Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 12:49:56
EUR 34.7670 12:49:56
USD 32.2231 12:49:56
ALTIN ONS $2372.0800 12:49:56

Konu: xau/usd 1w...

Hayırlı geceler, iyi tatiller.

Ons Altın usd /Haftalık
Ytd...

01/12/2023

Yorumlar (107)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Yine günlerden 2.077,88- usd direnç vakti...
Alt grafik takip...
Ytd.

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Golden_boy35 ()

Kendine inanmayana kim inanır? k. inanır :)) her ihtimali söyle sonra bir tanesi illaki tuttuğunda ben demiştim de, ben demiştime para vermiyorlar k. efendi

Golden_boy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Golden_boy35 ()

Yukardan satıp aşağıdan aldınmı ki ben demiştim diyorsun, satmayıp almadıysan aşağıdan demekki senin kendine inancın yok :))

_Sakaryalı_54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Sakaryalı_54 ()

4 gün evvel burada ne demiştik, 2075 üstü 2135 direnci var peki nereden dönmüş, 2148 13 usd lik bir fark ile hedef tutmuş. @Strongwolf

Yolcu_81 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Yolcu_81 ()

Kardeşim eline sağlık. Buradaki yatay kanal şeklinde bakacak olursak eğer bu kanalın üzerinde tutunursa kanal hedefi 2470-2500 gibi görünüyor benim şahsen takip ettiğim nokta ise 2075 üzeri tutunması halinde aylıkta 2011 tepesi ile 2020 tepesinden gelen direnç hattı seviyesi olan 2135 civarı. Çalışmalarında kolaylıklar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Hocam iki kelamda siz etseydiniz, yada gtafigin Altın a yorum ekleseydiniz iyiydi:)

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Ayrıca 2077 rakamının 0.618 yani Altın oran olduguna dikkat çekilmiş.

sedatt41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Kiramayacak mi kiramaz ise kaça kadar çekilme olur usd ye parite yapsaydik

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Kendi yorumumda da bu direnci 4. Kez kırmayı denedigini, kolay bir direnç olmadigini belirtmistim.

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Ama Aşağıda ki ufak ihlaller hariç, haftalık grafikte yatay seyirde gidiyor şeklinde yorumlanabilir:)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Ne gördün ben hiç bişey anlamadım düşecek mi diyor ons yine

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Bende yorumlarım ama atan kişinin kendi yorumunu yapması daha uygun olur diye düşünüyorum.

Enola için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Enola ()

Ne demek istemiş doktor burda :)

0BeğenmedimŞikayet

Enola ()

Hocam tercümesini de yapsaydınız keşke malum hepimiz grafik okuyamıyoruz :)

2BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Eline sağlık üstad.
Ben sözlü belirtmiştim siz grafik atarak belirtmissiniz.
Aynı durum aylıkta da gözüküyor malumunuz.

6BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Hayırlı geceler, iyi tatiller.

Ons Altın usd /Haftalık

Ytd...

01/12/2023

1BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Hayırlı geceler.
Grafik açmıyor üstad.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum