Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 07:11:34
EUR 34.9269 07:11:34
USD 32.5261 07:11:34
ALTIN ONS $2330.1350 07:11:34

Grafiği gönderen: celik2119

Bugünkü işsizlik verisi %4 ve üzerinde gelirse tekrar düşüş çizgisi (kırmızı) direncine kadar (24.40 dolar ) yükselebilir. İsteyen alıp o civardan satmayı hedefleyebilir. Ben oraya yaklaşmasını bekleyip short işlem açıyorum.
İşsizlik %3.9'un Altın da gelirse yeşil yükseliş çizgisini kırmaya çalışabilir. Orası kırılırsa hedef 20.9 dolar olur.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocamgumus ons bugun 21.9 oldu rasyoda 92 artik yuksebilirmi hocam sizi hep takipyeyim az var daha almadim sizin yorumlari takip ediyorum

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeliabc41 ()

Teşekkür ediyorum hocam

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Şu an borçlanmak için uygun bir zaman değil. Maliyetler çok yüksek. Bu sene borçları azaltmak gerek. Kredi kartlarını temizleyin, borçları ödeyin. Paranız artıyorsa kuru gıda, zeytinyağı vb alın, kileri doldurun. Seneye bir aksilik olmazsa ülke biraz ferahlar, yeni yatırım yapılacak hale gelir.

Kocaeliabc41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeliabc41 ()

Hocam merhabalar, emin ev gibi sistemle aylık 50 bin tl taksitlerle Ekim ayında bir milyon Türk lirası almak mantıklı mı sizce

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok, o durumda rasyo düşer. Ortadoğu düzelirse rasyo düşer, Altın düşer, gümüş dayanır bu kez.

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Altin ons 1800 e inerse gumus ons mahvolur hocam 17 mi olur

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Haklı olduğunuzu şimdi daha iyi anladım çelik bey , Altın en azından gerginlik var diye yerinde duruyor fakat gümüş tamamen hurdaya dönüştü, gerginlik azalsa gümüş 25 kuruşluk poşetin fiyatına düşecek

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ortadoğu karışık olduğu için Altın ayakta kalıyor. Ortadoğu yatışınca o da 1800'lere iner.

Fatihlll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

O zamanlar ABD'de enflasyon yüksekti. Enflasyon düşünce faiz yüksek kalıyor.

Fatihlll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihlll ()

Hocam ögrenmek için soruyorum faiz inmedigi halde 24 dolar ları görmüştü o nasıl oluyor peki

0BeğenmedimŞikayet

burcudunya ()

Ev alıcam 2 3 hafta içinde gümüşü bozmak zorunda kalıcam şansıma gümüş yerlerde sürünüyor kısa vadede küçükde olsa düzeltmeler öngörüyormusunuz ytd

1BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Hayrli olsun hocam bi tek bnle celik hoca var hala almayanlardan... bakalimnolcak hayirlsi

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

24.20 lerden toplamis olsaydim strese girerim bn hocam. bu agir ekonomik kosullarin stresi yetmesmis gibi gumusun sresjni de cekemem bu yuzden asiri temkinli dvraniyoeuz

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ustalar gibi 24.20 den tutsaydın mesela şu an ne durumda olurdun?

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Ama 25 lerden 21 lere gelmis hocam.. dusen bicak tutulmaz diye devsm edersek korkarim ki yine kaciririz

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yükseldiğine dair bir işaret var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Hocam almayi dusunuyormusunuz.21.80 ide kircak gibi durmuyormu

0BeğenmedimŞikayet

Fatihlll ()

Hocam Altın ons neden etkilenmiyor dususten

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

Eyvallah onu biliyorumda piyasanın faiz indirimini önden fiyatlama gibi fonksiyonda var ortada. Ben şahsen 22.50 ni fed sonrası kırılacağını düşünüyordum lakin bu günkü hareketlerle onsta 20.70 in fed öncesi geleceğini fed sonrasıda 26 ve 27 dolar a gideceği kanısına vardım. rasyo buralardan dönmezse geçen senin attıgın rasyo grafiği çalışır 97 ye gider bu bi ihtimal şu anda beklentim rasyo 92 ile ikili tepe yapıp dönmesi dönmezse yandık :))

-1BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Tirent kırıldı düşüş var diyen hocalara burada Yıl olmuş 2024 gümüş düşermi hiç diyip hakaret edenlere anlatamadığım zaten bu faiz olayı Çelik hocam.. yıl sonu hedefimiz 2 faiz dediler hedef tutmadı yıl sonu 3 çıktı.. adamlar nas var, kutsal Meryem Ana, İsa mesih demedi faiz yükseltti, bankaları battı insanları işsiz kaldı... tüm bunlardan sonra hedefe varmadan faiz indirlermi :))

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Faiz inmediği sürece yükselmesi için bir sebep yok.

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

fed gününe kadar sanki düşebileceği kadar düşürecekler öyle görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu hafta kapanış rakamı önemli. 22.50 üzerine çıkabilirse kırılmamış olur.

Esinti_51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esinti_51 ()

Hocam kirildimi şimdi 22.50 haftalık kapanış diyordunuz

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Fatihlll Şu grafik ve altındaki notta paylaşmıştım. Yeşil yükseliş çizgisi 22.50 dolar da kırıldı.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Şu grafikteki yeşil çizgiyle temas noktasına geldik. Bakalım buradan sekecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Esinti_51 aşağıdaki grafikte anlatmaya çalışmıştım geçen hafta. 22.40 desteğine gelmesini bekliyorum. Sonrası orayı kırıp kırmamasına bağlı olacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum