Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 09:51:44
EUR 34.7748 09:51:44
USD 32.4684 09:51:44
ALTIN ONS $2337.9850 09:51:44

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ares_ ()

Hakkımda hayırlısı kardeşim :)

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Tarzınıza uygun hareket edin

Ares_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ares_ ()

Güzel insan ben azcık agresifim yaptığım işlemlerden agresif hareketler bekliyorum gibi ama sabırlı şekilde :)

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

yukumuz agir
dert yukleniyoruz
paylasacak
ortak ariyoruz
üstat

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sirri35 ()

Çok teşekkürler takip ediyoruz inşaallah Allah sizlerden ve ehlinizden razı olsun @ASRN hocam

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

tskler
yuklenecegiz

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

54.90 destek yaptığında kademe artırabilirsiniz

06pecenekli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

vertu
hazir mi artik
ustat

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

aceleden olabilir mi? tarzınızı buldunuz mu mesala? agresif ılımlı korumacı hangisi?

0BeğenmedimŞikayet

Ares_ ()

Evet klavye hatası

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkür ederim hocam

3BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

öncelikle bilmeniz gereken defalarca anlattığım yada anlatmaya çalıştığım bir husus
"ne zaman mallanıp ne zaman nakite geçeceğinizi bilip uygulamak"

ne zaman mallanıra örnek genil grafiğine bakınız
ne zaman nakite geçeceğiniz için ayces grafiğine bakınız (sayfamızda grafikleri)

işte kurallara uyar kişiliğinize (tarzınıza) en uygun olan haliyle bu işi yaparsanız "kaybetmezsiniz" sonunda kazanırsınız

benden size kardeş tavsiyesi

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

inşaallah hocam zamana yaymalıyım çok yorucu oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Evet hocam mumlar konusunda aynı videoları birkaç kez izledim öğrenmeye çalışıyorum, birde trend takibini nasıl yapmalıyız onu anlamaya çalışıyorum. Daha çoook yolum var hocam, mumlar bize çok şey anlatıyor.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

fazla yüklenmeyin bir ona bir buna tam hakkıyla fib. öğrenin sonra trend takibini öğrenin indk. kullanmayı öğrenin vs vs bilgiler asimele olmamalı tam yerli yerine oturmalı

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

mumlar dersi çok önemlidir mumlardan yatırımcıların eğilimlerini buluruz açılış kapanış bir önceki kendinden sonrakilere vs bakarak

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam biraz fazla baktım mum ve trend konularına beynim yandı, şuan 10 ,57 deniyor evet mini trend.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

henüz kırılım olmadı takibimde kırıınca alacağım inş.

sirri35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hektar=hektaş sanırım siler=silvr değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Evet hocam biraz daha baktimda öyle, ikinci mum daha güvenli oluyor

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

aylık yapısını gösterdim daha önce birde takaslarına bakın

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

karsan da m elül ayında kaldı hatırlayın siz m yi nerede görüyorsunuz 13.21 den 7.92 ye düşüşn fib 0.5 denedi başarılı olamadı şimdi yeniden deniyor 10.57 de

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

yusufcuk bir doji mumu doji mumları kararsızdır teyit mumlarını ararız yanında

1BeğenmedimŞikayet

melay ()

cumanın hayrı ve bereketinden nasibiniz bol olsun.
Allah bu güzel emeğinizden razı olsun. amin

0BeğenmedimŞikayet

sirri35 ()

@ASRN hocam Hayırlı Cumalar... Hocam pcilt sin formasyonunu tamamladı mi bundan sonra sizce kuzeye mi görüşünüz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Ares_ ()

TL de olduğum için soruyorum ıngram siler hektar 3 lü portföy yapmayalım şimdi uygun mu sizcede

0BeğenmedimŞikayet

Ares_ ()

Bunu kısaca yüklenmeye fayda varmış siler,ı

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Hay Maşallah Üstadım. bu kadar hisseyi ancak sizin gibi değerli biri takip eder. İnşallah tüm işlemleriniz İsabetli, Kazançlı ve Bereketli olur...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum