Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1090 03:16:00
EUR 37.6960 03:16:00
USD 33.9851 03:16:00
ALTIN ONS $2497.4850 03:16:00

Konu: Xag ve xau

Aylik mum bugün kapanacak ve ters çekiş yapacak gibi duruyor. Yani düşüş devam edebilir gibi.

Buradan anlaşılacak durum hafta kapanisi takip etmek ve 25.8 asagisinda hafta kapanislari ya da gün kapanışlari olursa 23.4 ile 23.7 arasinini beklemek. 23.4 ile 23.7 arasina denk gelen kanal asagiya KIRILMAYACAKTIR.

Kirilirsa yanilmisimdir ve yanilirsam yani kanal asagi kirilirsa yuzde 90 olasilikla 17.x dolar yanacaktir.

Benim için en dip seviyeler

Gumus icin 23.4x dibin dibi
Altin icin 2150 dibin dibi
Platin icin 800 dibin dibi

Daha aşagisini kesinlikle beklemiyorum ve yüzde 99 olasilikla bu rakamlarin altina inmeyecektir.

Haftalik kapanislar ve günlük kapanislar olumlu olursa

Altin icin 2250 asagisina inmeyecek
Gumus icin 25.8 asagisina inmeyecek
Platin icin 890 asagisina inmeyecek

4 saatlik grafiklerde düşüş tamamlandi gibi ve bu hafta düşüş devam etmez ve inmeyecek dediğim seviyelerin asagisina sarkmalar olmazsa. İnmeyecek yazan seviyelerden yukari dönme olasiligi yüzde 90 olup. Mayis ikinci hafta itibariyle sert yükselişler olabilir.

Yorum yapmayacağım sorulara cevap vermeyecegim. Sadece durumu paylasmak istedim. Sonra çıkış yapacağım.

Herşey gayet açık ve anlaşılır şekilde yukarida yaziyor.

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Mayıs sonuna mı:))
Valla harıka:))

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@xxbirzamanlarxx mayis sonuna 36 bekliyordum :) bekledigimden daha yavas bir yukselis oldu :)

Mayis bitmedi gerci belki de haftaya olur :)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Endeks kaça kadar gider burdan geri çekilme olursa stop noktası kaç endeks bazlı ablam

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sagol abi selametle..

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Tamamdır kardeşim Allaha emanetsin. Hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bende duruyor vallahi:) oyak c karsan gitti tam tersi:))
Karsan destek 12.68takibinde olsun...
Ben yeniden takipteyim onu ytd...

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

karsan duruyor, oyak 62,5 dan gitti :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Dün aldim abi ben hatta.. hrket..
Neyaptin "oyakc"yi:)) yuzde bes bugun masallah...
Karsana dikkat ettin degilmi?

1BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

tamam aldım cevabımı tşk ederim kardeşim. :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Aldim 10tane girdim...

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yeni arz hareket alacak mısın kaç adet

1BeğenmedimŞikayet

PekHanım ()

Merhabalar @Asiii__ hanım. Oyakc için yorum yapmanızı rica etsem.. bende almayı planlıyorum hangi seviyeye dikkat etmeliyim ve hedef rakam var mıdır?

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Endexe bakmiyorum artik hisse bazli odakli biriyim ... ancak su var altta bi 9920_ 9850... usttede kirmasi gereken 103**ler mevcut ici testedeyiz gordugun gibi mini mini...103**kirlimi bizi 105**_106**lere tasir ytd...

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kaça gidecek gümüş 27 lerde hadi diyen olsaydı kekse

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bist e dair son mesajın bu endeks yorumun ne kuzum dünkü kapanışa istinaden

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Zeyce61 bende o gün bunu yazdım. Nisan son gününde persembeydi galiba

Pazartesi de dip yapti 26 da haftalik ve gunluk olumluydu

1BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Tmm insallah

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bunu artik bende inan yapacam cok haklisin..)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Rica ederim karanfil.. bereketli olsun insallah aman ne alirsan kademe al orda risk bitmedi aklinda olsun...

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Teşekkürler canim

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Burada olmadigin her an iyi olursun emin ol :) o yuzden kritik zamanda yaz gec :) sana bol kazanclar dilerim :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:))) ya ne günlerdi ama guzeldi valla simdi tahammulmu kaldiki los... :((iyi oluruz insallah nedimki

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Cok sukur , ben eregli, tukas, odas , konya, smrtg, oyakc, azar azarda cemas topluyorum karanfil.. yalniz toplama usulu ile hani... hatta karsanda 13.04ten aldim onda bi 12.70lerde car gelirse alirim gelmezsse eldeki dursun burdan almam ama aldigim yeterli karsanda... hosuna gidenin destek direnclerini yazarim...

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Elhamdülillah

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Kisa uzun fark etmez

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Gumus alip terste kalmayan yalan soyler :) 6.5 dan euro alip 3 ay ya da 5 ay terste kaldim. 1560 dan altin alip 2 gun terste kaldim :)

Bu işlerin rajonu sudur bogada diplerden alinir tepelere gidilir. Suan bogadayiz tepeyi gorene kadar ben sadece ana direnclerde satarim ayi ya dondugunde al sat yaparim :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Valla dostum ben tobe yorum yapmam daha sadece grafik olasiliklar hepsi bu olur... herkes cebini karini tatmin olacagini kendi belirler... ben bu islere basladigimda yeminle boyle yol gosterende yoktu bana :(((

Gumus aldim abooo hic bilmem 11.60ti unutmam amanin bi baktim 10.20de soluk almisim:)))yasamakta lazim yasansinki bilinsin:)) ama hic uzulmemistim... hepsiyle paramin allahtan almamisim ona sevinmistim:)gulun azda bana:)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Zalman sert düşüşlerde bu yazıya dikkat et

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Her zaman al sat yapmanin yanlis oldugunu burada belirttim. Insanlar istiyor ki her tepede satayim her destekte alayim bunu burada degil dunya da yapabilecek insan yok :)

25.8 26.09 arasi alim yeriydi benim icin hala satis yeri burasi degil ben alsaydim beklerdim :) bu hafta 29.5 geçemezse cumaya kadar ya da haftaya 28.5 civari satardim :)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Merhaba canim nasilsin?

Kisadami soruyorsun uzunda kalabilirmi? onu desen bana onagore soyleyeyim ...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum