Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0800 23:38:32
EUR 37.0018 23:38:32
USD 34.2375 23:38:32
ALTIN ONS $2747.1350 23:38:32

Konu: Gümüş 2 Ay Çok kısa Vade NU

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

İndikatörler yanıltabilir

Yorumlar (125)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Engelcilere dikkat. Kritik zamanlarda gelirler farklı şeyler yazsalar bile aynılar.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Emeğine sağlık ani ve bereketli olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda bir hafta önce verdiğim üçüncü seviye geldi

08715 ten geri girdiğim gümüşün üçte birinden az kısmını 0,90125 ten dolar a geçtim.
Yukarı tepkinin devamı halinde daha üst seviyeden girdiğim gümüşleri daha az gümüş verip aynı doları çıkmak ve geri dönüş yakaladığım yerde de artık sinek in hediye ettiği dolarlardan eklemek suretiyle sadece gram artırarak devam edeceğim inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Sende Sağol kardeşim. Cümlemizden Amin.
Önümüzdeki hafta sonu gidiyorum..

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi desteğin için çok teşekkür ederim sağolasın Allah razı olsun. Ben bu konularda son sözlerimi söyledim bu kişilere kim destek verirse veya prim verirse gerekeni itina ile yapıyorum çok kişiyi bundan sebep engelledim münakaşaya girmiyorum daha çünkü gerek yok sonuda yok en güzeli engel sende boşver geç önemi yok artık kimin ne dediğinin

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağol abi Allah razı olsun. Sen ne yaptın geziye başladın mı yurtdışına?

BJK__35__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Tm pekı bı satayım önce karla sonra alıs satıslarda yazarım sıze

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tamam karar senin ben sadece belki faydası olur diye stratejimi işlemlerimle birlikte paylaşıyorum. Aklına yatan uygular.

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Yok pek aldatma yapan bırı degılım anlamıyorunda zaten zarar ederım daha bn

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Evet yok şuan sayfada kendısı bn aldıktan sonra çıktı gercı bn satmadım sonra düştu şansıma bıde ful almıstım

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dirençlere takıldıkça sembolikten başlayarak zararkes yapıp geri dönüşlerde yerine koyar yavaş yavaş oran artırırsan eksiden artıya geçebilirsin diye düşünüyorum tabi parite ile tepe noktalara tuzak bir çıkış olmadıkça TL ye dokunulmaz, çok kısa vadede yukarı tepki verse de belli seviyenin üstü tepki bence tuzak manasına gelir. biraz kademeli çıkış yapılır Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Derin sen yüksekten aldın o zaman hatırlıyorum. Hatta @ILosAnarquistaI bekle düşüşü demişti ama sen alım yaptın. Hatta kademe alım değil full işlem yaptın sanırım. Artık sabırla beklemen lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Evet aldatma yapmak manyıklıds bn nerde alınıp satıldıgnı tm takıo edemıyorum

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Öyle belkı bn aldım 32 den 33.50 ye geldı ama 2 aydır hala bı hareketı yok 2450 lerdedı Gram altın o zaman şuan gumus çok gerıde bn aldım anı ınıslerı cıkısları durdu

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Gümüs uzun vade zarar garantilidir, sadece al satla para kazanabilirsiniz, siz belki de sayfadaki ucuk kacik yorumlardan etkilenip yüksek fiyattan maliyetlendiginiz icin mecbur biraz beklemeniz gerek. Borsada kaplumbaga gibi giden hisseler bile son 5 senede 10x yapti, emlak fiyatlari deseniz aynen, gümüs ons fiyati bu kadar yüksek olmasina ragmen Tl olarak sadece enflasyon karsisinda paranizi korumus olurdunuz. Ons fiyatinin düsme riskini de hesaplarsaniz kar etmek bir kenara dursun enflasyon karsisinda zarar edersiniz. En fazla 2-3 aylik vadeyle alsat yapmak gayet verimlidir. Ben sahsen öyle yapiyorum, memnunum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo yükseldikçe gümüş toplanır rasyo düştükçe de birazı altına geçilir diye düşünüyorum 2020 den beri bunun tersini yapan 1 Gram altın a 128 gram gümüşten fazlasını verdi şimdi 88 gram gümüşü alamıyor.

1BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim bilmukabele.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sen bilirsin kardeşim gümüş kadar kâr ettiren başka bir şey yok 17,50 centten alım yaklaşık 32,50 ye kadar da satış fırsatı ve arada da çok fazla giriş çıkış fırsatı verdi. Platinde öyle anlattığım strateji ile yürüyen çok büyük kâr elde etti dolar toplayansa zarar üstüne zarar etti

1BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Sizin gibi gönlü güzel insanları kırmaya gönlüm el vermedi.
Şansın bereketin bol olsun Reşat bey kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hoş geldiniz çok sevindim

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Gümüş nadıl bısey ya Altın , uçtu gıttı hala gerılıyor artık 34 tl 33 fıyatlarına da razıyım elımden çıksam bıdaha bulaşmam sanırım bu gerıleme ne zaman duzeljr

1BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Seni üzülmene gönlüm razı olmaz can kardeşim.
Şansın bereketin bol olsun.

1BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Sizi yalnız bırakmadım döndüm Reşat bey kardeşim.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet kardeşim bende yukarıdan 22 dolar seviyesinden eklediklerimi 32 doların üstüne kadar çıktım aşağı doğru da topladım biraz daha yukarı tepki verirse üçüncü tur ikinci kademe çıkışı yapacağım inşaallah.
Son zamanlarda yaptığın faydalı paylaşımların için eline sağlık sana atılan iftirayı da kınıyorum. Sen daha önce 28,60 ı o an için dip gösterdin 31,50 yi de çıkış yeri olarak gösterdin. Ben buna şahidim. Ama bazen görüyorum ki iftiracı hala sayfaya bir şeyler yazmaya devam ediyor.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağol abi Allah razı olsun. Çoğu kişi alım satımları kaçırıyor abi aslında 26 bölgesi iyi alım yeriydi.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dirençlerde son durum

@_Gümüşçü_ bilmukabele kardeşim sana da bereketli kazançlar alt yorumda verdiğim son hedefe de yaklaştı ben biraz daha bekleyip tedbir olarak 22 dolar seviyesinde ekleyip yukarı doğru çıkıp aşağı topladıklarımı azdan çoğa doğru gümüş artırarak çıkmaya ama artık geri dönüş yakaladığım yerde de sine kin hediye ettiği dolarlardan arık ilave ederek yerine koymaya devam edeceğim inşaallah. Bundan önceki işlemlerde daha az gümüş verip aynı doları alarak çıkış aynı doları verip daha fazla gümüş alarak giriş yapmıştım bu üçüncü turun ikinci girişi olacak inşallah. Şu an % 75 sabit geri çekilme oldukça bu oran yükselecek inşaallah.
Bir kısım arkadaş 25 doları görmeden çıktı 32 doların üstüne kadar fırsatı kaçırdı şimdide 26 doların altını ilk kademe yeri olarak bekliyorlar ama o seviyeyi görmediği halde defalarca giriş çıkış tekrar giriş fırsatı verdi ara işlemleri kâr fırsatlarını kaçırıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an takip edilecek çikiş seviyeleri 27.30 27.60 28.10 olarak gorunuyor istersen aralarda tedbir olarak sembolik miktarda bir cikis yap istersen bekle. Bu cikisı cikistan saymiyoruz moral islem icin geri donus yakaladigimizda daha az gumus verip ayni dolar i yerine koyuyoruz karar senin ytd. Ben simdilik yukaridan çiktiklarimi sinek in hediye ettigi dolarlarla alta geldikce sadece toplama tarafindayim simdilik cikişa baslamiyorum

Aceleci34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rica ederim kardesım Allah ın izni ve yardımıyla kazanacağindan eminim Allah sabredenle beraber acele ise şeytandan

Aceleci34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Söylediğin her şeyi dikkate alacağım hatta şimdi hedefimi. Belirledim. Şimdiye kadar zarar ettiğimi. Geri. Alacağım Allahn izni ile şimdilik en çok elimde tutacağım eğr fırsat olursa az. Az. Bölerek çıkış yapıp geri. Alacağım geçen yaptım gibi inş Allah nasip eder ne. Kadar kaybetmişim ne kadar olması lazım baktım kontrol ettim hedef belirledim gerisi sabır ve beklemek
Destek oldun için çok teşekkür abi
Benim için faydası oldu yorumlarınb

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum