Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 00:41:53
EUR 34.8715 00:41:53
USD 32.4785 00:41:53
ALTIN ONS $2334.8000 00:41:53

Konu: btc

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Btc 68320 ve 67800 aşağısı 65 bine süzülüş iniş yapıp kurtramazsa 59 bin gündeme gelir 70500 üzerinde kalmadıkça vaziyet biraz sıkıntılı gibi
Dikkat edilmesi gereken 71200 uzeri devam edemezse tedbirli olmakta fayda var
Elmas formasyonu var ise ve çalışırsa 65 bin ve aşağısı izlenebilir

Yorumlar (164)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Idolum çay duman da olaa ahaa puhahaaa:)haftaya bakaruz:))

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Idolum nirdesin

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ben takibe aldım; )) iyidir admin müdür idolumu şikayet etme yaw coinde yazmıyor kaldım pinkocuumla başbaşa; ))

takiptekal27 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

takiptekal27 ()

Admini engelledim ben:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Admin le uğraşmayın ; )) sende coin yaz ne alalim ben acemiyim köye yeni geldim ; ))

Coin_üfleyen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömerp38 ()

Pazarcı dayı ne tarafa düşüyoz bi sinyal çak

1BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Yazı bani atmiş bana @admin coin mi versem yihehehe:)))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Mersi janum , sinem hanımla piyasayı ozeltliyoruz long cu mu oldun sen yine roketini çaldırmaya başladın ; )) sanada bol güneşler hayırlı işler pinkocuum ve lever ve unfi hariç önerilere açığım; ))

1BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Bol gunesler jetmen:)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

En güzeli şansın açık olsun arkadaşım en güzelini yapıyorsun sorarım takildigimda teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Etiket harici fazla yazmıyorum çokta anlamam bu işlerden; ) attığım roelere ekside genelde fakat teknik olarak yardımcı olmaya çalışırım beğenen kendi kararı ile dikkate alabilir
Ben anlık günlük stoplu kademeli sekilde vadeli tarafinda oyalaniyorum sadece
Üzüm süreli böyle değişken piyasaya fazla nakit bağlamam

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sorularımıza sahip cik kedilere mama lazim

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Senin attıklarını bakıyorum bereketli olsun :))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Sinembas güncel grafikleri iyi takip edin 10 gün sonra değişir yeni rakamlar devreye girer
Btc öyle 40 k ya filan zor iner shortlarim öyle bi garantisi olsa ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Dediğim kadar da düşmüş bak

Cafer1876 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam sakin ol ablam

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cafer1876 ()

Sagol başkan sabah gördüm yazını

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Kafam iyi değil tepem atik durumdayim..
Ben sana tek sukadar dicem isteki ge, bersin endex alip alip karda kar alip hisselerimi 3. ceyrege kadar alsatla tasicam stratejim bu... daha neti varsa git ona sor bende boyle... az gelme busiralar bana ...

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam da yaradana kurban bisey demedim 9440 ekleme yeri anladım ama kırarsa alta uçurumsa zararın neresinden dönsen kar mı demek lazım dedim niye kızdın:(

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ben pes ettim daha 10yorumu sana yazdim hala okuduklarindan bunu anladiysan daha ne bitir beni ne sor Allah rizasi icin sal beni daha...
Zaten kafa, yı kırmisim bari sana patlamim... rastgelsin...

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Gran ne zaman alıcaz

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

9440 altı bir an bile görünürse kaçalım mı ablam

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yemin ederimki yü, regim dayanmıyor çok ça, resiz yazinca kizssam dahi , içim sızliyor yanliz tek bi basina bayan arkadaş diyede bakalim insallah o sabrima getirmez beni..
Farkındayim sabr taş, ına dondum de belki basarir diye://...

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Boşa ugrasiyorsunuz satma desenoz bile 1saat sonra Asii sattım bu gidiyor ablasi diycek yada duserse Asii bana neden sat demedin diycek. Bu arkadas bildigini yapicak bir arkadas öylesine soruyor.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@Selda09 altyorum bak zaten 2gun once ev tasiyorum vs dedin verdim... niyetimide anlattim daha bisey demen zaaarrr bana :))
Yormayan bul bana soyle gidip tatile mutlu olasim var benimde anliyormusun? ))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

@Selda09 hisse bazli bak bazilarina destek direnc bak.. altyorumda oku...

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amin cümlemize insallah...

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bisey yapmicaz sana alim yonlü olurum demiştim, onu yaparim param var nealayim diye duruyordun keske gelse altlarda mallansak ucuzdan daha ne ki..
Zaten gecen cumadan beri 9620yazdim aha geldi iste altta 9440bende var dun aksam alim yaptim yeterli gelirse alirim kararim boyle... @Asiii__

1BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Amin insallah hep birlikte ablam işin rast gitsin

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Kolay gelsin peki ozaman bekle sana yaptigim etiketleri tekrar yapayim ki ayni seyleri yazmim abla... is gorusmende rast gelsin...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum