorum buraya ortalarda karar yerinde atmıştım en son direnç hattını kırınca üste tepeye çıktı ilk grafikte belirtmiştim ama bana daha çok ağırlık dirençten geri salma gibi gözüktü o ara tepe yaparsada fm direnç hattını takip edin demiştim tepeye çıkarkende tekrar attım grafikleri şimdide güncelledim dediğim gibi sarkma olur bence geri çekilmelerde fibo düzeltme seviyelerini takip etmek lazım eğer oraları alta atarsa destek hattına kadar salma olabilir takip etmek lazım

Üst yorum kısıtlı kelime yüzünden sayfaya düşmemiş düzenleme yaptım tekrar

1BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Merhaba kardeşim platin için yorumun olur mu dusus olacak mı gümüş gibi platinde dusukten sattık alim bekliyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum