Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 13:34:43
EUR 34.6365 13:34:43
USD 32.2046 13:34:43
ALTIN ONS $2311.4450 13:34:43

Konu: Gümüşte Kırılım ve Zaman Aralıkları Risk Yönetimi

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
Şu an sizce gümüşe şut çekmek mi yoksa destekler de toplayıp yukarıyı beklemek mi daha riski görünüyor ? Vade 2 ay üzeri 9 aya kadar.

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@LosAnarquista60 uzun zaman oldu ama elde her zaman nakit birikmeyince yıldan uzun süre uzakta kalabiliyorum. Hayırlısı nasip. Yormayacak periyotta alım satım yapacak şekilde öğrenmek lazım haklısınız. Hayırlı kazançlar

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Zahmet edip, hemen ilgilenip cevap verıyorsunuz

Çok ama çok teşekkür ederım güzel insan.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kisadaki grafikler satis yerleri yaklasmis diyor ama 1 saatlik grafik de hacim almaya yer var hem dunki tepeyi gecmis hem de rsi degeri olarak dunki tepeyi gecmis

Risk alip 1 saatlikte uyumsuzluk yapmasini bekleyebilirsiniz. Elinizde coksa parca satisi yqpabilirsiniz bu seviyelerden .

Eliniz de az ise birakin en fazla terste kalirsiniz. :) uyumsuzluk olmadan düşmemeli :)

___Elif____ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Gözümüz kulağımız siz de:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Grafiğe hiç bakmadim ama inceleyim bi durum nedir diye :) ben yine sanal taraftayim orada dususler bekliyorum buraya cok bakamiyorum gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim ne demek uzun zamqndir buradasiniz teknik öğrenmek faydaniza olacaktir :) hayirli kazanclar

Ö_F_Tuğcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@LosAnarquista60 Sizlere de verdiğiniz nilgi ve yönlendirme için teşekkür ederim. Hayırlı kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Teşekkür ederim ben de iyiyim.

Sayeniz de alım yapmıstım 24.7x lerden
Nerden cıksam dıye bakınıyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@REŞAT12 tavsiyeler için çok teşekkürler. İp uçları için öncedenki gibi takipteyim. Hayırlı kazançlar.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Teşekkür ederim sizler nasilsiniz:)

1BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

3 ile destek olalım Reşat bey

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Engelcileri yazdigım icin biri eksi vermiş alt yorumu tekrarliyorum ve yazmaya da devam edecegim insaallah. 2020 den beri puanlamam acık bol bol eksiye devam. @Ö_F_Tuğcu kardesim en çok fibonacci ise yariyor hangi zaman diliminde islem yapiyorsun psikolojin ne kadar dayanir karar ver stratejini belirle zaten manipulasyon yapanin kazanma sansı sıfır hep sen kazancan zaten o da belli. Sadece stratejini belirle asıl kazandiran strateji ve prensipli davranmak. Farkli zaman dilimlerinde kontrol islem yapacagin zaman ise 45 15 ve 5 dakikalik grafik. Linear regresyon kanalin ust ve altindan hat cek moving average ribbon kesişme noktalarina da bak trend cizgisini ihmal etme. Bunlar arada yapilacak seyler devamli degil Rsı yi da unutma

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Hayırlı sabahlar sayın hocam nasılsınız:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rsi sma bolinger bu 3 indikatörü ve trend cizgilerini ücretsiz videolardan ögrenebilirsiniz

Ö_F_Tuğcu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@REŞAT12 Hayırlı günler, kolay gelsin. Hedef tayinlerini nasıl yapıyorsunuz? Analiz yönteminizle ilgili ana hatları yazabilir misimiz? Hangi kaynaklara bakmak gerekir, hangi indikatörler, kaç saatlik veriler takibinizde oluyor gibi... hedeflerimi hatalı da olsa kendim tayin edebilmek istiyorum. Gram arttıramadam da dolar arttırabilmek küçük parçalarla arttırım yapabilmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben tedbir olarak 81,421 de gene çıktım sayfaylada anında paylaştım altı sıfır oldu sinek sağ olsun hediye ediyor.
Kanal boyu kadar ilerler mi bilemeyiz ilerlerse 25,99 a gelir.
Ben % 20 lik bölümü ilk etapta çıkarım. Daha önce de belirttim önce 26,23 üzerini görelim bakarız inşaallah Ytd. Artık uyuyayım.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sayfaya beni engelleyenleri sebeplerimi de belirterek paylaşacağımı yazmıştım. onbaşıı adlı üye de beni engellemiş artık onun yorumlarını da benimkileri de okur bakarsınız.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Zaten beklediğim yerdi abi daha gideri olur mu belli olmaz ama ben beklediğim yer geldiği zaman ve durumlardada biraz sakatlık gördüm mü çıkış yapar pusuya yatarım gidersede takılacağı yerler az çok belli biliyorsun belki sarkma yapmadan son zivreyide deneyebilir ama ben risk almadım oda bir ihtimal tabiki isteyen bekler bilemem

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aynen bu abi ben çıktım tepeden :)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu şekilde mi ? Aşağı dönerse senin hedefin zaten altta 0,382 fibonacci değeri olarak görünüyor.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tedbir olarak işlem yaptığım ara parça ile en son 0,79933 ten tekrar çıkıp 0,79066 dan geri aldığım gümüşü 0,81421 ten biraz dolar daha fazla gümüş artırarak tekrar dolara geçtim ( Daha az gümüş verip daha fazla dolar alarak ). Sinek bedava gümüş dolar hediye etmeye devam ediyor 4 sene olacak huyundan vazgeçmedi hayırsever sinek. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Alttaki destek tamam aynı kalsın üstteki direnç hattının başlangıcını 1 Nisan 18:45 mumunun tepesine (25.07) koy oradan tepelerden yukarıya doğru uzat yükselen kama olarak bakıyorum ve takip ediyorum hedefi alta kırılım olursa eğer 24.95 96 gibi

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Yok abi zahmet etme ya uyu sen sonra gösteririm sana tamam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tarif et çizip uyuyayım istersen.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Tamam abi sen uyu bahsettiğim bu değildi ama sonra bakarız sağolasın yinede

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çizdim kardeşim. Açıklamayı yaparsın ben uyuyacağım hiç uyumadım.
Bakalım sinek az mı kaybetmeyi tercih edecek çok mu?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi üst yoruma göre kama direnç hattı 25.36-37 destek hattı 25.26 27 altta hedefi eğer 25.26 27 alta kırılırsa anlık olarak bakarsak eğer 24.96 lar olur abi

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi gümüş ons 15 dakikalık veya 30 dakikalıkta bir yükselen kama formasyonu var bakıp çizebilirsen iyi olur şuan direnç hattına çıkıyor anlık bak istersen bu kama alta kırabilir belki abi hedefine bakmak lazım

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne kadar git gel o kadar kâr artık az mı kaybedecek çok mu kaybedecek sinek karar verecek. Orayı kırar giderse az kaybeder biz de az kazanırız. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Like borcum olsun sana hakkım bitmiş abi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum