Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:16:53
EUR 34.7748 13:16:53
USD 32.4684 13:16:53
ALTIN ONS $2337.9850 13:16:53

Konu: Gümüş neden almalıyız neden almamalıyız

49 dolar dan gelen düşüş kanalını dışarıya kırmış görünen bir gümüşü hangi seviyeden almalıyız diye soruyorsunuz. Kanal 23.8 ile 23.9 arasinda yukari kirildi kanal içine tekrar geri girmezse önce

26 dolarları daha sonra tobo hedefi 36 dolarlari daha sonra fincan kulp formasyonu hedefi 47 dolarlari görebilir.

Bu yüzden ben gümüş alırım. Sen kanal kırılmayacağına inanirsin gümüş almazsin ya da bir iki küçük al sat yaparsin. Yükseliş olursa yüzde 100 gümüşsüz kalırsın. Bu yükseliş olursa tepelere giderken elinde gümüş olma olasılığı imkansızdır. Çünkü yarim dolar 1 dolar ile işlem açanlar her zaman arkasindan bakanlardir.

Grafik olacak ya da olmayacak diye bir sey yok. Fakat alim satimda beklentiyi satin alirsin. Herkese bol kazanclar

Yorumlar (108)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Alt yorumu oku ne diyor.

Ben kanal kırıldı diye alırım.

Sen al sat yapar arkasindan bakarsin diyor. Yalan mı söylüyor :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kucuk bir hatirlatma. Yinede rehavete kapilmadan kademeli yukselis bekliyoruz.

Hic birsey sonsuza kadar yükselmezm her yükselen illaki düzeltme yapar. Panik yapmayin illaki alim firsati verecektir. Fakat eski yavas sekilde olmayabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Burada ayrıştığımız nokta siz ful ya da ağırlıklı işlemi tercih ederken ben az kazan ama daima kazan parçalı işlem daha aşağı gelme ihtimali olan yerlerde tedbir amaçlı girilen parçalarda biraz dolar genel itibarı ile gram artırmnın doğru olduğunu düşünüyorum.
İkinci bir konu da gümüş fırsat vermezse sadece gümüşe bağlı kalmamak arada oyalanmaya müsaade etmeyerek başka yatırım araçlarını da kontrol ederek başka yerlerde arar işlemler yapabilmek ara işlem çok önemli. Konu çok uzar ama konu başlıklarını ihmal etmeyelim benimkiler çoğu zaman çıkmıyor.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Geçmişte bunun bir de tersini yapmistim

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Hiç yabancı gelmiyor :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

25.50 den sonra satardim zaten dusus olacak diye de yazdim o gün.

24.5 de satilani 24.7 de almak hic de mantikli olmazdi :)

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

24.50 den sonra mı yoksa 25.50 den sonra mı? sehven yazıldı sanırım

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim seninde eline saglik.

30 dolar i gecene kadar ben riskli bolgelerde full satis yaparim. Ornegin 24.5 den sonra ben yuzde 90 satardim. Sattigimin yuzde 50sini 24.7 de yerine koyar 24.3 de de yine fullerdim.

Kademeli islemler iyi olsa da ben cok fazla kademe yapamam mesela :)

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinize sağlık ben alta doğru topladım ve çoğunu muhafaza ve birazıyla da al sat yaparak ilerledim işlem sayım 500 e doğru gidiyor makaslar açılmasa bu sayı çok daha fazla olurdu sert çıkış yapıp hiç bir sattığımı geri alamasam dahi elimde tutacağım oran % 50.
Hiç geri çekilme yapmadan çıktığını yerine koyma fırsatı vermeden direk yukarı gitmeyeceğini ancak böyle tuzak hareketler yapabileceğini ve yukarıda alım yapmanın riskli olduğunu düşünüyorum. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Direncteyiz altin onsta , gumuste oyle bak risk algina bagli durum yani, neden once almadin?

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

İyiyim tşk ederim bu aralar biraz ons alacaktım bende düşmesini bekliyorum buralar biraz rizkli sanki

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hosgeldin abi nasilsin?
Ne olmasi varmi aha ekran ortada sende vardi sanki neyaptin?

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

800 ons imkansız dostum diğer onslar buralardayken 868 dip oldu platinde diye düşünüyorum, piyasa bu kesin konuşmayalım tabi.

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Hocam iyi akşamlar ne olmuş buralara bende bekliyom düşsün diye

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Tuşa basmak benim işim :) Kendi aklıma yatanı yapıyorum myz hocam hayırlısı.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Senden kor, kuyorum artik bilesin:)) Ama ben biliyorum sebebi inanki hep o azdan az gider cok tan cok yuzune:)))
Cok ama vok bereketli olsun insallah...

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Zaten siz tuşa basıyorsunuz . ben senin yerine basamam ki :)) ytd

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yokkk sasirmadim aaa hani altin sevmidin sen benle in, atlasidin:)))allah seni varya:))

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

25.4 e kadar sabredip bekledik 24.75 den geri aldım buraya baksam onuda alamazdım ne korku verdiler millete. Daha alttan almadım 23 ler gelecekti güya.

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ustam isini bil bosver herkesi beni allah birini bin etsin insallah:))yapistir gitsin:))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yok yazmaliymisiz:))tek osimiz bura sanki:))yaziyoruz cikiyoruz iste:))

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

En iyi karar kendi verdiğimiz kararmış.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@legendarow

nasıl oluşur bilemiyorum
( gizli tahmin ) ama şartlar oluşursa olabilir. Suanlik şartlar uygun değildir . yatırım tavsiyesi değildir. ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ben satmıyorum başka ama birde olan durum var, buralardan döner inşallah izleyip görücez artık.

Vurkaçma için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum