Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0685 18:37:57
EUR 34.6808 18:37:57
USD 32.4516 18:37:57
ALTIN ONS $2298.9750 18:37:57

Konu: Gümüş 2 Ay Çok kısa Vade NU

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

İndikatörler yanıltabilir

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Platınde bekleyeceğim ona da sıra gelır

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Valla platin ons ile alakalı daha önce yazmıştım genel takibimde düşen kama hedefin 990-1010 gibi idi daha üstünü altını bilemem bayadır bu bölgeleri takip ediyorum aralarda kısada başka yerlerde yazdım ama vade biraz daha uzun olursa 1010 lar kama hedefidir demiştik baya bi zaman oldu düşe kalka gider demiştik anlık bakmadım nere çıktı diye

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

daha erken dostum acele etme

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Allahualem Platin iyi duruyor..

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam bir ürün durmadan yükselmez birde durmadan aşağıya gelmez kâr buldun mu affetmeyecek sin yoksa arkasından bakarsın. ytd.

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Platın kar alma zamanı geldı sanırım cok da zorlamamak lazım doye dusunuyorum 990 uzerınde kalırsa 1071 hedefıne gıder de çok guvenemıyorum neyse p tesı makaslar duzelınce düşünecegım

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beni problemli olduğum kisilerle etiket yapma demiştin onun için geri dönüş ve analizin için ayrı teşekkur ediyorum. 23 dolar ın Altın a inmesi halinde benim hedefim 68 doların üstü olur ve stratejim degisir simdilik hedelerim bir bir geliyor aynen devam

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Emeğine sağlık abi 26 üzeri kaldıkça sıkıntı yok kalıcı olursa harika olacak 27 üzeri ve 26 üzeri git geller yapacaktır desteği bir defa daha yoklayıp dirence atacaktır diye düşünüyorum devamında nasıl hareket eder bakacağız artık

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha önceki grafiğimizde uyumsuzluk durumunu paylaşmıştım ve 27,34 lere kadar çıkışın ardından 26,28 seviyesine kadar bir alım fırsatı gelmişti şu an gene benzer bir durum var grafik 45 dakikalık ve gün içi takip ederek parçalı işlem yapmak isteyen arkadaşlar bundan da faydalanabilirler. İndikatörler yanıltabilir ancak çoklu teyit ve tedbir açısından arada bir kontrol edilebilir diye düşünüyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Malesef insan deneyimlerine göre davranan bir varlik üstad, bundan kurtulamayiz. Kac defa 25, 25.80, 26 dolar dan satis yemis gümüs. Bildigimiz yoldan sasmayalim dedik, 22xx 23xx alip 25xx lerden 4 tur full cikmisim, bu seferki böyle oldu malesef. Gümüs 24.65$ yaptigi gün - enflasyon verileri aciklandiginda- hala 100kg gümüs vardi elimde 22.60 maliyetli. Full ciktik, 24.05$ e geri geldi, 40kg aldik, akillica bir hareketti, onu da 25$ gibi verdik, iste o büyük hata olmus. Hesapladim, 140kg gümüs 27$ full satista 8500$ fark edermis. Biraz üzdü bizi. Gmstr fonu bile cok iyi yerden satmistim aslinda 173tlden, maliyet 142 tlydi, orada sikinti yok, hala 175Tl:)

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Normal yaptığın satış. Ben çekinceden alamadım 24.33 usd den mesela. Oralar bile kaç zamandır bizi terste bırakan bir yerdi. Ancak trend değişiyor. Ben ilk zamanlarda buralardan 1500-2000 usd kaybetmiştim. 24-25 usdlerden çekinenin buralardan alıp hemen satması normal yani. Geçmiş korkular hala baskın.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tamam problem değil aynı dolar ı alıp bedava gümüşünü bıraktıysan ortalaman zaten sıfır hatta hem dolar hem gümüşte artırsan daha güzel olurdu. Ama 2020 den beri anlatamıyorum neden zarar etmekte ısrar ediyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Gece 26.30 dan aldik gündüz 26.77 den geri verdik üstad. Az da almamistim aslinda. Cok anormal seyler oluyor piyasada. 1 senedir yasadigimiz hengame, stres, veriler, fed hepsi fasa fiso... istediklerinde o kadar berbat verilere ragmen 3 haftadir soluksuz yükseltiyorlar işte, sonuç bu.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dediğim seviyelerden girsen bu gün aynı dolar ı alıp bedava gümüşü bırakabiirdin ama sen de haklısın ne olacağını bilmiyoruz ben iki kere denedim birden yukarı dndü hayırlısı takipteyken hedefim gelirse becerebilirsem çıkışımı % 20 ye tamamlayacağım inşaallah ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

%30 platindeyim. O olmasa gümüs burdan denerdim üstad

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinde yok zaten % 5 terte bile beklese problem olmaz diye düşünüyorum bu şekilde yukarıyı bekleyen daha çok kazandı ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Akşama doğru platini 944 dolar dan sattım çok şükür
Full dolardayım abi
Sen ne yapıyorsun
Var mı metal

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad eline saglik, 26.86 yi dün görmüstüm ve belirtmistim, ben buralardan gümüs almam. 28.50 ye giderse de nasip deriz. 26.20 yi takip edecegim ki orda tutunma ihtimali yüksek

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve başladı 3 dakika oldu takip edelim kimse neden dönüş yapmıyor bu başlıklar önemli.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gösterge dibe vurduğunda aşağı yönlü bir hareket olursa çıkış yapan veya elinde olmayan için risk alıp biraz giriş yapılabilir gibi görünüyor. Pozitife dönebilir farklı zaman dilimlerinde negatif gösterebiliyor ytd.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İndikatörler 4 ayrı yerde doğru al sinyali vermiş ancak sat sinyalleri hatalı en son sat verdiği yer 27,265 27,568 in kırılamaması halinde eğer öğleden sonra 26,576 nın aşağısına veya akşam 27 dolar ın aşağısına geri dönüş olursa çıkış yapmayıp biraz çıkış yapmak isteyenler için tekrar dirence dönmesi beklenip biraz çıkış yapılabilir gibi görünüyor ytd.

İşin garip tarafı gene al sinyali verecek gibi bir görüntü var gösterge dipte 26,602 26,864 yanıltıcı olabilir ytd.

Bu gün alt destekler 25,039 24,731 ben çıktıklarımı yerine koymak için oraların gelmesi noktasında israr etmem tedbir olarak duruma göre daha yukarıdan da girebilirim trend hattımız linear regresyon kanalla paralel eşleşmiş ve al verilen seviyelerle örtüşmüş gün içi işlem yapanlar için şimdilik iyi sonuç vermiş Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Merak etme dostum dolar artırdığım gibi o hesabıda yapıyorum artirdigim dolarla al yaptigim an gumuste artirabilir durumdayım.
Tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben senin adına cevap verdim çünkü işlemlerinin pek çoğunu sayfaya yazdın ben de gördüm zaten. Tek kaybın gram artırmak yerine dolar artırmak oldu gram eksiltmediysen kârdasın.

BJK_35_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Tahmin ettim kardeşim Tesekkur ederim.
O hesap yapan yine bir hesap yapsa kac dolar artırmışım bir hesaplasa keske :)))

1BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Bak guzel ksrdesim her zaman söylerim allah herkese kalbinin ekmegini yemeyi nasip eder insallah baska bir sey demiyorum.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de senin adına cevap verdim zaten en yukarıdan alan bile kârla çıkacak yazdım. Üste bi de uzun süredir takipçim olan kişi beni bırakıp hesap tutanı takibe almayı tercih etti herkesizn tercihine saygım var isteyen istişare etmekte istemeyebilir vakti de olmayabilir benim ağırlıklı olarak işim gümüş büyük çoğunlukla burada yazarım. Bir kaç kere altın sayfasına da yazdım 1750 1700 1650 kırılırsa altta uçurum var dediler ben de tarih attım bekliyorum yazdım hala uçurumu göremedim insanlar 1613 dolar dan altını almadılar yerçekimi ortadan kalktı dünya tersine döndü altında ne 600 ne 1200 ne de 1500 dolar gelmedi bekliyoruz bakalım. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dslke verilmisti ; ) duzelttim

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Ne demek kıskanılmış ? Anlamadım kardesim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Iyi yapmissin sanirim yorumun kiskanilmis onu duzelteyim :)

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Tesekkür ederim kardeşim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum