Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 06:13:58
EUR 34.7852 06:13:58
USD 32.3915 06:13:58
ALTIN ONS $2301.0050 06:13:58

Konu: ASTOR; Astor Enerji 2023.12

ASTOR
Süper kârlı, e ne diye düşüyor peki?
Cevap basit: PAHALI. Hem de çok pahalı.

Gerekli tüm değerler tablolarda mevcuttur.

Yatırım tavsiyesi olarak almayın, sohbet ediyoruz.
Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.

Yorumlar (60)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam kimseye göstermediğimiz iltiması gösterdik portföyünü yöneteyim dedim ne dersem harfi harfine uygula dedim sat diyorum al diyorum satsam ya yükselirse al dediğime ya yukselmezse sepet enerji dolu eksilt diyorum ı ı ne yapsam bildiğinden (zannettiği) vazgeçmiyor size tavsiyem sizde vazgeçin

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaya4848 ()

Tam isabetli tespit olmuş... daha diyecek bisey yok herhalde... gayet net ve açıklayıcı... benim fikrimce ; zarar ettim diyor ya çok inanmıyorum... ayrıca parasıda .. belli rakamın üstünde olup, milletin haline gülüyor... kendince kafa buluyorda olabilir... saygılarımla...

4BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Evet şimdi de saldırı moduna geçtiniz. Son düğmeye de bastınız. Madem acıma istemiyorsunuz, ne diye özel durumunuzu paylaşıyorsunuz? Kâr veya zararda olduğunuzu, almanız gerekenleri, sıkıntılarınızı neden biz biliyoruz? Neden sürekli aynı soruları farklı kişilere sorarak ama hiç öğrenmeyerek devam etmeye çalışıyorsunuz. Doğrudan gidip fon alsanız veya kıymetli metalde bekleseniz, dövize park etseniz kayıp yerine kârda olurdunuz. Bu tartışmaların dışında kalırdınız.
Yapmayın. Lütfen yapmayın. Sizi engellemiş üstat, daha hâlâ başkasından onun ne söylediğini öğrenmeye çalışıyorsunuz.

Ya çok paranız var, yokmuş gibi yapıyorsunuz, ya burada insanların aklıyla, tecrübesiyle dalga geçiyorsunuz. Ben sizin kadar kaybetseydim çoktan sıfırı tükenmiştim. Belki de yakındığınız kadar kaybınız yok, mış gibi yapıyorsunuz, bilemiyorum. Ama sizden ricam gözlerinizi ve kulaklarınızı açın. Daha az konuşun.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Hep aynı Selda... Yine yakınma, yine şikâyet yine ah vah tüh...
Adam iyi dayandı size. Kolay kolay kimseyi engellemez @ASRN üstat.

Tek stresli siz misiniz? Bırakın "acıyın bana, imdat! " çığlığı atıp durmayı. Aynı tarzda devam ederseniz benim de engel butonuna elim gidebilir.
. . .
Enrjimizi daha faydalı işlere harcayalım.

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Hocam profilimde birkaç yatırımcı profili var. Kopyalıyorum buraya düşmüyor. Bi bakarsanız sevinirim, bilmem katılır mısınız

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Yatırımcıyı düşündüğü için değil, ucuza mal satmamak için. Sonuçta hisse bir maldır.

Esadcan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Yatırımcısını düşünen birkaç şirket var bu doğru hocam. Maalesef birçoğu fiyat hareketlerini tahtacisinin inisiyatifine bırakmış takdir edersiniz.

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

dolar ne kadar yükselirse hisseler de o oranda yükselir. Bizim şirketlerimiz de yeterince tecrubelidir.

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Yanlış anlamayın bizim gibi bisti birkaç hisse üzerinden değerlendirmeyen yabancı. :)
Ama dolar yükseldikten sonra gelecekler sömürü için

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

@ASRN üstat sizi engelledi mi?

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Hisse temelde tespit edilmeden alınmaz. Crypto alır gibi hisse alan ayazı yer.

06pecenekli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Hangi yabancı bu, merak ettim?
Onlar faiz arttırımı durduğu anda doğru hisseleri küçük lokmalar hâlinde toparlar.

16 17 lira arası alalım dediğim SANFM, çok bilmiş bir hüstat yüzünden elimden kaçtı. şimdi 70 liralarda. Grafiğine bakabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

18 kalmak için geliyor olabilir fakat işin vehametinin farkına varınca hemen kaçıyorlar. Düşünsenize hocam bist 400-500 dolar da iken gelip uzun vade kalan yabancı bugün %30-40arasi zararda . Sen olsan uzun vade burada kalirmisin hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

o eskidendi
ustat
onlar gitti
yeni modelleri geliyo artik
tez canlilar

0BeğenmedimŞikayet

Bozreiss_ ()

Hayırlı işler hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ben 18 aydan önce yabancı çıkmaz diye biliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Çok mu soru soruyorsunuz? Bana mı öyle geliyor?

Takipte Kalın. Anlayın, anlamaya çalışın. Bunca zamandır sitedesiniz, ama hâlâ aynı sorular. Saflığın da bir limiti olmalı. Sizi engellemek zorunda bırakmayın beni,
Rica ediyorum. Lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Oyunun kuralı bu sayın hocam .
Ama birde bizim oyuncuların belirlediği kurallar var. Bizde uzun vade ortalama 27 gün. Doğası gereği uzun vade olan yabancı geldiğinde bize ayak uydurmak zorunda kalıyor 29 gün.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ben bilanço paylaşıyorum. Grafikleri takipte kalın.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

İki hisseyi de tanımıyorum. Bence gayet normal. Bilançoları gelince bilgim olacak inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Temeli sağlam hisseler daha yükseğe sıçramak için hafif geri çekilme yapar. Merkezi eşleştirici arz talebi sıraya koyarken ardışık işlem yapan robotlar piyasadan hızla mal çekildiği hissinin oluşmaması için fiyatı aşağı iter. Bu durum 1 dakikalık "Market Facilitation Indeks" indikatörü ile net olarak görülebilir. Tekniği aldatmanın en kolay yoludur. Çok detaya girip uzatmak istemiyorum. Ancak temel analizde patronun ve yatırımcının kaynakları ve beklentileri ön plandadır. Bunlar geldiği zaman satış gelir. Gelmediği sürece beklenir. Eğer yatırım gelmiyorsa şirket güçsüz demektir. Bunu da toplam kaynakları gösterir. Yine de beklemek istemeyenler teknikte yüksek sayıda al sat yaparak skora oynarlar ama aslında hata burada başlar. Hata hatayı doğurur.

Her neyse. Kimseyi etkilemek veya bir karar almaya teşvik etmek istemiyorum. Çok sayıda tablo paylaştım ve bilanço dönemi bitene kadar elimden geldiğince devam edeceğim.

Kolay gelsin.

2BeğenmedimŞikayet

Esadcan1 ()

Yanlış anlamam asla. Dediklerinize katılıyorum ama bunlar yatırımcılar için geçerli, bu ülkede borsacilarin %5 bile yatimci değil. Yatimci sadece yabancı onlarda satıp gidiyor. Temeli sağlam olanlar ondan düşüyor

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Yanlış anlamış olmayın sakın?
Temel tabanında akan teknik nehri sizi aldatmasın. Suyun dibi görünüyor sanırsınız, adamı boğar. Çok derin daha da derinleşiyor sanırsınız bileğe kadar gelmez.
Karar yine de sizin tabi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum