Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0894 10:09:51
EUR 35.1236 10:09:51
USD 32.2181 10:09:51
ALTIN ONS $2386.8300 10:09:51

Konu: btc

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Btc 68320 ve 67800 aşağısı 65 bine süzülüş iniş yapıp kurtramazsa 59 bin gündeme gelir 70500 üzerinde kalmadıkça vaziyet biraz sıkıntılı gibi
Dikkat edilmesi gereken 71200 uzeri devam edemezse tedbirli olmakta fayda var
Elmas formasyonu var ise ve çalışırsa 65 bin ve aşağısı izlenebilir

Yorumlar (170)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Gumuste bu hafta engec haftaya 25,60,25,20_24,60takibinde olsun ytd...

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Anlık takip edemem ancak sen mesaj yazarsan mesaj kutusuna bakmaya çalışırım

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Canım elimizdekiler endeks tepelere geziyor riskli ben daha yarın elimdekileri açılışta satsam mı diyorum sen alalım diyorsun 33k maldayım 2k zarar 28k tl deyim sen olsan ne yapardın ev topluyorum salı ec taşınacak çarşamba yerleşeceğim cuma iş başı yapma durumum var

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hisse aliriz sabr et

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ne tepki ne tepki düşüyor bu zıkkım ablam çıkacak mo neyin tepkisi bu noldu gram alacaktık yarın o da cıktı

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:))) sagol toprağım btc tepki verdi zik, kim:))bak gul, meye basladim:)

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Görüyorum toprağım sen 1 görsen ben 8 kere görüyorum cansın:)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Eee baska, ha, taylimi var toprak olsun ca, murdan olsun dedim bikere nasil gormim sen soyle:)
Sen görmuyormusunki ala ala ilginc :))

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

8 senedir memleket görmemişim ben sen ben de nasıl görüyorsun onu toprağım:)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Oyy topragim ozledim seni inan 8saati gecirme ya yaz boyle memleke, timi gormusgibiyim seni gorun, ce:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Tesekkur ederim... ederimde ne yararki://. can, lar gidiyor keske yanilaydik kimsede mo, ral yok ag, layanin mali gulene ha, yr getirmiki... inan ca, nım. sık, kın su ortamda inan taki yukselis olana dek ben gü, lmem alimda , sa, timda btc duzelene dek bende kali sadece on, goru pay, lasimim. olacak hocam ://... @Asiii__

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

8 gün sonra boğa sezonunu yeniden açıyoruz. Önümüzdeki bu 8 gün biraz çalkantılı geçecek sonra lets go :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Senin xrp de yazdığın yere inmiş tebrikler , piyasa her zamanki gibi ters köşe yapıyor köşeyi dönemedik yine stoplu levere bakıyorum short
Long olursa long
Ytd :))

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:)) mutevaziginda varya...
Aman go, zunu sevim ben bugun sas, tim zaten benle yapmada:)) dur @Engzm cantopragim nerde onla yap ahah 8der gene simdi nerdesin topragim shortlarin ca, nini okudunmu?

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Atmışım tutmuş boş ver
polemik yapmak daha güzel:))
Ee nerde kalmıştık wif mi lever mi ponkocumm bende yok bakalim nereye iner nereye çıkar iki çarpılır gelirim birazdan; ))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

El, mas dikkate alindi hocam... giz, li hazineni bis, tte kesfettik sukur varolasin...

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Rica ederim hocam...

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Aminnn Allah kimseyi su ha, yatta zararda zi, yanda koymasın:/...

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Insaallah toparlar zararda olan arkadaslarda kurtulur kazanırız hrpberaber

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Gördüm gördüm simdi ibceledim cook tsk. cvp verdiginizocin ayrica tsk. ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Grafigimde yesil nokta tepki yeri 65**lerde bak dikkatli bakin gorursunuz burdan 69,660uzerine atmadan inanin yine bi selamlasmaya altta 63**lerde yesil nokta ile isaretli tepki yeri mevcut.. ben grafige aciklama yapim.. eniyisi ordan bakin... @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Merhaba kaclari takipbetmeliyiz durum nasil acaba

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Tepkisini versin gelecegi yeri sende bende biliyoruz... masallah hocam ya :)) emegine saglik vallahi...

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Asiiciim 65 bine suzulus yaptı şimdi sırada ne var acaba
@Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Artik onslarin duzeltme zamani geldi , ba, girtilari duyariz az izle... he he fi, zana ucacak beklesinler...
Zaten cikmis duzeltme eli kulaginda bu yazimda kalsin burda... @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bi, zim kolayla işimiz yokkk:)) kolayda bile zor arar bak, lavaya pul bi, ber serper yeriz gönder gelsin heriii çok konuşma bana :) @kompedan :) @Asiii__

1BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Bugün bol bol long ac çıkartırsın güvenim tam sana

1BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

440 deyken ben al sat yapıyordum vay ki vay sonra fiziki almaya başladım

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Ayy seninki kötü olmus ayıptır söylemesi ben her bitcodan kar ettiğimde altin alirdim :)çok yukseldi artık ne yapsak

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sinem hnm bereketli olsun güler tabi 440 tan (borc) aldığım gramlar 2500 olmuş 3500 den önce ödemem biraz daha yukseloesin öyle ucuza gitmesin ; ))

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum