Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0801 01:30:13
EUR 37.0236 01:30:13
USD 34.2568 01:30:13
ALTIN ONS $2747.7350 01:30:13

Konu: Gümüş 2 Ay Çok kısa Vade NU

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

İndikatörler yanıltabilir

Yorumlar (125)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Yani bi 29,65 dedin geçen hafta set çekti Yılmaz usta test eder mi etmez mi bilmem ama test edip aşağı kırar mı önemli olan bu

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Orayı test etmeden cıkmayacak gibi malesef yıne terse dustuk neyse platın kar alır gumusu dusukten alırım çareler tukenmez

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

O zaman 28.80 test edebilir belki kalamazsa

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi grafiklerde birçok kriter var değerlendirme yapacak o yüzden ben sadece iğnelere veya başka yerlere bakarak değil resmin genelini analiz ederek takip etmeye çalışıyorum. Trend var indikatörlerin durumu var formasyonlar var mumların durumları var varda var abi. Alım satım konusunda dediğin gibi tek noktaya odaklanmak yerine arada al sat yapıp değerlendirmek lazım ancak oda her yerde olmuyor yerini tutturmak mesele yoksa bir anlamı yok bana göre. Ben 32.30 dan beri kaç defa dip tepe yaptı düşen kanal içinde yazdım çizdim ama alanlar satma yerlerinde satmak istemiyorlar 35-40 gelecek derken kârları kaçırıyorlar mesele almak değil aldın satıp kâr alabilmek dedim ya yerlerini tutturamadığın zaman sıkıntı.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben iğneleri önemsemiyorum ve fırsat olarak değerlendiriyorum bu manada iki aya kadar çok kısa vade firsatları ons 17 lerden yaptığım almlardan beri çoğunu tut azıyla islem az kazan ama hep kazan mantığiyla devam ediyorum şuradan aşağı inmez ya da şuradan yukarı çikmaz gibi bir düşuncem yok dedigin gibi 25 26 lari bekleyen hiç alım yapamama riskiyle karşı karşiya kalabileceği gibi şu ana kadar kaybettiği ara islem firsatlarını gene kaçırır diye duşunuyorum bu da hep enflasyon karşısında paranın erimesi demek oluyor. Tekrar soylüyorum benim icin igneler sadece fırsat ve bir sey ifade etmiyor bunu 22 dolar seviyesinde de yazdım dikkate alan 32 doların üstünde kar aldı

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Emeğine sağlık abi kolay gelsin. Bayadır göremedim seni bi bakim dedim nerelerde diye. Uzak kalma ara ara uğra tamam. Ben dip konusunda yeni dibin 25-26 bölgesi olduğunu düşünüyorum abi. Geniş bantta benim takibim 25 26 dip 32 35 arası tepedir.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İsterseniz 30 Haziran 2022 den sonra uyguladığımız sistem yukarı tepkilerde % 10 luk bölümü kademeli olarak 3 3 4 çıkıp geri dönüş yakaladığınız yerde de yerine koyup ortalama düşürerek ve sonrasında oranı yavaş yavaş artırarak devam edin, düşerse 10 yükselirse 1 kazandırır.
3 aylık mum kapanışlarını takip edelim aşağı attığı iğneler ancak çok kısa vade alım fırsatı olur 28 dolar ın üzerini dip yapabilirse 2025 ve sonrası gümüş yükselmeye başlar. Benim beklentim uzun zamandır bu şekilde ve bu hedefe artık çok yakın.
Yatırımı 2 aya kadar çok kısa 9 aya kadar kısa 3 seneye kadar orta 10 seneye kadar uzun ve on sene üzeri çok uzun olarak bölen asla zarar etmedi sakin kalan az kazan ama hep kazan mantığıyla yürüyen bazen biraz beklese de hep kazandı az mı kaybedecek çok mu sinek karar verecek.

@_Gümüşçü_ bilmukabele kardeşim sana da.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

29.65 asagı kalıcılık ıyı değil. Haftaya üzerine atacaktır dıye dusunuyorum_Altında yukselıs gumuste de devam eder dıye dusunuyorum kısa surelı verılere baglı dususler al sat fırsatı kullanacaklrdıt ytd

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

29,90 kritik rakamını 3 ncü denemesinde aşağı kırabildi. Şunu diyebilir miyiz? Gümüş kritik bir desteği aşağı kırıp kapanış aldığında ilerleyen günlerde yukarı ataklar olsa da kalıcı olmayabilir 28,70 trend seviyesi ise Altın da kalıcılık sağlaması durumunda belki de yükseliş hareketi güç kaybedecek.

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

senin yerinde olsam platini verir burdan paladyuma girerdim paladyumda gümüş gibi dipte..

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

vay arkadaş alırız düşer satarız yükselir sanki bizi takip ediyorlar hamlemize karşı hamle hemen geliyor. Yav almasam bu kadar düşmezdi :)))

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüşte bu sabah benım de guzel kar vardı satmadım şimdi terse dustum ama sıkıntı yok terse düşmeden guzel lar alınmaz bu gümüşte illa can sıkar:)

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

sabredemedim yılmaz ya çok temiz kar vardı yoksa hepsi gitti. inşallah toplar burdan artık.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Benim. Maliyet gumuste 29.90 platinde 976 gumus cok duserse platınden kar alır gumuse gecerım careşer tukenmez

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

31.20 seviyeleri ilk satıs yerım ancak öncesınde verdıgını aldı tekrar oraya gelmesı zaman alabılır onemli olan hedeflerdır 30.70 lerde dırenc yerlerı ilk dırencı asacagını dusunuyordum asamadı dustu satmak gerekıyordu verıden once verıyo bılıp kar alacakları muhtemeldı ınısler cıkıslar olagan bu gümüşte

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

bende platin vardı en tepede sattım veri öncesinde lakin sabretmeden gümüşü 30.10 dan aldım biraz sabretsem çok güzel olacaktı sonuçta yine terse düştüm

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yılmaz hocam ben alim satim yapmıyorum lakin herşey olup bittikten sonra bildim demeniz burada işlem yapanlara fayda sağlamıyor. Mesela en azında 30.60 larda şu son cümlenizdeki uyarıyı yapsanız pekçok arkadaş faydalanırdı.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüş bu iner de çıkar da 29.30 gelecegını bildiğim halde satmadım pişman değilim

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

Yılmaz bey suçlu sensin 30,80 gelmiş satmamışsın 29,55 geldi yani 30,45 ten sonra belli etti düşeceğini neyse bereketli olsun hayırlı kazançların olsun

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yılmaz hocam, gelecek günler metallerin lehine, artık doviz ve faizler geriledikçe metaller yüzleri güldürür.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

30'u geçince satmadınız mı? Bende 29.2xten almıştım ama fazla tutamadım sattım 30.3xlerde.

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüşü ve altını yavas yavas satıyorlar yone terse dıstuk 1 hafyadan az kurtulmayabilirz

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Platınde bekleyeceğim ona da sıra gelır

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Valla platin ons ile alakalı daha önce yazmıştım genel takibimde düşen kama hedefin 990-1010 gibi idi daha üstünü altını bilemem bayadır bu bölgeleri takip ediyorum aralarda kısada başka yerlerde yazdım ama vade biraz daha uzun olursa 1010 lar kama hedefidir demiştik baya bi zaman oldu düşe kalka gider demiştik anlık bakmadım nere çıktı diye

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

daha erken dostum acele etme

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Allahualem Platin iyi duruyor..

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam bir ürün durmadan yükselmez birde durmadan aşağıya gelmez kâr buldun mu affetmeyecek sin yoksa arkasından bakarsın. ytd.

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Platın kar alma zamanı geldı sanırım cok da zorlamamak lazım doye dusunuyorum 990 uzerınde kalırsa 1071 hedefıne gıder de çok guvenemıyorum neyse p tesı makaslar duzelınce düşünecegım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beni problemli olduğum kisilerle etiket yapma demiştin onun için geri dönüş ve analizin için ayrı teşekkur ediyorum. 23 dolar ın Altın a inmesi halinde benim hedefim 68 doların üstü olur ve stratejim degisir simdilik hedelerim bir bir geliyor aynen devam

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Emeğine sağlık abi 26 üzeri kaldıkça sıkıntı yok kalıcı olursa harika olacak 27 üzeri ve 26 üzeri git geller yapacaktır desteği bir defa daha yoklayıp dirence atacaktır diye düşünüyorum devamında nasıl hareket eder bakacağız artık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum