Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:57:29
EUR 34.9839 21:57:29
USD 32.2051 21:57:29
ALTIN ONS $2414.8350 21:57:29

Konu: Alternatif

Yorumlar (92)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Evet birşeyler yazdık .. ama ben kahramanlık peşinde değilim . sadece düşecek demiştim ve su nedenlerden diye olasiklarini gosterdim. riski görmen için.

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Tamam hocam teşekkür ederim

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Prx isminde bir hisse var . güzel düşüyor işte birwz zararda :(( ytd

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

muhtemelen öyle olacak.. eline sağlık. senin yurt dışı hisse ne oldu..)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yazdığınız yerde Dediğiniz yerleri gösteren oluşumlar ve İhtimali var ama suanlik
21.80 destek ... O kısmında ne yapacak. haberler ile kirilim gelirse olabilir. ytd

Yesmar_yesmar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Hocam gümüş ons 20 altı gelir mi sizce

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ne yazikki evet .. :(( ytd

Jungheinrich için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Sakin ve sabırlı olmalısınız bu şekilde yatırım yaptığınız müddetçe sağlığınızı bozarsınız. Tüm paranızla işlem açmayın yatırımınız ne yönde bilmiyorum ama eğer tüm paranızla yatırım yaptı iseniz kendiniz için bir müddet ekranı kapatın nacizane dediğim gbi bu şekilde sağlığınızı bozarsınız

Jungheinrich için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Ustam bu hep düşecek mi sence yine, bıktırdı ya valla bıktırdı, millet alıyor yine düşüyor bu

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Abi bu nereden döner yukarıya
Daha almadık

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Bekliyoruz sabırla

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Made in myz ytd

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

22.45 ile 22.80 ytd

Limon353574 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Merhaba hocam.. olası geri düşüşlerde 22.93 dışında anlık güçlü tepki verecek destek noktalarını verebilir misiniz rica etsem...22,82 ? 22,68? 22,50? 22,42 BUGÜN ihtimal dahili diye düşündüğünüz olasılık hangi rakam

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Hocam gümüşte düşüş mü var

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Cevap için teşekkür ederim dün gece 23.28 de açtığım küçük pozisyonu çok minik bir karla kapattım... ben galiba şu kafamdaki Ocak sonuna kadar yeni bir tepe fikrini halen çürütemedim :)) altın son 24 saattir 2050 üzeri kalıcı oldu gümüş ise aynı şekilde 23.20 üzerinde kalıcı oldu:)) halen daha acaba mı? Diyorum :)) aslında acaba dememek için şartlar olgunlaşıyor galiba altını n 2068 direncini aşabileceğini sanmıyorum

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Limon353574 1 numara var obo olarak . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ons .. TL olduğu zaman yanında yazarim..

Salih_C için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Gümüş tl mi bu rakamlar

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Aslında bu işte en karlı çelik hoca sürekli shortta ; )) short düşüş daha güzel para kazdırıyor bunu farkettim... Ama dün konuştuğumuz Ocak ortası ikinci tepeye gidiş ihtimali (24 leri tekrar test) daha ağar bastı galiba o ihtimalle yanıldım ; ))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İyide short(düşüş) açsan daha kolay degilmi ?

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah . yukarıdaki noktalar gelirse bir miktar alabilirsiniz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Estağfurullah kardeşim kusura bakma :(

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Farkındayım hocamda espirnin :)) kaldıraçlı işlemlerde vade var biliyorsunuz.. benim vadem 29 Şubat'ta bitiyor :)) almadan ve satmadanda kazanılmıyor. Strateji olarak bir noktaya bir fide dikip düşerse ikinciye alıp tepkilerde tam ortada nötürken tüm pozisyonu kapatıp . tüm pozisyonu ( iki pozisyonu kapatıp) kapatığım ortada tekrara 1 adetlik (1000 ons) pozisyon acarak sürekli ilk pozisyon Altın da sadece bir pozisyonda beklemem lazım .. yani kısaca merdiven atlatmak gibi

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Emredersin.
21.80 22 al çıkınca biraz sat ytd

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

Ne zaman alacağız onu söyle sen :) 2 senedir gümüş e bulasmadim bi miktar alasım var

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İçeri ala ala yavaş yavaş acelemiz yok .
3 ay ile 6 ay yıl içine yayarak yapalım diye kararlaştırdık ; )) diyor Fed :))

Espiri olsun diye dedim .
Yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum