Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 14:34:41
EUR 34.6252 14:34:41
USD 32.2191 14:34:41
ALTIN ONS $2312.3650 14:34:41

Konu: Gümüş neden almalıyız neden almamalıyız

49 dolar dan gelen düşüş kanalını dışarıya kırmış görünen bir gümüşü hangi seviyeden almalıyız diye soruyorsunuz. Kanal 23.8 ile 23.9 arasinda yukari kirildi kanal içine tekrar geri girmezse önce

26 dolarları daha sonra tobo hedefi 36 dolarlari daha sonra fincan kulp formasyonu hedefi 47 dolarlari görebilir.

Bu yüzden ben gümüş alırım. Sen kanal kırılmayacağına inanirsin gümüş almazsin ya da bir iki küçük al sat yaparsin. Yükseliş olursa yüzde 100 gümüşsüz kalırsın. Bu yükseliş olursa tepelere giderken elinde gümüş olma olasılığı imkansızdır. Çünkü yarim dolar 1 dolar ile işlem açanlar her zaman arkasindan bakanlardir.

Grafik olacak ya da olmayacak diye bir sey yok. Fakat alim satimda beklentiyi satin alirsin. Herkese bol kazanclar

Yorumlar (108)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Limon353574

Öncelikle hassasiyetiniz icin teşekkür ederim. Bende elimden geldiği kadar buradaki insanlar faydalansın diye gördüğümü analizimi paylaşmaya çalısiyorum.

Oyunu ben kurmuyorum. Her zaman doğru yolu gösteremeyebilirim. Belki yanılabilirim. Belki istemeden yaniltabilirim. Fakat bu sadece balinanin beni kandirmasiyla gerçekleşir.

4 yildir balina ile çok kavga ettim hepsinde alnimin akiyla galip geldim diyebilirim. Bu bugun yanilmayacagim anlamina gelmiyor ve kesinlikle iddaa da etmiyorum.

Inandigim grafik şuan bu. Belki suan 23.3 riski var ama daha asagisini suan icin beklemiyorum.

Bende sizi kirdiysam özür dilerim. Kimseyi kirmak istemem

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Teşekkür ederim belki hata ettim almakla bilinmez risk her zaman var.

Vurkaçma için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Rakamlarıda verdim hala ısrar ediyorsun ama. Biz burda çok uçanlar gördük sonunda hesap kapatıp gittiler o yüzden tek yönlü asla net konuşmayalım.

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

sattın mı zeyce full

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Tuş elimizde karar vermek önemli. Ben sattım makas yüksekte olsa gayet iyi alım verdi 0.823// en yüksek parite bugün 0.798// vermiş mi ? Dip tepeyi ararsak işimiz zor tabi.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Dün satan 1 dolar alttan aldı ne zaman alım vermemiş, bu kadar güvenmeyin diyoruz hep :)

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

O halde sizin grafiğinizle aranızı duzelttıgınız an ben cesaretimi almaya gelırım:))

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Grafik bana çok cesaret vermiyor :)) o yüzden bende sana tam cesaret veremiyorum :)

___Elif____ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Sizden cesaret almam lazım:))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben teknik disinda çok birsey demem. Tepki de kalip 24.2 23.8 riski vardir. Hatta belki 23.3 riski de var

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dün satilir demesi ne kadar zorsa bugün alinabilir demesi ondan daha zor :)

Şuan birsey diyemem tepki de kalma riski var çünkü

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

İşte o kararı almakta nedense çok zorlanıyorum şuan hocam:))Alırsam eger yukselıs tepkıde kalır ve ben satamadan duser dıye tırsttım:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Risk iki yöne de eşit gibi tepki de kalırsa düşecek tepki de kalmazsa çıkacak. O yüzden bazen zor kararlar almak gerekebilir :)

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Tamam hocam çok sağ olun.
Hala almadım beklemedeyım

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

:(( cıks

25.1 ile 25.3 arasina bir tepki yukselisi olacak orada duruma bakmaliyiz. Eger asagi yon olursa olmadi risk alip sutlamaliyiz gibi

0BeğenmedimŞikayet

___Elif____ ()

Düzeltme bitti dıyebılırmıyız hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hadi bakalim :))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet öyle görünüyor:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Periyot

1. Dalga tamam şimdi ikinci dalgaya gecebilir miyiz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yarin belli eder ilk geri cekilmeyi görelim geri için mi yoksa ileri gitmek için mi geri çekiliyor anlamaya calisiriz

Salih_C için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

25.5 geliyo gibi üstü de gelir mi

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

24.40 üzerine atti

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Görüşurz dost tekrardan hayirli iftarlar

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasip dost bende iftarı beklicem görüşürüz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum